Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onija

Dlaczego mężczyzna nie traktuje poważnie dziewczyny która mu się podoba?

Polecane posty

Jakie mogą być tego powody?

12 minut temu, Qwrty82 napisał:

widocznie nie ma żadnych poważnych zamiarów co do niej

Czyli podoba mu się i probuje ją wyrwać na jedną noc. Po co w ogóle takiej tyłek zawraca?

31 minut temu, Qwrty82 napisał:

Nie wiem, może ma niską samoocene i chce sie dowartościować, może jest zajęty, może ma zrytą psychę i w ogóle nie szuka związku, może niedawno się rozstał i nie jest gotowy, jest wiele możliwości

A jeżeli nie traktuje mnie poważnie po co śledzi moje social media. Widzę, że tylko mnie obserwuje nie ma innych lasek.

Napisano (edytowany)

Na moim przykładzie: wiele dziewczyn mi się podoba, ale nie z każdą widzę siebie w związku... rozumiesz o co chodzi? Wygląd to nie wszystko, nawet dla facetów.

Edytowano przez Strong Man 2022
  • Like 1

Myślę że powodów możesz szukać u siebie.

2 minuty temu, Korpo-Szynszyla napisał:

Otóż niekoniecznie.

Dla jednego można być kimś bezwartościowym a dla innego całym światem.

A nadal być tą samą osobą.

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Zgadza się i wątpliwości nie ma kiedy trafi swój na swego bo o to chyba właśnie chodzi. 

51 minut temu, Strong Man 2022 napisał:

Na moim przykładzie: wiele dziewczyn mi się podoba, ale nie z każdą widzę siebie w związku... rozumiesz o co chodzi? Wygląd to nie wszystko, nawet dla facetów.

Ale mówił mi, że mam to coś, że siedzę mu w głowię cały czas, że jestem pewna siebie, że wiem czego chcę i to go do mnie ciągnie więc...o co tu chodzi?

Przed chwilą, Onija napisał:

Ale mówił mi, że mam to coś, że siedzę mu w głowię cały czas, że jestem pewna siebie, że wiem czego chcę i to go do mnie ciągnie więc...o co tu chodzi?

Nie wiem... może ma wiele opcji do wyboru, a ty jesteś jedną z nich. To, że nie śledzi innych na insta czy fejsie nie oznacza, że tych opcji brak w realu czy na tinderze.

• Like 1

5 minut temu, Hybrid Toilet napisał:

Jezus Maria toż to ja takie teksty słyszę dziennie od koleżanki jak dzwoni że faceci jej to samo wypisują przypadek?

I co z tym robi koleżanka, skad ona tych facetów wytrzasnęła?

13 minut temu, Hybrid Toilet napisał:

Ona jest samotna matka dlatego ma takie powodzenie  podobno nikogo nie chce teraz się spotyka z bogatym arabem

No to myslisz, ze oni ją jako samotna matkę chca tylko wykorzystać? 

Jest w ogóle atrakcyjna?

7 minut temu, Qwrty82 napisał:

Żeby trafić na swego to trzeba poznawać ludzi najpierw i przejść ileś tam dziwnych relacji nierokujących. Bo z nieba ten swój nie spadnie

Poznać w łóżku to decyduje czy chcesz z kims stworzyć związek. 

Owszem trzeba poznawać bo coś musi połączyć dwoje ludzi  tzn. sposób bycia, mentalność czy punkt widzenia na pewne sprawy.

13 minut temu, Hybrid Toilet napisał:

Jest bardzo ładna . Nie faceci kochają samotne matki najbardziej na świecie a innych kobiet nienawidzą i je biją tak wygląda świat .

Ja pytam normalnie czy móglbyś odpowiedzieć bez ironii bardzo mi na tym zależy.

15 minut temu, Qwrty82 napisał:

nie tylko w łóżku, w każdej sytuacji, a to i tak nie gwarantuje że po 5 latach nie zacznie cie wkur.iać. Dorośniesz, zobaczysz 😉

Czy przetrwa związek który będzie cieszył od tego zależy czy tworzą go ludzie a nieprożne, bezwartościowe istoty. Chociaż obecnie większość związków jest dla jakiś korzyści, bYznesu bo mądre osoby mówią że małżeństwo to bYznes 😄

No tak, mam nadzieję że jak dorosnę to będzie dużo lepiej w relacjach międzyludzkimi 😉

11 minut temu, Korpo-Szynszyla napisał:

Obawiam się że jej związek też nie do końca jest zdrowy. Bo jeśli on zdecydował się i spotyka się z Polką to jak jednocześnie może ich nienawidzić ? To nie jest spójne 

W końcu jego polonofobia odbije się na niej i jej dziecku. Tak jest zawsze, a tak się składa, że związki Polek z polonofobami, to wcale nie taka znowu rzadkość. Ciekawe zjawisko do badań. Często w TV pokazują takie przypadki, że Polka uciekła od Araba z dzieckiem, potem on chce to dziecko odzyskać, sądy (polskie stają po stronie ojca) i jest dramat, telewizja nagłaśnia, okazuje się, że ojciec m.in. przemocowiec i polonofob. Co najmniej dwa takie przypadki z TV pamiętam.

3 minuty temu, Korpo-Szynszyla napisał:

Solero , takie związki z rozsądku i po coś są zazwyczaj najtrwalsze 

Gorzej jak się ten cel wyczerpie albo zrealizuje ...

To ja chyba pozostanę singlem 😕

1 minutę temu, Korpo-Szynszyla napisał:

A co jest w tym złego ? 

Dla mnie nieludzkie i niegodne naśladowania. 

Lecę, miłego reszty dnia 😉

1 minutę temu, Korpo-Szynszyla napisał:

Pytałam się czy w byciu singlem jest coś złego ? Uważam że nie . Tak jak w byciu w związku z własnego wyboru. 

A związki każdy ma takie jakie sobie układa . Różni ludzie mają różne wartości. Dla każdego co innego będzie ważne 

Dlatego niektórzy mówią że  kochają gdy stoją nad grobem 😄

bycie singlem to nic złego w obecnych chorych czasach, napewno niż bycie w związku opartym na układzie w sądzie lub w policji czy chociażby w jakimś innym urzędzie. Nie można nazwać tego Wartością!!

6 godzin temu, Onija napisał:

Jakie mogą być tego powody?

Jest kilka możliwości :

1. Nie podoba mu się.
2. Podoba mu się tylko fizycznie, ale gdyby ona się obraziła to trudno. Nie zależy mu na niej tak bardzo bo wie że do niego nie pasuje.
3. Jest dupkiem i nie zdaje sobie sprawy z tego jak postępuje.

Jest takie powiedzenie, kobieta przyciaga takich mezczyzn na jakie zasluguje, znam pare par, którzy mieli wspolnych znajomych, nienawidzili sie wrecz, skakali sobie do oczu, roznili sie wszystkim, w pogladach, idei, byli tak rozni ze nigdy, nigdy razem, ona zawsze byla z kims innym, on tez, przyszedl jeden wieczor jedna rozmowa, jeden gest i zrozumieli ze sa dla siebie...kobiety przyciaga takich na jakich zasluguja, sposob mowienia, jej gesty, w jaki sposob porusza sie to przyciaga pewna grupe mezczyzn, i zazwyczaj to nie sa mili goscie, nie wiem dlaczego tak jest, ale cos w tym jest

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować