Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katka0984

Minetka:)

Polecane posty

Dziewczyny, mam problem

mój facet uparł się, że chce mi zrobić perfekcyjną minetkę. Bzykamy się często, często dochodzę 2-3 razy w ciągu kilku minut, ale nigdy w trakcie minety. Czuję, że nie mogę tak dojść, ale on się uparł, że mogę i mówi że będzie próbował tak długo az się uda. Cobyście zrobiły w takoiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, katka0984 napisał:

a powaznie?

Niech włoży pace podczas minety, Ty szybciej dojdziesz, a jemu też powinno być miło. Powiedz mu, że nie każda i nie zawsze może dojść tylko poprzez stymulację łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ONA83 napisał:

Niech włoży pace podczas minety, Ty szybciej dojdziesz, a jemu też powinno być miło. Powiedz mu, że nie każda i nie zawsze może dojść tylko poprzez stymulację łechtaczki

Właśnie o to chodzi, że nie każda lubi to samo. Dla mnie to zabawa na kilkanaście sekund, potem mi się nudzi. Wolę bawić się inaczej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Niech włoży pace podczas minety, Ty szybciej dojdziesz, a jemu też powinno być miło. Powiedz mu, że nie każda i nie zawsze może dojść tylko poprzez stymulację łechtaczki

On wie ze dojde szybciej z palcami:) mowi ze podejmuje się wyzwania bez tego. Kiedyś mówiłam mu że nie dojdę analnie. udowodnił że się myliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, katka0984 napisał:

On wie ze dojde szybciej z palcami:) mowi ze podejmuje się wyzwania bez tego. Kiedyś mówiłam mu że nie dojdę analnie. udowodnił że się myliłam:)

No wiesz są tacy spece co wszystko potrafią, więc nic tylko korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ONA83 napisał:

No wiesz są tacy spece co wszystko potrafią, więc nic tylko korzystać.

tak chyba zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, katka0984 napisał:

tak chyba zrobie:)

W każdej chwili możesz powiedzieć 'chcę poczuć Cię w sobie' czy coś w tym stylu, powinien zaczaić, że chcesz inaczej. Seks to zabawa, a nie jakieś zaliczanie poziomów, ważna jest komunikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego widzisz w tym problem? Facet robi wszystko aby Ciebie maksymalnie zaspokoic, a ty zamiast sie z tego cieszyc, szukasz w tym problemu? Poglaskaj go po glowie, powiedz ze jest coraz lepszy w tej dyscyplinie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest tak, że to on nie potrafi. Spróbuj z innym. Jak coś to się polecam 😅😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, on 36 napisał:

A może jest tak, że to on nie potrafi. Spróbuj z innym. Jak coś to się polecam 😅😂

nie ma takiej potrzeby, jest zajebisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2021 o 13:02, robięjaklubię napisał:

Właśnie o to chodzi, że nie każda lubi to samo. Dla mnie to zabawa na kilkanaście sekund, potem mi się nudzi. Wolę bawić się inaczej.

Ja też kiedyś w takiej sytuacji straciłam wszelką ochotę. Pozostało poudawać a później zrobić chłopakowi szybko dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, katka0984 napisał:

nie ma takiej potrzeby, jest zajebisty:)

Gdyby był to dałby Ci to czego chcesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, on 36 napisał:

Gdyby był to dałby Ci to czego chcesz 😂

czytanie ze zrozumieniem to wymierająca umiejętność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, katka0984 napisał:

czytanie ze zrozumieniem to wymierająca umiejętność:)

Polecam trochę autorefleksji.

Piszesz, że nie możesz dojść gdy Cię liże. To ja się pytam jakim cudem gość może być zajebisty. To jak byś mówiła, że jestem zajebistym piłkarzem tylko jeszcze nie wstał z ławki rezerwowych. No ale przecież jest najlepszy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, on 36 napisał:

Polecam trochę autorefleksji.

Piszesz, że nie możesz dojść gdy Cię liże. To ja się pytam jakim cudem gość może być zajebisty. To jak byś mówiła, że jestem zajebistym piłkarzem tylko jeszcze nie wstał z ławki rezerwowych. No ale przecież jest najlepszy 🤣

jeszcze raz, proponuję przeczytać mój pierwszy post w tym wątku, później post z poniedziałku z 14:42, tym razem ze zrozumieniem. Jałowa dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała partnera który chce być najlepszy w tym, obecnie narzekam na brak starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Olcix napisał:

Ja bym chciała partnera który chce być najlepszy w tym, obecnie narzekam na brak starań...

Do tego szybko możesz znaleźć chętnego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2022 o 21:30, Mily00 napisał:

Do tego szybko możesz znaleźć chętnego 😉

Takie działania mają swoje konsekwencje. A seks to chyba nie wszystko. Jest ważny ale nie najważniejszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Olcix napisał:

Takie działania mają swoje konsekwencje. A seks to chyba nie wszystko. Jest ważny ale nie najważniejszy. 

No tak , muszę przyznać Ci rację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2021 o 11:09, katka0984 napisał:

Dziewczyny, mam problem

mój facet uparł się, że chce mi zrobić perfekcyjną minetkę. Bzykamy się często, często dochodzę 2-3 razy w ciągu kilku minut, ale nigdy w trakcie minety. Czuję, że nie mogę tak dojść, ale on się uparł, że mogę i mówi że będzie próbował tak długo az się uda. Cobyście zrobiły w takoiej sytuacji?

wiesz ja to bym go wysłała na spacer w góry żeby mu się ciśnienie pod kopułą wyrównało 🙂  z ambicjami w miłości to jak uprawiać sex z socjopatą - żero przyjemności a aneks w umowie zobowiązuje do osiągnięcia orgazmu  - weź ty se znajdz jakiegoś normalnego chłopa na umiarkowanym poziomie bo się zajedziesz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz a może powinniście odwrócić kolejność. Nie wiem czy najpierw on pieści Ciebie czy Ty jego?

U mnie było to samo ,nawet nie pozwalałam facetowi robić minety.Po pewnym czasie zgodziłam się i też mi się to nie podobało,ale jak zmieniliśmy kolejność podczas pieszczot ,to pomyślałam że to jest piękne.Czyli pieścimy się ,ja najpierw jego a potem on dopiero schodzi na dół kiedy jestem gotowa na wszystko.I to jest piękne.Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak 69... ja na dole! 😉 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię wolisz Ty być na dole? 🤔

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×