Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 20

Polecane posty

Niedzieli też nie przebimbałam... 😄

MiP 53

Zeynep uważa, że dbanie o własne potrzeby, jest oznaką egoizmu... 😳🤦‍♀️

(Długa droga przed nią!😬

 

Sułtan sprzedała sklepik i dom! Czas zacząć nowe życie w innym miejscu... 🤧👋👋 (Tam, gdzie nikt ich nie zna i nie ma plotkarek? 😏

 

 

Mujgan rozpacza po kątach 😭 

(Za kim płacze bardziej-  za bratem w areszcie czy ukochanym w szpitalu? 🤭)

 

Sakine zauważyła w domu pożar🔥 Zamiast przybiec do pożaru z wodą, przybiegła do pokoju Mujgan z krzykiem🤨😆😂  Mujgan płonęła... 😭 Paliło ją w sercu, więc spaliła pamiątki po ukochanym.... 😭🤧

(Obrączka w tych płomieniach nie stopi się... 😳

 

 Smutny poranek rozweseliła wiadomość o zwolnieniu Mehdiego z aresztu😃😎🙌

Ale Zeynep nie da się tak szybko ugłaskać 😛 Mehdi musi zaczekać na przytulanki 😭

(Znowu będą ciche dni??? ☹️

 

Przed Mehdim i Mujgan też szykują się ciche dni 😭

Nuh woli nie mieć wroga w Mehdim, więc oddał swoją zaliczkę Burhanowi 🤑

 

Mujgan, ta, która nie boi się plotek, była ciekawa, czy Zeynep i Mehdi obgadują ją w altance ogrodowej 😂Patyczak była jej szpiegiem 🤣

 

 

Zeynep i Mehdi szybko się dogadali, ale nie gadali o Mujgan, więc zainteresowana plotkami o sobie nie była zachwycona 🤨😳🤣🤣🤣 (I weź tu zrozum kobietę! 😭🤣

 

 

Sakine nie mogła wytrzymać 😤  Szybko powiadomiła zebraną rodzinkę o sprzedanych nieruchomościach  Sułtan 🤨🤑😳 😠 Na szczęście jej sklepik i dom nie trafiły w łapy Burhana 😤🙏🏻

 

 

W tej rodzinie nie ma chwili spokoju....😳

Zeynep wspomniała o prywatnej szkole dla Patyczaka i o swoich zarobkach w $ (a z czasem dostanie podwyżkę i premię 💰💰💰)  i już Mehdi ma zepsuty humor 😖 Ucierpiała jego męska duma 😢🤧 (Przyszłość dziecka ma mniejsze znaczenie?😏)

Sakine też nie była zachwycona, że jej córka zarabia więcej o Mehdiego (a to dopiero początek podwyżki pensji!) , bo z tego będą problemy😳🤯😓

Są trzy opcje na przyszłość dla Zeynep - Mehdi będzie pił jak Burhan, znajdzie sobie kochankę jak Ekrem, albo bramka nr 3 - Mehdi będzie ją bił 🤯 (Jak dobrze mieć taką matkę u boku! 😬

(Czy Pan Baris też dostąpi zaszytu i posmakuje pięści Mehdiego? 🥊🤔

 

 

Oooo!

Pan Baris przeczytał kartotekę Mehdiego🤭 (O Burhanie niczego złego nie znalazł) Jej zawartość nie świadczy dobrze o Zeynep😬

Dlatego bliższe poznanie intrygującej pracownicy żyjącej w dwóch światach (to zabrzmiało jak z filmu sci-fi😛)  pomoże mu zmienić niepochlebną opinię, jaką zrobił na nim mąż Zeynep🙄

 

Praca żony do późna na pewno nie spodoba się Mehdiemu, a imię „Baris” ostatnio za często padało z ust Zeynep😬🤭

(Chyba Mehdi powinien zmienić obiekt zainteresowań - z Burhana na Barisa 🤔)

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😃

Aa 😄👋

Udanego🍀💪😁

https://www.pozytywniej.pl/upload/x9e23ff7417afbc6d767548fe31203ccb9916.jpg.pagespeed.ic.jamjqXSVa2.jpg

>
GRA 😃

Dzięki za muzykę 😘👍

Ciekawe przepisy😋

W tym tygodniu jest tłusty czwartek - zapomniałabym 😅🤭

>
Basiu 😃👋

>
Pomyślnego poniedziałku (w przyszłym tygodniu rozpocznie się marzec😎👍)  😄👋👋

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/d5/77/5d47e13aa8f49_o_medium.jpg


 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😄👋

>
MiP 54

 

Nuh i Sułtan, obok Zeynep oczywiście, jak dotąd, są tutaj jedynym głosem rozsądku 😳

Na Mujgan brak słów 🤬🤬🤬 🤮🤮🤮
 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP 55

Zaburzenia psychiczne Mujgan postępują!🤬😱🤯 

Leczenie jej i Mehdiego jest konieczne! 

 

Ona miała wpływ na wychowanie Mehdiego, uważa się za jego drugą matkę... a teraz widać, co z niego wyrosło... 🤨😖😱👹

(Mehdi wychował się w otoczeniu kobiet, ale niestety, nie potrafi ich szanować ... A w wolnych chwilach, poza domem, ma się za wybawiciela i obrońcę pokrzywdzonych w dzielnicy🤨😟🙄)

 

Benal też ma coś z głową 😳 Już wie do czego zdolny jest Mehdi i jeszcze cieszy się, że może mieć u niego szansę po jego rozwodzie z Zeynep 🙈🙉 (Mujgan na pewno czeka na nią z herbatką... 😡)

 

Zeynep szybko dorosła u boku męża żyjąc w jego domu... Życie z tą rodzinką, to piekło! Teraz już wie, że musi się stamtąd ewakuować, razem z matką 😬👋👋 

(Oby nie straciła zapału do usamodzielnienia się, i oby Sakine nie wycofała się ze wspierania córki 🙏🏻)

Ciekawostka: Sakine na miejscu Zeynep wybaczyłaby Mehdiemu pierwszy w.ybuch gniewu 😳🙉 (Życie niczego jej nie nauczyło 🤦‍♀️

Ale na szczęście jest tam Sułtan, która przemówiła jej do rozumu 😛👍👍

 

Po  „rewolucji młotkowej” 🔨  zaszły pierwsze, poważne zmiany - Zeynep zarządała rozwodu od Mehdiego 😬😛🙌

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😃

Aa 😁👋

W czekaniu na weekend można osiągnąć taki stan 😄

https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/06/czekajac-na-weekend_2016-06-19_22-31-48.jpg

 

Super pomoc 😂🙌

Instrukcja stosowania też się przyda😅

https://medyczny-marketing.pl/wp-content/uploads/2019/03/humor-w-marketingu-medycznym.jpg

>
Miłego popołudnia😘👋

U mnie znowu wieje i leje... 😖

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko.

Tak Grażynko, zagubiłam się w realu i muszę przyznać, że ostatnio świat w realu strasznie mnie dołuje :classic_sad:.

Nas wszystkich pewnie. Czwartkowe pączki pewnie nikomu nie smakowały.

Dziękuję Ci za piosenkę Krystiana Ochmana. Nawet oglądałam jego występ w telewizji, gdy rozstrzygało się, kto nas będzie reprezentował na Eurowizji.

Nie wiem jakie będzie miał szanse, bo tam wygrana jest zawsze wielką niewiadomą, ale czy o to chodzi, żeby wygrać? Wystarczy jeśli Krystian pokaże szerokiej publiczności swój wielki talent.

Paulinko, świetna charakterystyka Mujgan i Mehdiego  ( środa, odcinek MiP 55) 👍.

„Ona miała wpływ na wychowanie Mehdiego, uważa się za jego drugą matkę... a teraz widać, co z niego wyrosło... 

(Mehdi wychował się w otoczeniu kobiet, ale niestety, nie potrafi ich szanować ... A w wolnych chwilach, poza domem, ma się za wybawiciela i obrońcę pokrzywdzonych w dzielnicy)”

Pozdrawiam Was serdecznie :classic_smile:

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! 😘


Aż trudno cokolwiek napisać... 

Myślmy pozytywnie!!!
 

Spokojnego wieczoru, Gromadko🤗
 

 

  • Thanks 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry GromadKO!

Ależ się narobiło... Brak słów.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Zdrowia i spokoju życzę...

M.

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym powiedzieć „Dobry wieczór” ale przecież nie jest dobry i ręce opadają, gdy oglądamy to co się dzieje za naszą wschodnią granicą.

Ja też Was wszystkich pozdrawiam i życzę spokoju i pokoju.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Basiu...

