Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonka10

Chłopak z portalu twierdzi, że jestem zbyt otwarta

Polecane posty

Witam wszystkich. Chciałabym prosić was o poradę w pewnej sprawie. Kilka dni temu poznałam na portalu randkowym pewnego chłopaka, który jest rok młodszy ode mnie (ja mam 28 lat) i po wymianie kilku wiadomości przeszliśmy do pisania na messengerze. Jego profil na facebooku jest zupełnie pusty, gdyż twierdzi on, że nie interesuje go facebook. Zaczęłam z nim pisać, bo wydał mi się normalnym chłopakiem, ale teraz sama nie wiem już co o tym myśleć. Po pierwszym dniu dniu pisania na messengerze stwierdził, że już wie jaka jestem, to znaczy szybka i konretna, bo szybko i dużo z nim piszę. Jakoś nie zwróciłam na to uwagi a następnego dnia pisaliśmy i opowiedziałam mu, że byłam w pracy i co robiłam a on wyleciał do mnie z pytaniem czy z każdym tak otwarcie piszę o wszystkim. Ja stwierdziłam, że tak bo ogólnie jestem otwartą osobą. Potem zaczął mnie też porównywać do innych dziewczyn, że one to tylko odpisują tak, nie albo rozumiem. Dziś już mija kolejny dzień naszego pisania, a on też jakoś tak dziwnie pisze, staram się zadawać mu pytania, a on jakoś zdawkowo odpowiada, nie rozwija tematów. Naprawde już nie wiem czy to ja jestem dziwna czy on? Moim zdaniem jeżeli chcemy kogoś poznać to chyba musimy rozmawiać, a jeżeli mam nic mu nie opowiadać to o czym na końcu będziemy rozmawiać? 

Gość Poetka

Moze jest agentem mulderem i pracuje w fbi sekcji x files

Gość Poetka

Gania obcych po godzinach i musi chronic info bo to scisle tajne. Ja bym wziela pod powazna rozwage czy z takim sie zwiazac bo moze go porwa obcy? I co wtedy zrobie z czworka naszych dzieci, oslem i dwoma psami? Przeciez pensja z lidla tego nie utrzymam 😕

Jestescie inni, jesli ma do Ciebie pretensje o to, jaka jestes to nie za fajnie.

Ten facet to jakiś cicho ciemny. Drętwus i dziwak. Mówisz mało i zdawkowo- źle, mówisz dużo i jesteś otwarta- źle. Do luftu z takim facetem. Autorko, daj sobie z nim spokój. Z pewnością są jeszcze na świecie wolni faceci o nieskomplikowanej osobowości. 

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi. Macie rację, myślę, że dam sobie z nim spokój. Wczoraj napisałam do niego jako pierwsz około 19 i gadaliśmy do wieczora, ale niestety jedna wiadomość na około 20-30 minut z jego strony. Próbowałam różne tematy rozwijać, oczywiście się nie dało. Zapytałam czym się dokładnie zajmuje w pracy to nawet nie chciał odpowiedzieć tylko stwierdził, że wieloma rzeczami i, że to długa historia. Dziś nadal nie napisał do mnie a jest już 17. Myślę, że go nie interesuję, a jeszcze 2 dni temu pisał, że będzie chciał mnie gdzieś zaprosić.

Gość Poetka
4 minuty temu, zielonka10 napisał:

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi. Macie rację, myślę, że dam sobie z nim spokój. Wczoraj napisałam do niego jako pierwsz około 19 i gadaliśmy do wieczora, ale niestety jedna wiadomość na około 20-30 minut z jego strony. Próbowałam różne tematy rozwijać, oczywiście się nie dało. Zapytałam czym się dokładnie zajmuje w pracy to nawet nie chciał odpowiedzieć tylko stwierdził, że wieloma rzeczami i, że to długa historia. Dziś nadal nie napisał do mnie a jest już 17. Myślę, że go nie interesuję, a jeszcze 2 dni temu pisał, że będzie chciał mnie gdzieś zaprosić.

Z braku laku z Toba pisze

4 godziny temu, zielonka10 napisał:

Może jak wieloma rzeczami, to może być jakim ga/ng/sterem, handluje nar/ko , żyw/ym tow/arem, b/ro/nią , może jest sn/ajp/er/em. A może zwyczajne piekarzem! Piecze bułeczki puchate i z tej mąki jednak chleba nie bedzie#

1 godzinę temu, accessible napisał:

A co do wątku głównego, może on lubi wolniej rozwijać relacje i dawkować informacje i poczuł się zagrożony Twoją wylewnością.

No to w takim razie raczej się nie dogadamy, bo chyba nie takiej osoby szukam. Kiedy chcę kogoś poznać, to staram się dużo o sobie opowiadać i tego samego oczekuję od drugiej strony.

6 minut temu, accessible napisał:

Moim zdaniem osobie, której się kompletnie nie zna, dziwnie jest opisywać cały swój dzień. To świadczy o zaangażowaniu.

Tylko, że ja nawet nie opisywałam całego swojego dnia 😉 Po prostu chciałam o czymś opowiedzieć to opowiedziałam, że akurat niedawno coś takiego robiłam a on mi od razu wyskoczył z pytaniem czy z wszystkimi jestem taka otwarta.  Kiedyś spotykałam się z różnymi chłopakami z portalu to czasami mi zarzucali, że za mało mówię, a jak teraz mówię więcej to jestem posądzana o zbytnią otwartość. Naprawdę tego już nie rozumiem, jakich kobiet szukają ci faceci.

