Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Turbomandarynka

Ojciec Rzeźniczak kochał dzieci swoje a miał ich wszystkich stodwadzieściatroje

Polecane posty

Ja to się zastanawiam co mają w głowie jego kolejne partnerki? Narobił dzieciaków poprzednim kobietom, potem upokorzył i zostawił, a i tak  zawsze znajdzie się kolejna chętna na takie przygody. 

• Like 4
  • Thanks 4

Cóż, jedynie to, że Rzeźniczak będzie chciał utrzeć nosa byłym i hejterom, może stanowić że jeszcze jakiś czas będzie z tą nową. To są prości ludzie... Rzeźniczak ma wyraz twarzy tęskniącej za rozumem. Myśli członkiem, gdzie go zaprowadzi, tam zostaje, póki się nie znudzi. 

• Like 5
  • Thanks 4

Ja kocham te dramy, totalnie nie rozumiem fenomenu Rzeźniczaka i totalnie nie rozumiem tych kolejnych akcji i działań jego i jego partnerek ale bawi mnie to za każdym razem tak samo 😄

• Like 1

Ciekawe czy ma więcej dzieci poukrywane. Magdę tez z kimś zdradził i nie wiadomo kto to był. A ta pierwsza córeczkę co ma to tez się do niej na początku nie przyznawał i były testy dna. 
no dla mnie ciężko będzie Paulinie zasłużyć na to żeby opinia publiczna ja polubiła, po tym jak eskortowala Kubę pod szpitalem jak pojechał obejrzec swoje dziecko. A chyba im zależy żeby naprawic ich wizerunek i ocieplić bo po co tak wszystko publikują?

szkoda mi Magdy, strasznie to upokarzające. Jaka by ona nie była, to wydaje mi się ze człowiek co się martwi o swoje dziecko by chociaż zadbał o jej spokój psychiczny do porodu a nie ,,cieszył się swoim szczęściem bo przecież ma prawo do miłości bo ja odnalazł 111!!!”

ej strasznie to musi być stresujące być z nim w związku nie. Ciagle myslisz ze np pójdzie do sklepu po mleko albo wyrzucić śmieci i już może kogoś poznać i się zakochać 💔

A mnie najbardziej szkoda tej co urodziła pare miesiecy temu synka, chyba Magdy. Końcówka ciazy, poród, a on takie cyrki... sama rodziłam w podobnym czasie i wiedząc tak na świeżo jak to jest w tym momencie ciazy i podczas porodu, dla mnie facet stracił całkowicie twarz.

Dziwne ze kolejne się łapią na niego, na coś się łapać muszą. Nie wiem. Typ jest żałosny i tyle.

Zastanawia mnie co Edyta w nim widziala bo wydaje mi się ogarnięta i jakas na poziomie a tu taki chłystek...

Gość Fasolowa

Dobrze, że Edyta nie ma z nim dziecka. Mam nadzieję, że odnajdzie szczęście u boku prawdziwego mężczyzny. To piękna kobieta o niesamowitej sylwetce. 

Pamiętam jak dobrych kilka lat temu, jeszcze w czasach gdy był mężem Edyty, koleżanka modelka opowiadała mi, że ma romans / spotyka się z jej znajomą. Wtedy nie chciało mi się w to wierzyć, myślałam, że może plotki - ale jak czas pokazał - najwyraźniej była to prawda. Więc romansów pozamałżeńskich to on musiał mieć sporo, o większości z nich zapewne opinia publiczna nie słyszała. 

23 godziny temu, Fasolowa napisał:

Dobrze, że Edyta nie ma z nim dziecka. Mam nadzieję, że odnajdzie szczęście u boku prawdziwego mężczyzny. To piękna kobieta o niesamowitej sylwetce. 

Edyta jest z aktorem Michałem Mikołajczakiem, po necie ich foto latają. Pasują wizualnie do siebie, on wydaje sie taki elegancki i ogarnięty.

Ona jest super kobitka. Zasługuje na szczęście.

