Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kiki57

Anna i Brunczybąk

Polecane posty

A Anna dalej narzeka, źle, źle i wiecznie źle, ludzie źli, drożyzna, emeryci głupi, oj za to Anna mądra 🙂

• Like 1

Anna i robota-to się wyklucza, głównie gada i mądraluje.

14 minut temu, kiki57 napisał:

Anna i robota-to się wyklucza, głównie gada i mądraluje.

Ona się tak zachowuje jakby tyrała po 12 godzin dziennie. Chora kobieta :classic_happy: Ma pretensje, ze rząd daje kasę na dzieci. Pewnie sama bierze na syna 500, a psioczy na innych, że kasę dostają. Sama siedzi na garnuszku u męża. Brak słów.

• Like 1

Tak oglądam ostatni vlog i mam wrażenie, że Artur dostał jakiś bon, jakaś premie na święta, dlatego i odkurzacz i garnki, może i nawet ten mikser? Cały rok jakoś biedowanie, nigdzie nie jeżdżą, nie byli, wydawali tylko na  jedzenie i ozdoby z Pepko.  Napewno dostał jakieś pieniądze na święta i Anka raz dwa rozniosła na emaliowane garnki za 400zl, w których wszytko się przypala ale i tak są super... na niepotrzebny odkurzacz, bo i tak siedzi 24/7 w domu.  Takie bez sensu te zakupy jak dla mnie

• Like 1
  • Thanks 1

2 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Tak oglądam ostatni vlog i mam wrażenie, że Artur dostał jakiś bon, jakaś premie na święta, dlatego i odkurzacz i garnki, może i nawet ten mikser? Cały rok jakoś biedowanie, nigdzie nie jeżdżą, nie byli, wydawali tylko na  jedzenie i ozdoby z Pepko.  Napewno dostał jakieś pieniądze na święta i Anka raz dwa rozniosła na emaliowane garnki za 400zl, w których wszytko się przypala ale i tak są super... na niepotrzebny odkurzacz, bo i tak siedzi 24/7 w domu.  Takie bez sensu te zakupy jak dla mnie

Ona ostatnio sprzedała jakaś ziemie po babce, której nawet babka dawno temu nie umiała sprzedać. Stąd ten zastrzyk gotówki. 

A potem był film jak to z wujkiem jest skłócona. Pewnie calą kase zgarnęła dla siebie. 

59 minut temu, Bieresie napisał:

Ona ostatnio sprzedała jakaś ziemie po babce, której nawet babka dawno temu nie umiała sprzedać. Stąd ten zastrzyk gotówki. 

A to mówiła o tym we vlogu?

18 minut temu, Milutka napisał:

Też sobie coś przypominam o tej ziemi. Coś wspominała, że sprzedana. Ale jak szybko zaczęła wydawać, beznadziejne emaliowane garnki z lat 70, wszystko się przypala. 400zl do kosza. Ona to jest jakaś nieprzytomna

1 godzinę temu, Skowronkowa napisał:

Też sobie coś przypominam o tej ziemi. Coś wspominała, że sprzedana. Ale jak szybko zaczęła wydawać, beznadziejne emaliowane garnki z lat 70, wszystko się przypala. 400zl do kosza. Ona to jest jakaś nieprzytomna

Akurat te garnki na indukcję nie są najgorsze. Ja mam podobne i są spoko. Tutaj bardziej chodzi o to, że niepotrzebnie szasta kasą. Jak widać kasa się u niej szybko rozchodzi. Jak sprzedała mieszkanie po matce to też szalała z kasą. Cóż cała malinka. 

2 godziny temu, Milutka napisał:

Jakoś na jesień o tym mówiła. Z dwa/trzy miesiące temu. 

• Thanks 1

2 godziny temu, Bieresie napisał:

Jakoś na jesień o tym mówiła. Z dwa/trzy miesiące temu. 

Nie wiem po co takie rzeczy gada. Zamiast to zachować dla siebie. 

20 godzin temu, Milutka napisał:

Nie wiem po co takie rzeczy gada. Zamiast to zachować dla siebie. 

