Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mario_37

Ochota po 60-tce

Polecane posty

Czy kobiety po 60-tce mają ochotę na seks, czy to z wiekiem mija? Mam 37 lat, ale kręcą mnie starsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mario_37 napisał:

Czy kobiety po 60-tce mają ochotę na seks, czy to z wiekiem mija? Mam 37 lat, ale kręcą mnie starsze kobiety.

To poszalałeś. Serio tak stare babki Cie kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gusta są różne. Choć myślę, że tutaj raczej Froyd i Young mieliby co robić. To pewnie jakieś uwarunkowania sięgające głęboko w przeszłość, młodość albo dzieciństwo. Mi też zawsze podobały się panie w okolicach tego wieku, ale chyba wiem dlaczego. Wszystko zależy od osoby. Są panie, które pięknie wyglądają w tym wieku i takie, które są jakby to powiedzieć... troszkę zaniedbane. Wiele też zależy od genów. Poza tym chyba w tym okresie swojego życia, ma się bardziej niż wcześniej świadomość przemijającego czasu, może bardziej chce się żyć? Poza tym ważny jest też temperament człowieka. Myślę, że w tym czasie się intensyfikuje. Zresztą to temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Oskar Grot napisał:

Choć myślę, że tutaj raczej Froyd i Young mieliby co robić.

Serio? A co to za ziomki? 😲

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Smof napisał:

a takich dwoch infuencerow z czasow kiedy ludzie nie zyli po 60 lat

tacy prekursorzy mody na "matczyna milosc" 

W sensie, że mogło mu chodzić o Freuda i Junga? Ten zboczuch Freud jeszcze jeszcze, ale Jung to tu pasuje jak wół do karety 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, Pusz. AC/DC się ciebie pomyliło. Ten od Freuda nazywał się Carl Gustav Jung i był Niemcem albo Szwajcarem, i naprawdę nie zajmował się dociekaniem, dlaczego młodzież chce bzykać milfy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja i to jeszcze jaka. Od zawsze bzykam starsze panie. Najstarsza ma 72 lata. Bzykaja sie jakby to mial byc ostatni raz. Zalozylem nawet temat tutaj ale byl slaby odzew. To ziemia obiecana chlopie. Mnostwo chetnych kobiet a amatorow malo. Petarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nigdy nie udało się mieć takiej przyjemności. 

Może jest tutaj jakaś kobieta z Warszawy chętna na spotkanie z 33 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×