Dnia 2.01.2022 o 17:46, AniaPova napisał:

Ja to się zastanawiam co mają w głowie jego kolejne partnerki? Narobił dzieciaków poprzednim kobietom, potem upokorzył i zostawił, a i tak  zawsze znajdzie się kolejna chętna na takie przygody. 

Bo myślą naiwnie, że będą to jedyną i to one go zmienią? Bo są wyrachowane i chcą żyć na koszt gościa - np. zakupy w Vitkacu i robią sobie z nim dzieciaka aby wydrzeć wysokie alimenty? Jeszcze rozumiem jego byłą żonę, przynajmniej miała na tyle rozumu, żeby nie robić sobie z takim typem dzieciaka, ale kolejnych jego panienek nie żal mi wcale - wiedziały co to za ziółko, czekam tylko kiedy jego obecna panna (swoją drogą mało urodziwa) zajdzie w ciążę i będzie płakać, że ją rzucił dla kolejnej.

Szkoda mi jedynie tego małego chorego na raka, nie dość, że chory, to jeszcze rodzice p....nięci.

• Like 1
  • Thanks 2

23 godziny temu, Turbomandarynka napisał:

Co sądzicie o kolejnej zbiórce? 

Dla mnie ta dziewczyna jest toksyczna. Zła energia aż z niej kipi. Choroba dziecka to zwykle lekcja pokory, a ona jest wyrachowana i arogancja. Nie powinna dostać grosza dopóki nie rozliczy poprzedniej zbiórki.  No ale skoro dotąd nie rozliczyła to ewidentnie zarabia na dziecku, bo inaczej tego określić nie można.

• Thanks 1

kocham nazwę tego wątku ❤️ a typ jest żałosny i tyle w temacie - jak Jerzy Kalibabka aka Tulipan

Dnia 9.05.2022 o 14:54, aqqqqq napisał:

Bo myślą naiwnie, że będą to jedyną i to one go zmienią? Bo są wyrachowane i chcą żyć na koszt gościa - np. zakupy w Vitkacu i robią sobie z nim dzieciaka aby wydrzeć wysokie alimenty? Jeszcze rozumiem jego byłą żonę, przynajmniej miała na tyle rozumu, żeby nie robić sobie z takim typem dzieciaka, ale kolejnych jego panienek nie żal mi wcale - wiedziały co to za ziółko, czekam tylko kiedy jego obecna panna (swoją drogą mało urodziwa) zajdzie w ciążę i będzie płakać, że ją rzucił dla kolejnej.

Szkoda mi jedynie tego małego chorego na raka, nie dość, że chory, to jeszcze rodzice p....nięci.

A jego była żona jest ponoć z tym aktorem z na wspólnej ja zawsze myślałam ze to gej jest a tu patrz hehe 

36 minut temu, Megannn napisał:

A jego była żona jest ponoć z tym aktorem z na wspólnej ja zawsze myślałam ze to gej jest a tu patrz hehe 

Też tak myslalam,chodziły ploty, że jest z ciachorowskim,więc mnie zdziwili

Dwojka ludzi,ktora nie powinna sie spotkac. Kubunia to tylko patrzec,az znow sie zakocha,ale Magda jest toksyczna. To dziecko nie dość,że pokarane (za nic oczywiście) chorobą to jeszcze niezbyt rozgarniętymi rodzicami.

• Like 1
  • Thanks 1

4 minuty temu, Marzena7070 napisał:

Też tak myslalam,chodziły ploty, że jest z ciachorowskim,więc mnie zdziwili

No właśnie tez jestem w szoku bo jakoś tak mi pasował na geja No ale nieważne jaka ma orientacje może mu sie poukłada bo jakoś lubie go jako aktora prywatnie nie znam 😃 tez pozwoliłam sobie skomentować bo jest osoba publiczna i zwykła grazynska ciekawość 😍

2 minuty temu, Megannn napisał:

No właśnie tez jestem w szoku bo jakoś tak mi pasował na geja No ale nieważne jaka ma orientacje może mu sie poukłada bo jakoś lubie go jako aktora prywatnie nie znam 😃 tez pozwoliłam sobie skomentować bo jest osoba publiczna i zwykła grazynska ciekawość 😍

Grażyńską ciekawość to ja rozumiem 😎

• Thanks 1

Dnia 9.05.2022 o 21:28, Turbomandarynka napisał:

Ja są ludzie durni to niech dają. On szasta na prawo i lewo kasą dla nowej panienki, a tu jakaś zbiórka. To tylko jakiś ... tak robi :classic_happy:

Ja sobie tego nie mogę wyobrazić ze utrzymuje mnie z alimentów moje niespełna roczne niemowlę i ja sie gola i wesoła decyduje na wyjazd za granice na milionowe leczenie i krzyczę do ludzi z instagrama dajta dajta bo nie mam a drogo 😁 No przepraszam ale u tej kobiety nie ma żadnej logiki ! Wszystko co robi mam wrażenie na na przekór ojcu dziecka po złości , i jeszcze ta nowa narzeczona Magda nie może przetrawić ze jej kurek z kasa zakręcono , w blasku fleszy nie jest na ściankach u boku kopacza, Instagram upadł totalnie bo mały chory na to wszystko tak jak sercem jej współczuje bardzo ale rozumem można by stwierdzić ze było wiadome jak ten związek sie zakończy ! A tak wogole to ponoć on kogoś ma jakiegoś piłkarza czy coś kiedyś mówiła ze ktoś sie pojawił ciekawe czy nadal jest czy już nie a ta nowa mewa parkingowa nie chciałabym być ani sekundę na jej miejscu za żaden pierścionek , torebkę , ciuch , wakacje 

• Like 1
  • Thanks 1

Dla mnie ta zbiórka jest oburzająca. Koleś jest popularny,ma znajomości , ma zasięgi. Kilka telefonów i miałby kwotę w kilka minut. Nie wierzę, że nie ma poduszki finansowej, zarabia od lat bardzo dużo i nawet hulaszczy tryb życia nie sądzę , że nic nie ma. Ona też na pewno nie żyła jak przeciętna Kowalska i ma też grono bogatych znajomych.  A ludzie w ślepo przelewają , bo to ktoś znany. Szkoda dziecka i tyle w tym medialnym szambie.

• Like 1

Dnia 9.05.2022 o 21:28, Turbomandarynka napisał:

Pierwszą zbiórkę wspomogłam. Co miesiąc przeznaczam określoną kwotę na jakąś pomoc.  Nie lubię momentu wybierania komu pomóc, bo chciałoby się każdemu, a nie jestem w stanie, a Oliwiera było mi dodatkowo szkoda, bo stał się elementem internetowych przepychanek. Teraz nie wiem co zrobić, bo chciałabym wpłacić, a z drugiej strony ponoć są niejasności z rozliczeniem poprzedniej. Nie podejrzewam matki dziecka o defraudacje, ale intuicja mi podpowiada, że w jej narracji coś się nie spina. Poza tym są to ludzie, którzy mogliby w przeciągu kilku dni uzbierać taką sumę. Gdybym wiedziała, że ktoś znajomy lub jego bliski jest chory, to przekazanym kasę bez czekania na prośbę. Wiem, że każdy robi ze swoim majątkiem co chce, ale dziwi mnie to, że przy tak medialnej sprawie z udziałem znanych rodziców, nikt ze świata sportu i show-biznesu nie wspomógł zbiórki. 

11 minut temu, sosczosnkowy napisał:

Pierwszą zbiórkę wspomogłam. Co miesiąc przeznaczam określoną kwotę na jakąś pomoc.  Nie lubię momentu wybierania komu pomóc, bo chciałoby się każdemu, a nie jestem w stanie, a Oliwiera było mi dodatkowo szkoda, bo stał się elementem internetowych przepychanek. Teraz nie wiem co zrobić, bo chciałabym wpłacić, a z drugiej strony ponoć są niejasności z rozliczeniem poprzedniej. Nie podejrzewam matki dziecka o defraudacje, ale intuicja mi podpowiada, że w jej narracji coś się nie spina. Poza tym są to ludzie, którzy mogliby w przeciągu kilku dni uzbierać taką sumę. Gdybym wiedziała, że ktoś znajomy lub jego bliski jest chory, to przekazanym kasę bez czekania na prośbę. Wiem, że każdy robi ze swoim majątkiem co chce, ale dziwi mnie to, że przy tak medialnej sprawie z udziałem znanych rodziców, nikt ze świata sportu i show-biznesu nie wspomógł zbiórki. 

