Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MadziaLenka

Naturalne włosy vs farbowane włosy

Polecane posty

Witajcie ! 
Ciekawi mnie czy dużo z Was ma taki sam dylemat co ja, a mianowicie już od x lat farbuje włosy. Na tą chwilę mam blond z dość sporym odrostem (mój naturalny kolor to ciemny/mysi blond). Moje włosy już przeszły wszystko od czarnych po jasny blond i nie mówię trochę im się oberwało. Jakiś czas temu powiedziałam sobie dość ! Chciałabym zobaczyć siebie znowu w naturalnym kolorze, bo już zapomniałam jak w nim wyglądam. Przechodzę dylematy począwszy od widocznych odrostów do tego, że mój słoneczny blond już nie jest taki jak był w chwili farbowania. Jestem ciekawa czy jest tutaj ktoś z Was, co też stara się wrócić do naturalnego i może chce podzielić się jak sobie radzi z tym. No i dajcie znać też czy jednak są tutaj naturalne dziewczyny, bo raczej większość chyba farbuje włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile ma się lat, jak zapuszczam odrost to 1/5 (tak na oko... może mniej, ale są) włosów już się lekko srebrzy taki efekt nie bardzo mi się podoba, chyba lepiej jak mam intensywny kolor na głowie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam kiedyś o zmianie koloru włosów na naturalny, ale zauważyłam że mój facet zaczął się bardziej rozglądać za blondynkami na ulicy. Wróciłam wiec do regularnego farbowania i zamierzam przestawać.

Jak chcesz poeksperymentować to sproboj lepiej inne kolory - Czerwienie, żółcie albo fiolet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×