Dlatego dzisiaj lakonicznie:

Witam!

Z okazji dzisiejszego święta napiszę tylko skromnie, że o Was pamiętam, drogie Koleżanki!

@---&-

M.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Ekipo!

Cześć GRA!!!

W obecnej sytuacji prawdę mówiąc nie wiem co napisać, a to mi się rzadko zdarza...

Może zatem nawiązując do tematyki naszego forum: Niemal tydzień temu, w piątek, wyemitowany został ostatni odcinek "Elif". Zerknąłem na fragment i stwierdziłem na szybko, że przynajmniej główna bohaterka i jej matka zagrały w ostatnim odcinku serialu, który w sumie opowiadał o ich losach... Bo pamiętając inne wiekopomne tego typu seriale nawet tego nie można być pewnym. Zatem kolejna historia z ogromnego katalogu turkotelek za nami. Przynajmniej tytuł łatwy do zapamiętania 😉 Jednak czy dane Nam będzie jeszcze kiedyś obejrzeć coś na miarę GF? I czy My po tych kilku latach, z bagażem kolejnych doświadczeń oraz brzemieniem w szczegółności  ostatnich wydarzeń będziemy w stanie tak to odebrać i zareagować, jak na GF? Mam niestety wątpliwości...  😕

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

M.

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:

Cześć Michale 👋, cześć Grażynko 👋

A jednak ktoś się odzywa na naszym forum, chociaż prawie już straciłam nadzieję i nawet chciałam się pożegnać. Szkoda by była, ale rozumiem, że wszystkiego teraz się odechciewa. Sama też rzadko tu zaglądam, przygnieciona tym co się dzieje.

Nie pokonał nas covid, nie pokonały nas osobiste troski,  problemy z naszym forum, a może nas pokonać współczesny, barbarzyński „najazd Hunów”. Na pewno bieżące problemy w naszym kraju i Europie zmusiły nas, aby naszą aktywność przenieść na inne pola niż oglądanie filmów. Nie wiadomo czy jeszcze będziemy mieli okazję i chęć pogadać o tureckich serialach.

Ja sporadycznie oglądam MiP - tam też się wszystko wali. Nigdy specjalnie nie polubiłam Mehdiego a teraz to już w ogóle nie mogę na niego patrzeć. Przypomina mi się Mustafa z GF.

Tak Michałku, z cała pewnością nie trafimy już na taki serial jak GF, chociaż los może nas zaskoczy? Jedno już jednak wiem, że raczej nie będę w stanie oglądać takiego tasiemca. Jak to się stało, że obejrzeliśmy 160 odcinków GF z nieustającym zaangażowaniem i uwagą? I chcieliśmy o nim dyskutować i pisać komentarze. Po prostu nas zauroczył.

Grażynko, ja na Dizi oglądam teraz Kuzguna z Birci Biricik i Barış Arduç. Nawet mnie zainteresował, mimo że tam też rozgrywki ma.fijne. Imperium miłości właśnie się skończył.

No a poza tym tak jak Ty, wiadomości w kanałach informacyjnych, które niestety bardzo przytłaczają, więc staram się zachować względny umiar.

Pozdrawiam Was serdecznie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko 😘.

Mnie również dołuje real. Przyznam, że ostatnio nie zaglądałam na naszą stronę. Wylogowało mnie i musiałam odszukać dane do logowania.

Obejrzałam tylko pierwsze odcinki serialu „ Miłość i Przeznaczenie". Jakoś ten serial (początek) do mnie nie trafił. Ciągle obiecuję sobie, że wrócę do niego i obejrzę zaległe odcinki ale coś mnie nie ciągnie.

GRA nie mam kanału DIZI.

Ostatnio oglądam historyczne seriale na Netflixie: Wikingowie, Wikingowie Walhalla, Katedra w Barcelownie, Outlander, Klub (turecki).

GRA, BASIU, MICHALE - miło, że się odzywacie🤗.

GRA  🏅  za aktywność. Dziękuję🌹.

Piękna jest ta pieśń ukraińska " Księżycowa noc " 👏.

 

Wydaje mi się, że teraz jakby uszło z nas powietrze. Sama nie mogę uwierzyć, że kiedyś tak bardzo byliśmy zaangażowani, aktywni, każdego dnia pisaliśmy obszerne komentarze. Oj, było co czytać!