Ojciec dziecka ma kasę :classic_happy: na nową dziunię wydaje kasę, a Ty chcesz im wpłacać. Jest dużo innych fundacji, w których również dzieciaki potrzebują pomocy. Jestem ciekawa czy swoje torebki sprzedała na leczenie dziecka. Wstydu tacy ludzie nie mają. Tak jak ktoś wyżej napisał. Ojciec dziecka powinien oto zadbać, bo ma zasięgi. Patola jakaś z tego wszystkiego się zrobiła. Tylko tego dziecka żal, że ma tak durnych rodziców.

Ona jest jaka jest ale jej się nie dziwie, jest zdesperowana i zrobi wszystko dla dziecka. Ale on to kawał  ch... ze wogule do tego dopuszcza. Sam powinien wziasc sprawy w swoje ręce dołożyć ile się da i wtedy zakładać zbiórki kiedy braknie. Nie obrazajcie Magdy , nikt nie jest w stanie przewidzieć jakby się zachowywal w tak ciężkiej sytuacji. Noe sądzę żeby w tak trudnych chwilach myslala o zarobku na dziecku, nie robcie z niej potwora.

1 godzinę temu, Milutka napisał:

Ojciec dziecka ma kasę :classic_happy: na nową dziunię wydaje kasę, a Ty chcesz im wpłacać. Jest dużo innych fundacji, w których również dzieciaki potrzebują pomocy. Jestem ciekawa czy swoje torebki sprzedała na leczenie dziecka. Wstydu tacy ludzie nie mają. Tak jak ktoś wyżej napisał. Ojciec dziecka powinien oto zadbać, bo ma zasięgi. Patola jakaś z tego wszystkiego się zrobiła. Tylko tego dziecka żal, że ma tak durnych rodziców.

Z tego co zrozumiałam to większość rzeczy, które ona posiadała, nie było jej własnością. I wydaje mi się, że odnosiła się też do tego, że to co miała to sprzedała ale w porównaniu do tego ile potrzebują to kropla w morzu.

Z tego co powiedział Rzeźniczak dziecko mogło być leczone w Polsce. W Izraelu robią dokładnie to co robiono w CZD a nawet w CZD podawano lek którego w Izraelu nie podają. Myślę że każdy kij ma 2 końce i warto wysłuchać obu stron. Matka dziecka tak bardzo uparła się na zagraniczną klinikę że nic  do niej nie docierało nawet rozsądne argumenty (kolejne badania w Izraelu i przerwa w chemii która dziecko w Polsce dostawało). Pewnie będzie kolejna zbiórka po tej teraz bo to nie idzie tylko na leczenie ale i na pobyt zagranicą. Pytanie czy naprawde nie mozna dziecka leczyć w Polsce blisko rodziny i w dodatku bez niepotrzebnego darcia kotów?

• Thanks 1

Ona parę dni temu coś insynuowała że jeszcze nie może ale niedługo opowie że Izrael to najlepsza decyzja bo prawdopodobnie w Izraelu jest inna diagnoza niż w pl w sensie jest rak ale nie chyba tej najgorszej postaci tak to zrozumiałam. Ale no nie mamy żadnych dowodów na to bo ani wyników badań ani co to za klinika cholera wie. 

Napisano (edytowany)

Z jednej strony rozumiem argumenty rzezniczaka (choc czy on przedstawil jakies dowody tego jakie leczenie zaproponowano w czd?), z drugiej strony absolutnie nie dziwie sie zrozpaczonej samotnej matce, ktora facet zostawil jakos tuz po narodzinach dziecka. To tak jakby bronic krolikowskiego w konflikcie z opozda. 

Edytowano przez sasiadka_zenobia
  • Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się