Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł 1111

Znalezienie drugiej połówki

Polecane posty

Cześć,zdecydowałem się napisać tu na forum,aby poszukać pomocy. Bardzo proszę o uczciwe i pomocne uwagi abym mógł wyciągnąć z Waszych rad odpowiednie wnioski. Sprawa wygląda następująco,jestem 30 letnim facetem,który nie może znaleźć dziewczyny. Jeśli chodzi o mój wygląd tu nie ma żadnego problemu,dziewczyny się mną interesują i to widać. Problem jest ze mną. Jestem bardzo nieśmiały,nie za bardzo umiem poprowadzić rozmowę,niestety jeśli jakaś dziewczyna jest zainteresowana nie umiem przejąć inicjatywy. Cóż,mój kontakt z kobietami był skąpy i stąd zapewne mój problem. Dziewczyny,albo chłopaki,podpowiedzcie proszę co trzeba zrobić aby wykazać inicjatywę,aby dziewczyna zauważyła,że mi zależy na czymś więcej. Co jej powiedzieć,albo co zrobić aby nie popełnić gafy,w skrócie jak sprawić aby dziewczyna była zainteresowana rozwijaniem znajomości ze mną. Pozdrawiam 

Portal randkowy, psze pana. W internecie wszystko jest prostsze, możesz się ośmielać stopniowo i z drobnych, nieśmiałych kroczków przechodzić do spektakularnych pląsów :) Ja zarejestrowałem się tydzień temu – na razie bez sukcesów, lecz mam zdecydowanie trudniej, bo jestem już sporo po trzydziestce. A wybranka musi być dziewicą.

• Haha 1

Facet musi być przebojowy, kobiety nie lubią przejawiac inicjatywy bo od zawsze to faceci zdobywają kobiety, więc jeśli facet tego nie robi to kobieta myśli że nie jest zainteresowany. Tak więc musisz sam zagadywać, może przez internet będzie Ci łatwiej zaczepić a potem to już się umówisz na spotkanie i z górki 🙂 Powodzenia

Autorze, miałem podobny problem gdy byłem 20 latkiem. Co prawda rozmawiać z dziewczynami umiałem, ale barierą nie do przebycia były dla mnie sytuacje gdy dziewczyna dawała do zrozumienia, że nie tylko o rozmowę ze mną jej chodzi. Z czasem na szczeście się przełamałem. Co mi pomogło? Pomogło mi to, że miałem sporo grono znajomych obu płci. Często chodziłem na imprezy. Lubiłem tańczyć. Na takich imprezach miałem szereg okazji do nawiązania bliższych kontaktów z dziewczynami- wiadomo, że alkohol dodaje odwagi. Początkowo nawet wtedy psułem okazje, ale w końcu się przełamałem. Moje najfajniejsze czyli te pikantne przygody z czasów licealno studenckich związane z dziewczynami to przygody związane z imprezami, potańcówkami itp. Nabrałem dzięki nim doświadczenia i odwagi w kontaktach z kobietami. Napisałbym więcej i mógłbym opisać konkretne sytuacje, ale ja tu już o tym obszernie pisałem i nie chcę się powtarzać. Nasze historie autorze różnią się jednym szczególnym elementem. Chodzi o wiek. Ja miałem te problemy gdy byłem 20 latkiem. Ty jesteś 30 latkiem. Byłem w bardziej komfortowej sytuacji gdyz miałem jeszcze sporo czasu na to aby popracować nad sobą. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować