Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Znamy się prawie 2 lata. Parę razy były spotkania, pocałunku. 10 tys smsow przez ten czas , po wyznania miłosne po urywanie kontaktu. Facet miał wcześniej kobiete ktora go zdradziła. Nie stroni od kobiet, po czym zaobserwowałam to na fb.. zaprasza jakieś modelki i inne których wcale nie zna. Widuje go codziennie u siebie w pracy.  Coś czasami zagada. Niekiedy obraca wzrok , gdy patrze. Wie, że mi na nim zależało i zrobiłabym wiele. Wysyłaliśmy sobie swoje intymne zdjęcia.  Były też akcje , ze nie odzywaliśmy do siebie z blachych powodów. Ostatnio mi napisał, że czy chciałabym z nim być i zapyta o to wprost jak się spotkamy.. jednak jak się domyślacie nie było takiego pytania. Miał się dzisiaj odezwać do mnie i nie odezwał. Widziałam go aby w pracy . Coś zagadał i ośmieszał swojego kolegę przy mnie.  Zgrywa się gdy mnie widzi. Kreuje na jakiegoś bossa. Nie wiem co mam myśleć o tej sytuacji. Czy odezwać się sama  ? Czy nie pisać nic ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie warto tego rozkminiac chociaż wiadomo że zakochana kobieta próbuje znaleźć najbardziej optymistyczna wersje. Gdy facetowi naprawdę zależy to to widać, słychać i czuć. Na pewno miałaś w swoim życiu jakiegoś adoratora który latał za Tobą nawet jeśli Ty go nie chciałaś. Wiec tak właśnie zachowuje się facet któremu zależy. A nie tak że trzeba się zastanawiac..ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2022 o 19:25, Awangarda napisał:

Niestety nie warto tego rozkminiac chociaż wiadomo że zakochana kobieta próbuje znaleźć najbardziej optymistyczna wersje. Gdy facetowi naprawdę zależy to to widać, słychać i czuć. Na pewno miałaś w swoim życiu jakiegoś adoratora który latał za Tobą nawet jeśli Ty go nie chciałaś. Wiec tak właśnie zachowuje się facet któremu zależy. A nie tak że trzeba się zastanawiac..ot co.

Dokladnie. 

Olej goscia bo ma Cie w nosie.

Bawi go najzwyczajniej,że na niego lecisz. Znam takich.

Zdradziła to jego wersja. Noe wiesz jak na prawde było. Ja bym mu nie wierzyła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile on ma lat, bo zachowuje się jak smarkacz 😉 Olej gościa i zapomnij. Pewnie tylko dowartościowuje się Twoim zainteresowaniem, a jemu najzwyczajniej na Tobie nie zależy. Zwykły bawidamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio_r

Jeśli to trwa dwa lata to nie jesteś nawet opcją awaryjną na poważnie. Nie chce się wiazac, ale wie, że Ci na nim zależy to dorzuci czasem do ognia. Każdy lubi podbudować sobie czasem ego 😉

Nie pisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2021 o 22:04, Scandal2020 napisał:

Znamy się prawie 2 lata. Parę razy były spotkania, pocałunku. 10 tys smsow przez ten czas , po wyznania miłosne po urywanie kontaktu. Facet miał wcześniej kobiete ktora go zdradziła. Nie stroni od kobiet, po czym zaobserwowałam to na fb.. zaprasza jakieś modelki i inne których wcale nie zna. Widuje go codziennie u siebie w pracy.  Coś czasami zagada. Niekiedy obraca wzrok , gdy patrze. Wie, że mi na nim zależało i zrobiłabym wiele. Wysyłaliśmy sobie swoje intymne zdjęcia.  Były też akcje , ze nie odzywaliśmy do siebie z blachych powodów. Ostatnio mi napisał, że czy chciałabym z nim być i zapyta o to wprost jak się spotkamy.. jednak jak się domyślacie nie było takiego pytania. Miał się dzisiaj odezwać do mnie i nie odezwał. Widziałam go aby w pracy . Coś zagadał i ośmieszał swojego kolegę przy mnie.  Zgrywa się gdy mnie widzi. Kreuje na jakiegoś bossa. Nie wiem co mam myśleć o tej sytuacji. Czy odezwać się sama  ? Czy nie pisać nic ? 

A ja bym tu jednoznacznie nie komentował tego, bo tak naprawdę może być różnie. Może po prostu jakieś szczere spotkanie i rozmowa z nim, żeby się określił czego chce a Ty czego oczekujesz od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toc to jakis .... Daj sobie z nim spokoj, bo szkoda Twojego czasu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat macie 😄 jak już pracujecie a się zachowujecie jak dzieci ...owszem faceci później dojrzeją ale ty weż kobieto ogarnij i szanuj się a nie dopasowujesz się do jego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głęboką rezerwą i czujesz się z tym normalnie gdy on obraca inne kobiety ? W końcu odpuść i wtedy moze się okazać , ze on bez ciebie nie moze być ,ale to ty wtedy będziesz górą - czy tak czy siak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×