Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Ja89 napisał:

A już wiadomo kiedy będą oficialne te spodnie? Jakiś link do sklepu? Film na yt? Mam wrażenie że słyszę o nich od lat a dalej ich nie ma 

Jakie spodnie? Dresy?

10 godzin temu, Wicked napisał:

Tak patrzę na fotki, które wrzuca gym glamour i jest tam parę lasek też z dużymi tyłkami, a jakoś ładniej zbudowane, nie mają takich udzisk i prostokątnych zadów, tylko fajne krągłe 😃. No wiadomo, że nawet po treningach każde ciało jest inne i nie będzie wyglądać jak z jednej taśmy ale serio myślę, że Donka powinna  się zastanowić, czy nie robi czegoś źle.... 

Zmasakrowała sobie figurę tymi ćwiczeniami i wygląda przez to kanciasto. Dodatkowo masakruje sobie figurę "stylem" ubierania. Donica nie dobiera w ogóle ubrań do sylwetki. Twarz też zmasakrowała tymi wypełniaczami i nawet ten jej wieczny make up no make up składający się z brązowej kreski i tuszu do rzęs nie pomoże.

Edytowano przez Karmelka94
  • Like 1

16 minut temu, Dark Evil😈 napisał:

Jakie spodnie? Dresy?

Tak dresy. Bo to będą same spodnie dresowe czy komplety z górą? 

Edytowano przez Ja89

Doncisława pyta fanek na Instagramie dlaczego ich zdaniem Youtube z branży beauty jest co raz mniej ciekawy. Napisałabym jej ale dostanę bana na drugie konto 😂

• Haha 2

10 minut temu, Karmelka94 napisał:

Zmasakrowała sobie figurę tymi ćwiczeniami i wygląda przez to kanciasto. Dodatkowo masakruje sobie figurę "stylem" ubierania. Donica nie dobiera w ogóle ubrań do sylwetki. Twarz też zmasakrowała tymi wypełniaczami i nawet ten jej wieczny make up no make up składający się z brązowej kreski i tuszu do rzęs nie pomoże.

Może mieć najdelikatniejszy makijaż na świecie ale to nic już nie da. Przez te napompowane usta i poliki wygląda wulgarnie i tanio nawet bez makijażu. 

• Like 1

12 minut temu, Karmelka94 napisał:

Z tym masakrowaniem sobie figury ubiorem to też prawda. Ładnie wyglądała w tym czarnym outficie z rurkami i marynarką na zdjęciach ze swoim plecakiem. To co nosi na codzień jest poprostu przerysowane i zaburza proporcje.

• Like 3

9 godzin temu, Ja89 napisał:

Weź nie ucz ojca dzieci robić. ONA ma zrobione KURSY. I robi wszystko jak trzeba a jej ciało mimo rozmiaru XS jest mega seksowne i o figurze klepsydry więc nie można mieć żadnych zastrzeżeń 

W przypadku Donki powinno się mówić nie ucz Donki pankejka z białkiem smażyć 😂

21 minut temu, OH Celine napisał:

W przypadku Donki powinno się mówić nie ucz Donki pankejka z białkiem smażyć 😂

teraz już chyba bez białka bo nie ma współpracy XD

• Like 2
  • Haha 4

1 godzinę temu, Karmelka94 napisał:

To prawda. Strasznie sobie masakruje figure ciuchami, bo pompuje tyłek u biodra bez umiaru a kupuje ciuchy dla chudych nastolatek. To nie będzie dobrze wyglądać. Ubrania nie sa projektowane na taka Donke tylko na chudziutkie modelki.

Dnia 13.01.2022 o 16:02, WładcaCebuli napisał:

Widać po Donce wiek i szczerze mówiąc wygląda nawet na starszą niż jest i wygląda groteskowo w tych ubraniach dla 16- latek. Z tego co widziałam pod haulami z 2021 roku pojawiały się komentarze, że ubiera się jak nastolatka i że za wysoko podciąga spódnice.

Ile osoba, o której piszecie ma lat? Chyba ją znalazłam i wygląda na 30. 

1 minutę temu, gipsówka napisał:

Ile osoba, o której piszecie ma lat? Chyba ją znalazłam i wygląda na 30. 

28 i strasznie sie z tym nie moze pogodzic

Przed chwilą, Dark Evil😈 napisał:

Serio? Myślała, że ją odmłodziłam, na zdjęciu z parasolem i kawą wygląda na 40. Te usta rozjechanej żaby, widać pompowanie. 