Tak Michale, już chyba żaden serial nas tak nie zauroczy jak GF i nie wywoła takich spontanicznych reakcji.

 

BARNABY Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin 🎂🍾🎊. Dużo zdrowia.

Pamiętam i dziękuję za Twoje wspaniałe komentarze.

KASIU – ciągle mam nadzieję, że czasami tu zaglądasz i odezwiesz się!

KO, Aa - wierzę, że nadal będziemy się  tu spotykać. Wszyscy czasami potrzebujemy przerwy.

 

Kochani serdecznie Was Wszystkich pozdrawiam, życzę zdrowia i optymizmu 💕😘.

Spokojnego dnia:classic_smile:.

 

 

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA :classic_smile:

Dzisiaj są Twoje Imieninki 🌷🌹🌷🌹🌷🍹🍰🎁.

„Jakie złożyć Ci życzenia, by warte były Twego imienia? Ty najlepiej znasz marzenia, których wyglądasz spełnienia.”

Wszystkiego dobrego Grażynko, dużo zdrowia, pomyślności, samych pogodnych i spokojnych dni, spełnienia marzeń oraz miłości Bliskich 💖.

https://polka24.pl/34140-large_default/kartka-okolicznosciowa-imieniny.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😘,

Witaj GRA :classic_smile: , witaj Michale :classic_smile:.

Rozdałam wczoraj wszystkie  💙 i teraz muszę poczekać.

Jak ten czas szybko leci. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak długo nie było nie tu na forum.

GRA ja też ostatnio nie zaglądałam na grupy na FB. Zupełnie nie wiem, co aktualnie tłumaczą.

Może dzisiaj zajrzę. Pogoda u nas kiepska, szaro, buro i padał deszcz ze śniegiem.

Dobrego piątku Wam Wszystkim 🤗.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Witaj Elfi , miło Cię znowu zobaczyć :classic_smile:.

Ładnie przypomniałaś o naszych drogich Koleżankach - Barnaby i Kasi 👍.

W ogóle to chciałabym Wam Wszystkim serdecznie  podziękować za Waszą wspaniałą obecność na naszym forum, za iskrzące humorem i błyskotliwością opisy odcinków Paulinki, za dowcipne i mądre  komentarze Aa, Elfika, Barnaby, Grażynki, Kasi  i Michała 😘. Grażynce dodatkowo za to, że rozszerzała nasze horyzonty muzyczne 😘.

To nie jest pożegnanie. Mam tu zamiar dalej wpadać :classic_smile:.

No i dzisiaj jest Grażynki święto. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i spełnienia tego o czym pewnie wszyscy dzisiaj marzymy. Niech już te wszystkie nieszczęścia związane z woj.ną jak najszybciej się zakończą 😘🌹🍀💐.

Pozdrawiam Was serdecznie :classic_smile:

PS. Elfiku, toż to szanowna mamusia Sancara. Ale laska, super figura! :classic_biggrin:

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! ✋

Jeszcze tak nie było, żeby tak długo mnie tutaj nie było😶
Jestem, zaglądam, ale trudno mi było coś napisać... A dodatkowo ostatnio real oferuje mi trochę „atrakcji”! 

>

Przegapiłam świętowanie...

GRA! 🙂

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!  💐🍀🎁👋👋

>

Nadal oglądam MiP, gdzie też wesoło nie jest, logiki też brakuje. 

Czasem zerknę na „Zapukaj...” i pukam się w głowę no to, co tam widzę - tam już dawno scenarzyści zamienili się z g.łupim na rozum... 

Z okazji zakończenia „Elif” obejrzałam finał. Moje wrażenia - Uffff!  Szkoda czasu i prądu na to było, ale poświęciłam się. 

Z ciekawości obejrzałam kilka odcinków następcy „Elif” - znowu w porze południowej zaserwowano nam p.atologię społeczną z Turcji z małym i niczemu  niewinnym dzieckiem. Co oni tam mają z prześladowaniem niewinnego kilkulatka???  To jest dla nich rozrywka?  Ja za taką rozrywkę podziękuję! 


Dla wyciszenia i chwil oddechu słucham muzyki tego zespołu. Moje ostatnie odkrycie...🎵🎶🎵🎶🎵🎶

https://youtu.be/L4sbDxR22z4


Spokoju i zdrowia Wam życzę! 💞👋👋🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×