7 minut temu, Umre w 2022 napisał:

ale niektórym łatwiej się pisze komuś, pozatym poznać się można przez pisanie

Dokładnie ja tak mam. Lubię kiedy ktoś opowiada mi dużo o sobie, bo wtedy mogę poznać daną osobę i jej charakter i na tej podstawie mogę już wiedzieć czy warto się w ogóle spotykać z daną osobą. Nie rozumiem co takiego dziwnego jest w opowiedzeniu komuś o sobie i o tym co robię. 

Przed chwilą, Umre w 2022 napisał:

każdy szuka innej i ty też nie ustawiaj się pod facetów, bądź sobą to najszybciej trafisz na kogoś pasującego

Staram się być sobą, ale mi nie wychodzi. Naprawdę nie wiem już kogo ci faceci szukają, jak kobieta za mało mówi jest źle, jak za dużo też źle.

2 minuty temu, Umre w 2022 napisał:

mów tyle ile czujesz a nie tyle ile myślisz faceci chcą, bo jeśli robisz coś by aktorzyć to z czasem to i tak wyjdzie i potem będzie rozczarowanie, dlatego bądź sobą zawsze, nie udawaj

Mój były chłopak był bardzo otwarty, poznaliśmy się przez internet i pamiętam jak na początku pisania często mi zarzucał, że tylko odpowiadam tak, nie albo rozumiem. Później przez to ze z nim byłam i często pisaliśmy stałam się właśnie taka otwarta, a teraz wychodzi na to, że jestem dziwna dla facetów bo się otwieram. To ja już nie wiem o czym mam pisać z facetami jak za chwilę wszystko będzie dla nich oznają otwartości.

4 minuty temu, Umre w 2022 napisał:

czemu były? co się stało jak tak pasowaliście? Musisz trafić na podobnego do siebie w otwartości, tylko próbuj do skutku, ludzi tyle ile płatków śniegu i każdy inny, znajdzie się.

W otwartości pasowaliśmy, ale w innych kwestiach nie.

No tak, tylko się zastanawiam czy znajdę kogoś otwartego jak widzę że dużo facetów z portali to jest zamkniętych w sobie.

Gość Poetka
2 godziny temu, accessible napisał:

😆
Nie przejmuj się, geje są tacy sami. Tylko u mnie schemat wygląda tak:

- hej! - co tam? - co tam? - co tam? - co tam? - pretensje - brak kontaktu

Dodam, że pretensje są zwykle po tym, gdy uświadamiam gościa, że nudzi śmiertelnie i brzmią zazwyczaj „księcia szukasz!”.

Jeszcze jest schemat:

- gołe zdjęcie - pretensje.

😆🤣🤣🤣

Co tam?

1 minutę temu, Umre w 2022 napisał:

portale są naturalnie dla zamkniętych facetów, bo inaczej by nie byli na portalu. Portale przyciągają specyficzne typy ludzi, z reguły wycofanych, mało cierpliwych, napalonych, itp. Facet w miare normalny daje rade poznać kogoś w realu i portali nie potrzebuje. Dla facetów to szczególnie leniwy sposób i mało skuteczny. Kobiety znowu szukają czesto same nie wiedzą czego, bo uważają że mają taki wieli wybór, ale to tylko iluzja, bo w realiach jest wielu niepasujących pod wieloma względami. Portale to bardzo spłycony i leniwy sposób na poznawanie kogoś odpowiedniego.

Masz rację, więc nie powinnam być nawet zaskoczona, że tak jest. Niestety, jest mi ciężko poznać kogoś w realu, bo w pracy same kobiety, a jedyny znajomy z pracy który mi się spodobał jest już zajęty. Więc próbuję na tych portalach a tam też nic nie wychodzi.

Gość Poetka
41 minut temu, zielonka10 napisał:

Tylko, że ja nawet nie opisywałam całego swojego dnia 😉 Po prostu chciałam o czymś opowiedzieć to opowiedziałam, że akurat niedawno coś takiego robiłam a on mi od razu wyskoczył z pytaniem czy z wszystkimi jestem taka otwarta.  Kiedyś spotykałam się z różnymi chłopakami z portalu to czasami mi zarzucali, że za mało mówię, a jak teraz mówię więcej to jestem posądzana o zbytnią otwartość. Naprawdę tego już nie rozumiem, jakich kobiet szukają ci faceci.

Tez tak mam. Lacznie z tym, ze byly pretensje, ze za malo mowie to teraz duzo. Ale nie skupiam sie zbytnio na tym. Piec minut pozniej nie pamietam co mowilam i jedynie jezeli ktos nawiazuje do tego to wiem, ze musialam o tym wspomniec, bo skad ten ktos by o tym wiedzial.

2 minuty temu, Umre w 2022 napisał:

na portalach trzeba mieć mase cierpliwości, bo zdarza się że można kogoś fajnego trafić, ale teraz każdy chce wszystko już i szybko, tam tak nie ma, trzeba przez szambo przepłynąć i może diamencik się trafi... jeśli rozumiesz to to używaj je dalej

Dzięki za radę. Wezmę sobie to do serca i będę bardziej cierpliwa w tych poszukiwaniach. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się