Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anoni24mowa

Nieudany prezent?¿?

Polecane posty

Mój chłop w prezecie ostatnio ode mnie dostał "Inną cipussie'' na całą noc i coo nie skorzystał mimo,że mówił że to jego marzenie. Wkurzył się strasznie...O co chodzi? Czemu nie skorzystał? Co poszło źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami marzenie jest tylko marzeniem. Mimo, że chciałby innej, to łamie tak naprawdę  jego zasady, pewnie i okolicznosci były złe. Dodatkowo pewnie doszło przekonanie, że skoro dostał od ciebie taki prezent, bez obgadania, jego udzialu w kwestji wyboru, to sama  pewnie spełniasz swoje zachcianki z innymi z jeszcze większą łatwością za jego plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Anoni24mowa napisał:

Mój chłop w prezecie ostatnio ode mnie dostał "Inną cipussie'' na całą noc i coo nie skorzystał mimo,że mówił że to jego marzenie. Wkurzył się strasznie...O co chodzi? Czemu nie skorzystał? Co poszło źle?

Nie każdy chce uprawiać płatną miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Anoni24mowa napisał:

Mój chłop w prezecie ostatnio ode mnie dostał "Inną cipussie'' na całą noc i coo nie skorzystał mimo,że mówił że to jego marzenie. Wkurzył się strasznie...O co chodzi? Czemu nie skorzystał? Co poszło źle?

Bo wolałby sam wybrać darmową, a taka podstawiona opłacona to żadna frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę  to ze koleżanki byście zamówiły płatna to  już teraz wiem ja dałam mu ta która chciał marzył pragnął i bez kasy dla jasności 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anoni24mowa napisał:

Naprawdę  to ze koleżanki byście zamówiły płatna to  już teraz wiem ja dałam mu ta która chciał marzył pragnął i bez kasy dla jasności 

 

A może chciał ja w trójkącie z tobą 😛 a ty go zostawiłaś hueueue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u mnie to była fantazja żony i to ona zaprosiła swoją przyjaciółkę. Ja w razie czego byłem niewinny. Bzykałem obie ale to przecież jej a nie moja fantazja. Swoją drogą to widok żony liczącej cipkę innej jest mega podniecający. Nigdy tego nie zapomnę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×