Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej, czy jest tu ryzyko ciąży?
1. waliłam chłopakowi "konia" i miałam rękę w środku jego majtek gdy prawie dochodził wyjęłam rękę i waliłam mu przez majtki, które zrobiły się mokre no i chciał coś poprawić tam i dotknął mojej świeżo mokrej ręki od preejkulatu oraz mokrych bokserek od spermy i zaczął robić mi palcówke od razu..

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

hej, czy jest tu ryzyko ciąży?
1. waliłam chłopakowi "konia" i miałam rękę w środku jego majtek gdy prawie dochodził wyjęłam rękę i waliłam mu przez majtki, które zrobiły się mokre no i chciał coś poprawić tam i dotknął mojej świeżo mokrej ręki od preejkulatu oraz mokrych bokserek od spermy i zaczął robić mi palcówke od razu..

Może zaczniecie uprawiać seks odpowiedzialnie zamiast zakładać ciągle te same tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Może zaczniecie uprawiać seks odpowiedzialnie zamiast zakładać ciągle te same tematy?

no tak masz racje… ehh była sytuacja gdzie robiłam chłopakowi dobrze ręką (miałam rękę w majtkach jego) gdy prawie dochodził to ją wyjęłam i dokończyłam mu przez majtki.
jak robiłam mu dobrze przez majtki to dotknął mojej ręki no i tych majtek.
rękę miałam wilgotną bo miałam ją w jego majtkach-chyba od preejkulatu bo nie doszedł jeszcze ale oewna nie jestem , i majtki miał też mokre no i zaczął od razy robić mi palcówkę…
martwię się bo bolą mnie sutki i odczuwam mdłości, za 2 dni powinnam dostać okres ale brzuch mnie nie boli… wiem, że aby zajść w ciąże to w pochwie musi być znaczna ilość spermy, znaczna czyli jaka….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kinia93934 napisał:

no tak masz racje… ehh była sytuacja gdzie robiłam chłopakowi dobrze ręką (miałam rękę w majtkach jego) gdy prawie dochodził to ją wyjęłam i dokończyłam mu przez majtki.
jak robiłam mu dobrze przez majtki to dotknął mojej ręki no i tych majtek.
rękę miałam wilgotną bo miałam ją w jego majtkach-chyba od preejkulatu bo nie doszedł jeszcze ale oewna nie jestem , i majtki miał też mokre no i zaczął od razy robić mi palcówkę…
martwię się bo bolą mnie sutki i odczuwam mdłości, za 2 dni powinnam dostać okres ale brzuch mnie nie boli… wiem, że aby zajść w ciąże to w pochwie musi być znaczna ilość spermy, znaczna czyli jaka….

Nie możecie się normalnie rozebrać tylko przez majtki i potem takie rozkminy? Albo zacznijcie być odpowiedzialni, albo nie uprawiajcie seksu, a nie że tydzień za tygodniem ten sam problem.

Wystarczy jeden plemnik do zapłodnienia, a nie znaczna ilość spermy. I nawet jakbyś zaszła, to jeszcze nie miałabyś absolutnie żadnych objawów. Czekaj na okres, a jak się denerwujesz, to zrób za dwa dni test i zacznij się zachowywać dorośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Foko Loko napisał:

Nie możecie się normalnie rozebrać tylko przez majtki i potem takie rozkminy? Albo zacznijcie być odpowiedzialni, albo nie uprawiajcie seksu, a nie że tydzień za tygodniem ten sam problem.

Wystarczy jeden plemnik do zapłodnienia, a nie znaczna ilość spermy. I nawet jakbyś zaszła, to jeszcze nie miałabyś absolutnie żadnych objawów. Czekaj na okres, a jak się denerwujesz, to zrób za dwa dni test i zacznij się zachowywać dorośle.

nie pamietam dokladnie kiedy ta sytuacja miala miejsce.. z 2/3/ tyg temu wiec objawy by juz byly..

powiedz mi uwazasz,ze jest tu u nas ryzyko? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kinia93934 napisał:

nie pamietam dokladnie kiedy ta sytuacja miala miejsce.. z 2/3/ tyg temu wiec objawy by juz byly..

powiedz mi uwazasz,ze jest tu u nas ryzyko? 

 

Nie wiem. Jeżeli miał spermę albo preejakulat na palcach i wsadził ci palce do pochwy to jest ryzyko. 

I nie, nie miałabyś jeszcze objawów ciąży. Nawet jeżeli to było 3 tygodnie temu. Mdłości byś jeszcze nie miała, sutki też tak wcześnie nie bolą, co najwyżej właśnie bolałby brzuch. 

Więc uspokój się póki co i na przyszłość zachowujcie się odpowiedzialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

nie pamietam dokladnie kiedy ta sytuacja miala miejsce.. z 2/3/ tyg temu wiec objawy by juz byly..

powiedz mi uwazasz,ze jest tu u nas ryzyko? 

 

Nie ma żadnego ryzyka. Plemniki jeśli nie dostają się od razu do pochwy od razu umierają. Czy to palce, czy bielizna, koc. Szanse na ciążę są praktycznie zerowe, jeśli nie dochodzi do pełnego stosunku.Nawet przy pełnym stosunku nie ma pewności w 100%. Z Twoich wpisów wynika, że kompletnie nie jesteś gotowa (żeby nie powiedzieć, ze głupia) na współżycie, a nawet petting. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Nie ma żadnego ryzyka. Plemniki jeśli nie dostają się od razu do pochwy od razu umierają. Czy to palce, czy bielizna, koc. Szanse na ciążę są praktycznie zerowe, jeśli nie dochodzi do pełnego stosunku.Nawet przy pełnym stosunku nie ma pewności w 100%. Z Twoich wpisów wynika, że kompletnie nie jesteś gotowa (żeby nie powiedzieć, ze głupia) na współżycie, a nawet petting. 

No nie umierają tak od razu 😉 a ciąże z palcówki się zdarzają, jeżeli szybko przeniesie się cos na palcach do środka pochwy. Jak ktoś jest bardzo płodny, to to wystarczy 😉 ale fakt, autorka mądrością nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2022 o 20:28, Foko Loko napisał:

No nie umierają tak od razu 😉 a ciąże z palcówki się zdarzają, jeżeli szybko przeniesie się cos na palcach do środka pochwy. Jak ktoś jest bardzo płodny, to to wystarczy 😉 ale fakt, autorka mądrością nie grzeszy.

czyli jest ryzyko i mam sie martwic tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kinia93934 napisał:

czyli jest ryzyko i mam sie martwic tak?

Tak. Zrób test jeżeli okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Foko Loko napisał:

Tak. Zrób test jeżeli okresu nie ma.

ale niektorzy mowia,ze nie msm sie martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oprócz wpisów na forum będziesz miała jeszcze namacalny dowód braku ciąży w postaci negatywnego testu. Przy okazji kup jeszcze prezerwatywy na przyszłość albo udaj się po pigulki do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Annn2020 napisał:

To oprócz wpisów na forum będziesz miała jeszcze namacalny dowód braku ciąży w postaci negatywnego testu. Przy okazji kup jeszcze prezerwatywy na przyszłość albo udaj się po pigulki do ginekologa

I niech prezerwatywę założy na palce, albo od razu na całą rękę. Wtedy w 100% zabezpieczy się od ciąży.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Migotka95 napisał:

I niech prezerwatywę założy na palce, albo od razu na całą rękę. Wtedy w 100% zabezpieczy się od ciąży.

bardzo sie bojw, ze teraz tym razem zaszlam przez to ze dorknal mojej mokrej reki i swoich bokserek… i od razu palcowke robil 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kinia93934 napisał:

ale niektorzy mowia,ze nie msm sie martwic..

Jezu ale skąd my mamy wiedzieć czy miał palce w spermie czy nie? 

Jest ryzyko, niskie, ale jest. Odpowiedzialności trochę... ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Foko Loko napisał:

Jezu ale skąd my mamy wiedzieć czy miał palce w spermie czy nie? 

