Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny jutro transfer 11.20. gardło mnie boli wzięłam tandum Verde i na katar lek dla kobiet w ciąży. Katar przeszedł. Gardło zostało . Mam nadzieję że to nie zaszkodzi. 

• Like 3

1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny jutro transfer 11.20. gardło mnie boli wzięłam tandum Verde i na katar lek dla kobiet w ciąży. Katar przeszedł. Gardło zostało . Mam nadzieję że to nie zaszkodzi. 

Mnie w dniu transferu tez lekko bolało gardło , także oby do jutra przeszło i trzymam kciuki !!! Ja jutro testuje betę czy jest przyrost …

• Like 1

12 minut temu, Olika napisał:

Mnie w dniu transferu tez lekko bolało gardło , także oby do jutra przeszło i trzymam kciuki !!! Ja jutro testuje betę czy jest przyrost …

✊👊

2 godziny temu, Zuzanna. napisał:

Ja również byłam chora i wszystko ok :)) 

• Like 2

48 minut temu, Olika napisał:

Ja tez 🙂 jak na razie tak się ze mnie śluz leje ze normalnie jakbym sikała pod siebie coś okropnego 🥺

6 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Ja tez 🙂 jak na razie tak się ze mnie śluz leje ze normalnie jakbym sikała pod siebie coś okropnego 🥺

Ja tez tak chwile miałam, a teraz nagle nie bolą już piersi, nie boli brzuch ani śluz tez już nie leci …. Okropnie boje się wyniku jutrzejszej bety ….

Cześć dziewczyny. Ale tu się dużo wydarzyło. 

Gratulacje pozytywnych bet!! Pięknie rozpoczęliście nowy rok ❤ Mam nadzieję, że reszta dziewczyn do was dołączy niedługo 😉

Co do objawów wiem, że będziecie panikować ale postarajcie się nie panikować 😃 niedługo będzie rok jak sama panikowałam i nakręcałam się negatywnie a wszystko dobrze się skończyło 😃 pamiętajcie objawy mogą być a nie muszą! Cieszcie się tymi maluszkami w brzuchu bo przez tą panikę nie zdążycie się na cieszyć a czas szybko przeleci 😃

• Like 4

13 godzin temu, Olika napisał:

Ja tez tak chwile miałam, a teraz nagle nie bolą już piersi, nie boli brzuch ani śluz tez już nie leci …. Okropnie boje się wyniku jutrzejszej bety ….

Nie No mnie boli ale myśle ze to wynik ilości progesteronu którym się faszeruje 😞  ja już czekam w kolejce i wierze ze u Ciebie wszystko dobrze, trzymam kciuki 🥰

Dziewczyny, czekam na Wasze dzisiejsze wyniki i mocno mocno trzymam kciuki!!! 

• Like 2

51 minut temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, czekam na Wasze dzisiejsze wyniki i mocno mocno trzymam kciuki!!! 

Ja niestety wynik dopiero jutro  ale czekam na Olike 🤪

• Like 1

14 godzin temu, Olika napisał:

Hej Dziewczyny ja miała transfer 29.12 wczoraj w 4 dniu po transferze pojawiło się plamienie brązowe do dziś rana. Dodam że do tego mam dość sporo śluzu. Czy to może być już koniec😔poszłam rano zbadać progesteron ale wynik pewnie będzie wieczorem. 

39 minut temu, Katia83 napisał:

Hej Dziewczyny ja miała transfer 29.12 wczoraj w 4 dniu po transferze pojawiło się plamienie brązowe do dziś rana. Dodam że do tego mam dość sporo śluzu. Czy to może być już koniec😔poszłam rano zbadać progesteron ale wynik pewnie będzie wieczorem. 

Może zbyt niski progesteron właśnie? Jeżeli wynik wieczorem to może skontaktuj się z lekarzem i już przed wynikiem pro forma dołóżcie coś? Może też być to  kwestia podrażnienia. Zapewne bierzesz luteine dopochwowo a jesteśmy 'tam' wrażliwe 🤷 zwłaszcza przy aplikacji aplikatorem łatwo spowodować podrażnienie 

1 godzinę temu, Katia83 napisał:

Moze to być też plamienie implantacyjne🙂

• Like 1

49 minut temu, Luna_ napisał:

Może zbyt niski progesteron właśnie? Jeżeli wynik wieczorem to może skontaktuj się z lekarzem i już przed wynikiem pro forma dołóżcie coś? Może też być to  kwestia podrażnienia. Zapewne bierzesz luteine dopochwowo a jesteśmy 'tam' wrażliwe 🤷 zwłaszcza przy aplikacji aplikatorem łatwo spowodować podrażnienie 

Biore 3×1 cyglogest i 3×1 luteina doustnie. 

51 minut temu, Luna_ napisał:

A jaki powinien być progesteron 5dni po transferze wiecie?

Napisano (edytowany)

Kochane, jestem po usg. 

