Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ale piękne wieści na nowy rok 😃😃😃 Dziewczyny gratuluję pięknych bet! 🥰🤩😍 Mówi się że jaki sylwester taki cały rok 😃 więc szykuje nam się rok pełen dobrych wieści 😃😃😃

Jeszcze tylko Gulia13 powiedz, że wszystko ok 👌 😀

najlepszego  dla nas wszystkich! Zdrowia! Wytrwałości! Miłości! Bądźmy szczęśliwe 😃 bo wszystkie na to zasługujemy 💪 

• Like 2

12 godzin temu, kaja356 napisał:

Dziewczyny, mam 9 dc  okres trwał 6 dni a jajnik kłuje mnie jak na owulację , czy to może być to? Śluz zaraz po @ wyglądał jak płodny. Poprzedni cykl miałam wspomagany lekami i trwał 30 dni, gdzie normalnie mam cykle     25 -28 dni

Jeżeli poprzedni był wspomagany lekami to kolejny może być "inny". Tym bardziej jak nat cykle masz 25-28dni to 9dc może być owulacyjnym.  

6 godzin temu, Luna_ napisał:

Ale piękne wieści na nowy rok 😃😃😃 Dziewczyny gratuluję pięknych bet! 🥰🤩😍 Mówi się że jaki sylwester taki cały rok 😃 więc szykuje nam się rok pełen dobrych wieści 😃😃😃

Jeszcze tylko Gulia13 powiedz, że wszystko ok 👌😀

najlepszego  dla nas wszystkich! Zdrowia! Wytrwałości! Miłości! Bądźmy szczęśliwe 😃 bo wszystkie na to zasługujemy 💪 

Wczoraj o 4 nad ranem miałam drugi krwotok i trochę wód odeszło, więc był stres, płacz, ale okazalo sie, ze nie miało to kompletnie wplywu na małą 🙏 dziś obudziłam się bez krwotoku, są tylko delikatne plamienia, także w końcu się uspokoiłam ☺️ muszę zostać już tu do końca, wstepnie zaplanowali mi cesarkę na 34tc, ale jak będzie do tego czasu wszystko ok, to spróbują przeciągnąć do 36 tc. 

Również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 🎉🍾 samych pozytywnych chwil oraz spełnienia marzeń 💕🍀

• Sad 1

11 minut temu, Gulia13 napisał:

Wczoraj o 4 nad ranem miałam drugi krwotok i trochę wód odeszło, więc był stres, płacz, ale okazalo sie, ze nie miało to kompletnie wplywu na małą 🙏 dziś obudziłam się bez krwotoku, są tylko delikatne plamienia, także w końcu się uspokoiłam ☺️ muszę zostać już tu do końca, wstepnie zaplanowali mi cesarkę na 34tc, ale jak będzie do tego czasu wszystko ok, to spróbują przeciągnąć do 36 tc. 

Również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 🎉🍾 samych pozytywnych chwil oraz spełnienia marzeń 💕🍀

Gulia zleci Ci zobaczysz! Trzymam kciuki! Mała jest waleczna, nie podda sie i za szybko na świat nie będzie chciała przyjść 😄 a ty jesteś pod najlepsza opieką 💪

Lez, leż, leż i jeszcze raz leż (nie ważne tłuste włosy czy Skórcz w łydce) każdy dzień teraz dla Was jest cenny ❤️

Bardzo, bardzo trzymam za Was kciuki 💪💪🍀✊🍀

Ps. Jednak zamierzasz urodzić przede mną 😅

• Like 1

33 minuty temu, Gulia13 napisał:

Gulia powodzenia i oby jak najdłużej udało się małą przytrzymać w środku😀. Niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie szczęśliwy🥳

1 godzinę temu, Gulia13 napisał:

Gulia, jestem calym sercem z Tobą. Sama pamiętam jak spędziłam 2msce w szpitalu, było tam sporo mam lezacych i walczących o każdy dzień malucha w brzuchu. Dla mnie każda taka kobieta to bohaterka, choć jak same znajdujemy się w takiej sytuacji to ta walka staje się po prostu oczywista i naturalna. Chyba nie ma niczego silniejszego na tym świecie niż miłość matki do swojego dziecka. Mocne kciuki i dużo zdrówka i siły dla Was obojga! 