• Thanks 1
  • Haha 1

13 minut temu, gipsówka napisał:

Czy wam też przypomina przetakiewicz? 

Tak, tylko trochę młodsza. I nawet skrzeczy jak Przetakiewicz. 

1 godzinę temu, Misiek2137 napisał:

Miałyście racje, usta zrobione i wleciał vlog 

Chyba specjalnie w tytuł wrzuciła to powiększanie ust XD

1 godzinę temu, gummybear napisał:

Chyba specjalnie w tytuł wrzuciła to powiększanie ust XD

Mi się wydaje, że chciała przyciągnąć tym fanki powiększania ust na swój kanał. Kto ją ogląda od dłuższego czasu wie, że powiększa usta od dawna więc ta informacja na nim wrażenia nie zrobiła.

1 godzinę temu, gipsówka napisał:

Serio? Myślała, że ją odmłodziłam, na zdjęciu z parasolem i kawą wygląda na 40. Te usta rozjechanej żaby, widać pompowanie. 

Mi też się jej twarz po tych poprawkach zaczęła kojarzyć z żabą 🐸

1 godzinę temu, gipsówka napisał:

Czy wam też przypomina przetakiewicz? 

Tak.

3 minuty temu, OH Celine napisał:

Bo ona ma taką urodę już wyjściowo, a przez pompowanie jest dodatkowo napuchnięta. Przez to tak wygląda.

2 godziny temu, Dark Evil😈 napisał:

Który ona jest rocznik? 93?

18 minut temu, Siura napisał:

Który ona jest rocznik? 93?

Tak, grudzień 1993

Ten jej plecak w wersji jasno-brązowej lepiej wygląda od tych poprzednich. I znowu to chvjowe logo😂 to chyba jest specjalnie zrobione przez markę żeby było mniej zwrotów

• Like 4

38 minut temu, Dark Evil😈 napisał:

Ten jej plecak w wersji jasno-brązowej lepiej wygląda od tych poprzednich. I znowu to chvjowe logo😂 to chyba jest specjalnie zrobione przez markę żeby było mniej zwrotów

Ja się zastanawiam dlaczego ona nie wypuściła tego plecaka w wersji jasno beżowej/ kremowej bo to uniwersalny dość kolor. Ja np. lubię kolory jej poprzednich plecaków, jedynie złote okucia mi nie podchodzą bo wolę srebrne ale ten kolor karmelowy plecaka w ogóle nie trafia w mój gust. Poprostu nie lubię takich ciepłych brązów i beży.

4 minuty temu, WładcaCebuli napisał:

Ja się zastanawiam dlaczego ona nie wypuściła tego plecaka w wersji jasno beżowej/ kremowej bo to uniwersalny dość kolor. Ja np. lubię kolory jej poprzednich plecaków, jedynie złote okucia mi nie podchodzą bo wolę srebrne ale ten kolor karmelowy plecaka w ogóle nie trafia w mój gust. Poprostu nie lubię takich ciepłych brązów i beży.

To ja wolę takie+ złote okucia. 
W sumie rzecsywiście mogła dać kremowy/bardzo jasny beż i ten brąz jako kolekcję na wiosnę 

• Like 1

komentarz pod vlogiem

"Jeju ale ładnie wyglądasz zwłaszcza na początku tego filmu 😍 Marta jesteś normalnie coraz piękniejsza! A co do ust to kształt i wielkość masz idealną, faktycznie pięknie Ci się trzymały! Ja byłam dosłownie 4 dni temu na drugim 0,5 ml także razem mamy siniaczki na ustach 😄 Takie synchro z idolką"

Nie chcę wiedzieć co ma głowie osoba która ma za idolkę dziewczynę która w sumie nie specjalizuje się w niczym i po prostu wrzuca zdjęcia duupy na insta.

• Like 6

1 minutę temu, ariana1422 napisał:

Nie chcę wiedzieć co ma głowie osoba która ma za idolkę dziewczynę która w sumie nie specjalizuje się w niczym i po prostu wrzuca zdjęcia duupy na insta.

Sianko.

3 godziny temu, OH Celine napisał:

Mi się wydaje, że chciała przyciągnąć tym fanki powiększania ust na swój kanał. Kto ją ogląda od dłuższego czasu wie, że powiększa usta od dawna więc ta informacja na nim wrażenia nie zrobiła.

Szuka nowego odbiorcy za wszelką cenę xd

3 godziny temu, OH Celine napisał:

To samo mam, kiedyś nie wyglądała jak żaba, a po tym pompowaniu ust ropuszka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się