Jest ryzyko, niskie, ale jest. Odpowiedzialności trochę... ile Ty masz lat?

w spermie nie mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kinia93934 napisał:

 

w spermie nie mial..

W preekakulacie też są plemniki. Zrób rano test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Foko Loko napisał:

W preekakulacie też są plemniki. Zrób rano test.

ale tak troszke nie rozumiem… niektorzy ty mowia, ze nie ryzyka a inni ,ze sa… i nje wiem czy mam sie martwic czy tsz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kinia93934 napisał:

ale tak troszke nie rozumiem… niektorzy ty mowia, ze nie ryzyka a inni ,ze sa… i nje wiem czy mam sie martwic czy tsz nie..

A nie możesz po prostu zrobić testu? Po 2 tygodniach już będzie wiarygodny.

Ile masz lat?

Jeżeli to mokre w jego majtkach to preejakulat albo sperma i miał tym ubrudzoną rękę, którą Ci wsadził do pochwy to zawsze jest ryzyko. Do zapłodnienia potrzeba jednego plemnika, nie setki. Ryzyko nie jest jakieś wybitnie duże, ale jest.

Następnym razem pozbądźcie się majtek albo myjcie ręce albo nie uprawiajcie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2022 o 19:52, Foko Loko napisał:

A nie możesz po prostu zrobić testu? Po 2 tygodniach już będzie wiarygodny.

Ile masz lat?

Jeżeli to mokre w jego majtkach to preejakulat albo sperma i miał tym ubrudzoną rękę, którą Ci wsadził do pochwy to zawsze jest ryzyko. Do zapłodnienia potrzeba jednego plemnika, nie setki. Ryzyko nie jest jakieś wybitnie duże, ale jest.

Następnym razem pozbądźcie się majtek albo myjcie ręce albo nie uprawiajcie seksu.

zrobilam test wczoraj i negatywny.. ale ja sama nie wiem kiedy ta sytuacja miala miejsce czy tydz temu czy 2..nie pamietam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kinia93934 napisał:

zrobilam test wczoraj i negatywny.. ale ja sama nie wiem kiedy ta sytuacja miala miejsce czy tydz temu czy 2..nie pamietam…

Jak możesz nie pamiętać czy to było 1 czy 2 czy 3 tygodnie temu? To jednqk sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Jak możesz nie pamiętać czy to było 1 czy 2 czy 3 tygodnie temu? To jednqk sporo czasu...

no po prostu nie pamietam,normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kinia93934 napisał:

no po prostu nie pamietam,normalne

3 tygodnie rozstrzału xD to ja więcej nie doradzam, dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

3 tygodnie rozstrzału xD to ja więcej nie doradzam, dorośnij.

tydzien temu lub dwa lub trzy nie kazdy pamietac musi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kinia93934 napisał:

tydzien temu lub dwa lub trzy nie kazdy pamietac musi;)

No jest to dosyć kluczowe info jeżeli obawiasz się potencjalnej ciąży, ale jak tam sobie uważasz. Ja pas w temacie. Ładnego bombelka życzę, bo z takim podejściem to raczej prędzej niż później i tak się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

No jest to dosyć kluczowe info jeżeli obawiasz się potencjalnej ciąży, ale jak tam sobie uważasz. Ja pas w temacie. Ładnego bombelka życzę, bo z takim podejściem to raczej prędzej niż później i tak się trafi.

? nie potrafie sobie przypomniec po prostu i co w tym zlegoxd ty pamietasz swoj kazdy stosunek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kinia93934 napisał:

? nie potrafie sobie przypomniec po prostu i co w tym zlegoxd ty pamietasz swoj kazdy stosunek?;)

Raczej jak ma się stałego partnera, to logiczne że wiesz kiedy z nim się spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Raczej jak ma się stałego partnera, to logiczne że wiesz kiedy z nim się spało.

co tydzien cos bylo a niw pamietam kiedy miala ta sytuacja miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×