3 godziny temu, Izuu07 napisał:

Jeżeli poprzedni był wspomagany lekami to kolejny może być "inny". Tym bardziej jak nat cykle masz 25-28dni to 9dc może być owulacyjnym.  

Dzięki.poprzedni był "inny" bo po lekach miałam po dwa pęcherzyki w każdym jajniku, i brałam zastrzyk na ich pęknięcie. I niestety nic z tego nie wyszło. 

Dziewczynki aż się popłakałam jak przeczytałam ze sie Wam udało ❤️ Hormony szaleją ale mega się ciesza 🥰 my już w domu, maleństwo jest zdrowe a resztę przeżyjemy 🙈

• Like 7

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Gulia13 napisał:

Gulia jesteś bardzo dzielna, dobrze, że jesteś w szpitalu pod dobrą opieką, odpoczywaj teraz i staraj się myśleć pozytywnie, a my wszystkie tutaj będziemy z całych sił Cię wspierać i zaciskać mocno za Was kciuki. Nosisz pod sercem wielką wojowniczkę i wierzę, że wszystko dobrze się dla Was skończy, a Małą ujrzysz nie wcześniej niż w 36 t.c. Trzymaj się 🤗

Edytowano przez Iskrzynka

23 godziny temu, Olika napisał:

Dziewczyny beta 196,5 !!! Czy to znaczy ze mogę się trochę cieszyć ???  

Gratuluje 🥰🤩😍 to.na pewno ten Nowy Rok przyniesie wiele zmian 1😊😁

@MamaAniola jak Ty się czujesz ?

Dziewczyny NAJLEPSZEGO NA TEN NOWY ROK! 🥳Niech się wam darzy! Zdrowia, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil. Obyście wszystkie znalazły to szczęście o które tak walczycie!💗

• Like 2

Gratuluję pozytywnych bet!!! Gulia13 trzymaj się! Wszystko dobrze się skończy, zobaczysz. Ps. Chyba musisz pomyśleć o jakimś walecznym imieniu dla takiej fighterki 🤩

• Like 2

6 godzin temu, Gulia13 napisał:

Nie ukrywajmy, nie będzie łatwo bo dość  długo i pewnie słabo z odwiedzinami 😬? Ale kto ma dać radę jak nie Ty?! 💪😎 Czas naprawdę leci szybko a te kilka tygodni to nic przy całym Waszym staraniu o Malucha 🙂 bądź dzielna 💪😃 książka, netflix, dużo snu 🙂 każdy dzień w brzuchu jest cenny i super Wam ma razie idzie! 

7 godzin temu, Gulia13 napisał:

👊✊

4 godziny temu, AniaKo napisał:

@MamaAniola jak Ty się czujesz ?

Dziękuję, że pytasz ♥️

Pierwszy trymestr mnie nie oszczędza. Natomiast mija drugi dzień, w którym mam wrażenie, że jest odrobinkę lepiej. Także musi być zaraz dobrze! Powtarzam to sobie co tydzień, ale teraz chyba naprawdę będzie 😀 w poniedziałek wizyta u lekarza, stresuję się. Oby wszystko było ok! 

A jak u Ciebie maja się sprawy? 

• Like 3

2021 rok zakończył się pięknymi betami 🤩

A 2022 będzie rokiem porodów 🤩 i mam nadzieję że kolejnych tłustych wyników beta hcg 🤩🤩🤩🤩🤩

• Like 3

Czy wy po transferze tez miałyście taka mocna ochotę na seks ? Trochę to wstydliwe , ale ja już dzisiaj nie wytrzymałam i teraz mam wyrzuty sumienia , ze może jednak za szybko doszło do zbliżenia … ah te dylematy , dobrze ze jesteście 😞

• Like 1

2 godziny temu, MamaAniola napisał:

Dziękuję, że pytasz ♥️

Pierwszy trymestr mnie nie oszczędza. Natomiast mija drugi dzień, w którym mam wrażenie, że jest odrobinkę lepiej. Także musi być zaraz dobrze! Powtarzam to sobie co tydzień, ale teraz chyba naprawdę będzie 😀 w poniedziałek wizyta u lekarza, stresuję się. Oby wszystko było ok! 

A jak u Ciebie maja się sprawy? 

To świetne wieści ☺ będę trzymać mocno kciuki za udaną wizytę u lekarza.

Ja miałam testować betę w piątek, ale zrobię w poniedziałek. 

Ooo to ogromne kciuki! Na forum same dobre fluidy, więc musi być dobrze 💪 jak się czujesz? 

2 minuty temu, MamaAniola napisał:

Ooo to ogromne kciuki! Na forum same dobre fluidy, więc musi być dobrze 💪 jak się czujesz? 

Ogólnie mam lekkie pobolewanie brzucha i nic pozatym więc sama nie wiem czy to dobrze czy nie. Kusi mnie zrobić test sikany ale cholernie się boję rozczarowania więc chyba poczekam na betę do poniedziałku. 

• Like 1

1 godzinę temu, AniaKo napisał:

Ogólnie mam lekkie pobolewanie brzucha i nic pozatym więc sama nie wiem czy to dobrze czy nie. Kusi mnie zrobić test sikany ale cholernie się boję rozczarowania więc chyba poczekam na betę do poniedziałku. 

Za chwileczkę wszystkiego się dowiesz 🤗 czekanie było dla mnie najgorsze! W moim przypadku pobolewanie brzucha było dobrym znakiem, mam nadzieję, że też tak będzie w Twoim przypadku 🥰

• Like 2

1 godzinę temu, AniaKo napisał:

U mnie glownym objawem był cały czas bolący brzuch, teraz bym cały czas spała . Ja zdecydowałam się na test sikany już 5 dni przed okresem i wyszedł bladZioch 😚 należę do tych niecierpliwych 😋 teraz już 1 dzień po spodziewanym okresie ból brzucha dużo mniejszy ale cały czas zmęczenie i chęć spania .. No i wkurza mnie wszystko, współczuje mojemu narzeczonemu 🤭 Pani doktor kazała powtórzyć jeszcze betę w poniedziałek o tej samej porze i na wynik bety napisała tylko ze bardzo dobrze i trzyma kciuki za poniedziałkowa betę, to tak trochę jakby była niepewna czy wszystko będzie ok ? Stres mnie naszedł 😞

5 godzin temu, Olika napisał:

Czy wy po transferze tez miałyście taka mocna ochotę na seks ? Trochę to wstydliwe , ale ja już dzisiaj nie wytrzymałam i teraz mam wyrzuty sumienia , ze może jednak za szybko doszło do zbliżenia … ah te dylematy , dobrze ze jesteście 😞

Po transferze wiedziałam że nie powinnam więc chce się czy nie temat usunęłam na bok. Za to w ciąży jesteśmy tam bardziej ukrwione i wrażliwsze i sex jest naprawdę przyjemny 🤪 wtedy rzeczywiście było mi już żal, że okazało się ze nie możemy cały 1 trymestr bo ochota była 🙈🤪

22 godziny temu, Izuu07 napisał:

Gulia zleci Ci zobaczysz! Trzymam kciuki! Mała jest waleczna, nie podda sie i za szybko na świat nie będzie chciała przyjść 😄 a ty jesteś pod najlepsza opieką 💪

Lez, leż, leż i jeszcze raz leż (nie ważne tłuste włosy czy Skórcz w łydce) każdy dzień teraz dla Was jest cenny ❤️

Bardzo, bardzo trzymam za Was kciuki 💪💪🍀✊🍀

Ps. Jednak zamierzasz urodzić przede mną 😅

Mała jest bardzo aktywna zwłaszcza podczas badań KTG ☺️ jestem spokojniejsza będąc pod ciągłą kontrolą lekarzy 🙏

Masz rację, wszystko wskazuje na to, że będę przed Tobą 🙈 normalnie mialam miec termin na 21 marca, no ale wyszlo jak wyszlo i zostane mama o wiele szybciej 🙂

A Ty jak się czujesz? ☺️

• Like 1

19 godzin temu, Iskrzynka napisał:

Gulia jesteś bardzo dzielna, dobrze, że jesteś w szpitalu pod dobrą opieką, odpoczywaj teraz i staraj się myśleć pozytywnie, a my wszystkie tutaj będziemy z całych sił Cię wspierać i zaciskać mocno za Was kciuki. Nosisz pod sercem wielką wojowniczkę i wierzę, że wszystko dobrze się dla Was skończy, a Małą ujrzysz nie wcześniej niż w 36 t.c. Trzymaj się 🤗

Dziękuję za te słowa 🙏💕 

16 godzin temu, LuLa napisał:

Gratuluję pozytywnych bet!!! Gulia13 trzymaj się! Wszystko dobrze się skończy, zobaczysz. Ps. Chyba musisz pomyśleć o jakimś walecznym imieniu dla takiej fighterki 🤩

Dziękuję 💕 imię już mamy wybrane, będzie Maya (mąż jest Holendrem, więc musieliśmy pójść na kompromis co do pisowni☺️). Maya oznacza m.in. nadprzyrodzoną moc, więc będzie do niej pasować to imię jak ulał 😁

• Like 8

10 minut temu, Gulia13 napisał:

Mała jest bardzo aktywna zwłaszcza podczas badań KTG ☺️ jestem spokojniejsza będąc pod ciągłą kontrolą lekarzy 🙏

Masz rację, wszystko wskazuje na to, że będę przed Tobą 🙈 normalnie mialam miec termin na 21 marca, no ale wyszlo jak wyszlo i zostane mama o wiele szybciej 🙂

A Ty jak się czujesz? ☺️

U mnie wszystko w najlepszym porządku 🙂

Łożysko się podniosło na tyle, że zwolniło ujście szyjki, ciśnienie podwyższone ale obywa się na razie bez leków więc jest oki ❤️

Mały Alan rośnie aż nadto😜 obecnie szacunkowo ok 3 tyg jest do przodu. Ale mąż ma 2m wysokości, ja do niskich też nie należę więc może to tylko ta długość po nas 😅😅bo nie chciałabym rodzic 4.5 kg 😜😜

• Like 4

10 godzin temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

U mnie glownym objawem był cały czas bolący brzuch, teraz bym cały czas spała . Ja zdecydowałam się na test sikany już 5 dni przed okresem i wyszedł bladZioch 😚 należę do tych niecierpliwych 😋 teraz już 1 dzień po spodziewanym okresie ból brzucha dużo mniejszy ale cały czas zmęczenie i chęć spania .. No i wkurza mnie wszystko, współczuje mojemu narzeczonemu 🤭 Pani doktor kazała powtórzyć jeszcze betę w poniedziałek o tej samej porze i na wynik bety napisała tylko ze bardzo dobrze i trzyma kciuki za poniedziałkowa betę, to tak trochę jakby była niepewna czy wszystko będzie ok ? Stres mnie naszedł 😞

Spokojnie na pewno będzie duży przyrost bety 🙂🙃 podziwiam, że zrobiłaś tak wcześnie sikacza. Ja boję się zobaczyć 1 kreskę i czekam na poniedziałek.  Daj znać jak poszło w poniedziałek. Będę trzymać mocno kciuki za przyrost. 

1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

U mnie wszystko w najlepszym porządku 🙂

Łożysko się podniosło na tyle, że zwolniło ujście szyjki, ciśnienie podwyższone ale obywa się na razie bez leków więc jest oki ❤️

Mały Alan rośnie aż nadto😜 obecnie szacunkowo ok 3 tyg jest do przodu. Ale mąż ma 2m wysokości, ja do niskich też nie należę więc może to tylko ta długość po nas 😅😅bo nie chciałabym rodzic 4.5 kg 😜😜

Izuu07 dobre wieści 😁

Mały rośnie jak na drożdżach 😊 Na pewno będzie słodkim do schrupania bobaskiem 🥰😍🤩

Gulia jesteś naprawdę silna i mała ma tą siłę walki po Tobie 😃😄

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się