Dzisiaj 11tc+5dni. Maluszek żywiołowo machał rączkami i nóżkami. Słyszałam bijące serduszko ♥️ jakoś dopiero do mnie dociera, że jestem w ciąży 🙊

Teraz na prędkości muszę załatwic sobie badania prenatalne i skonsultować się z endokrynologiem, powtórzyć badania na tarczycę. Moje osłabienie może właśnie z tego wynikać. Chciałam wrocic od jutra do pracy, ale przy tym samopoczuciu wydluzylam sobie zwolnienie o 2 tygodnie. 

Edytowano przez MamaAniola
  • Like 10

20 minut temu, Katia83 napisał:

A jaki powinien być progesteron 5dni po transferze wiecie?

Najlepiej koło 20 ale i 15 też jest jeszcze oki. Zależy od lekarza. Mój pilnował żeby było koło 20 ale dziewczyny z 15 też nie miały zwiększonych dawek. 

• Thanks 1

Ja po wszystkim 🙂 . Za tydzień w środę zrobię betę. 

• Like 7

Czy któraś z Was jest w stanie mi doradzić? Czy teleporada z endokrynologiem jest wystarczająca forma konsultacji wyników? Czy lepiej się wybrać do endokrynologa osobiście? 

25 minut temu, MamaAniola napisał:

Czy któraś z Was jest w stanie mi doradzić? Czy teleporada z endokrynologiem jest wystarczająca forma konsultacji wyników? Czy lepiej się wybrać do endokrynologa osobiście? 

To zależy też kiedy byłaś u niego ostatnio. Jeśli będzie konieczne USG to tylko wizyta stacjonarna. 

1 godzinę temu, MamaAniola napisał:

Kochane, jestem po usg. 

Dzisiaj 11tc+5dni. Maluszek żywiołowo machał rączkami i nóżkami. Słyszałam bijące serduszko ♥️ jakoś dopiero do mnie dociera, że jestem w ciąży 🙊

Teraz na prędkości muszę załatwic sobie badania prenatalne i skonsultować się z endokrynologiem, powtórzyć badania na tarczycę. Moje osłabienie może właśnie z tego wynikać. Chciałam wrocic od jutra do pracy, ale przy tym samopoczuciu wydluzylam sobie zwolnienie o 2 tygodnie. 

To już!!! Cudownie! Cieszę się że wszystko dobrze z Maluszkiem 😀

1 godzinę temu, MamaAniola napisał:

Ja bym sprobowala najpierw teleporade, ewentualnie jak nie wystarczy To osobiście bym poszła 😀 a jakie masz tsh? Bardzo wysokie?

• Thanks 1

3 godziny temu, Katia83 napisał:

Tak jak pisała Jenn może być to właśnie plamienie implantacyjne, oglądałam dziewczynę na YouTube po in vitro tez myślała ze po ptakach pewnie a to nie było pierwsze podejście i okazało się ze wszystko ok i co najlepsze okazało się ze bliźniaki bo się podzielił zarodek 🤭 także mam nadzieje ze u Ciebie to tez nie jest zwiastun niczego złego ! Ja badałam progesteron ale 6 dni po i po porannej dawcę leków to miałam 32 jakoś wiec dużo i leki niezmiennie nadal przyjmuje . 

• Thanks 1

1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Ja po wszystkim 🙂 . Za tydzień w środę zrobię betę. 

Trzymam kciuki !! 🥰

• Like 1

9 minut temu, AsiaWin napisał:

To już!!! Cudownie! Cieszę się że wszystko dobrze z Maluszkiem 😀

Ja bym sprobowala najpierw teleporade, ewentualnie jak nie wystarczy To osobiście bym poszła 😀 a jakie masz tsh? Bardzo wysokie?

Dziękuję 🙂

Właśnie bardzo niskie - 0.045

19 godzin temu, Olika napisał:

I jak masz może już wyniki. ??

Dziewczyny z Lublina którego endokrynologa polecacie ?

Dziewczyny, dostałam wyniki po histopatologii. Komórki nk do 25, nie wiem czy to prawidłowy wynik?

Dziewczyny zrobiłam progesteron w dniu transferu. Rano brałam normalnie leki wynik 17.34 ng / ml . Lekarz odpisał że ok. Mam zrobić po jutrze. Jakie wyniki miałyście progesteronu w dniu transferu?

• Like 1

11 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny zrobiłam progesteron w dniu transferu. Rano brałam normalnie leki wynik 17.34 ng / ml . Lekarz odpisał że ok. Mam zrobić po jutrze. Jakie wyniki miałyście progesteronu w dniu transferu?

Ja miałam badany dopiero 3dpt i miałam 19.00. lekarz mówił że ok. 

6 minut temu, Izuu07 napisał:

Ja miałam badany dopiero 3dpt i miałam 19.00. lekarz mówił że ok. 

To ja zrobię w środę to będzie 2 dpt bo czwartek święto. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się