Trzeba się pochwalić 😉 Anka to taka prosta, bezrobotna kobieta, żyjąca z pensji męża całe życie, luksusów tam nie ma, dostała nagle jakąś gotówkę to wiadomo trzeba powiedzieć innym. Cieszy się lol

2 minuty temu, Skowronkowa napisał:

Trzeba się pochwalić 😉 Anka to taka prosta, bezrobotna kobieta, żyjąca z pensji męża całe życie, luksusów tam nie ma, dostała nagle jakąś gotówkę to wiadomo trzeba powiedzieć innym. Cieszy się lol

Naprawdę ona jakby się postarała z mężem już dawno domek na jej wsi by miała. Tak kasiorę przepuściła. Zrobiła kolejny remont łazienki. Kupiła masę niepotrzebnych rzeczy. Żeby przynajmniej gdzieś pojechała za tą kasę,  i coś w końcu zobaczyła. 

Mówi, że karma wraca, więc powinna się zacząć obawiać, bo sama jest niemiła i zołzowata dla innych.

• Like 2

Coś nowego na kanale. To chyba te zapowiadane zmiany. Czy ktoś tego już słuchał?

1 godzinę temu, Karioka napisał:

Coś nowego na kanale. To chyba te zapowiadane zmiany. Czy ktoś tego już słuchał?

O co ona miała na myśli mówiąc zmiany? 

No chyba to, co dzisiaj wrzuciła. Takie historyjki zamiast bagiet z makrelą. 

19 minut temu, Karioka napisał:

No chyba to, co dzisiaj wrzuciła. Takie historyjki zamiast bagiet z makrelą. 

Czyli jak zwykle nie ma zmian i tyko same pogawędki o niczym :classic_happy: Kiedyś mówiła o zmianie fryzurze,  i do dzisiaj ma j kask na głowie :classic_biggrin:

• Haha 1

Właśnie zajrzałam do Malyny i jak zwykle punk kulminacyjny jej dnia do jedzenie, gdyby nie te sniadania i obiady to by się znudziła ma śmierć dosłownie. Najważniejsza informacja dnia: obcy pies pod oknem. Już takie pierdoły opowiada, oczywiście bez Artura mała 40 letnia Ania by bała się wyjść z mieszkania. 

Na najnowszy vlog nie zaglądam, komu się tego chce słuchać 🙄 oczywiście nagrywanie z domu, bo ten wystraszony dzikus nie wyjdzie do ludzi. To te zmiany które zapowiadała?  wkleiła czarne tło i opowiada głupoty jak zwykle.

• Like 2

36 minut temu, Milutka napisał:

Czyli jak zwykle nie ma zmian i tyko same pogawędki o niczym :classic_happy: Kiedyś mówiła o zmianie fryzurze,  i do dzisiaj ma j kask na głowie :classic_biggrin:

Zauważyłam,  że ty czekasz z utęsknieniem,  aż usunie ten kask 😂

53 minuty temu, Milutka napisał:

Opowieści zza krypty 🙂 Chyba już wiadomo, dlaczego Anna ma schizy 🙂

28 minut temu, Skowronkowa napisał:

Zauważyłam,  że ty czekasz z utęsknieniem,  aż usunie ten kask 😂

Moje marzenie 😂 zawsze można wrócić do kasku 😂 

• Haha 1

7 godzin temu, Milutka napisał:

O co ona miała na myśli mówiąc zmiany? 

Chyba intra po wielu miesiącach. Każdy jej filmik przewijam i obejrzę może 30 sekund.

4 godziny temu, Milutka napisał:

Moje marzenie 😂 zawsze można wrócić do kasku 😂 

Jakoś pasowałby blond, szczególnie że kobiecina siwieje. Przynajmniej z wyglądu byłaby sympatyczna. Choć do charakteru to rudy.

Ale przypomniałyście mi Panie reklamę Palette "Bez efektu kasku".

• Haha 1

5 minut temu, Nothing About napisał:

Chyba intra po wielu miesiącach. Każdy jej filmik przewijam i obejrzę może 30 sekund.

No zmiany jak się patrzy :classic_happy:

1 minutę temu, Nothing About napisał:

Jakoś pasowałby blond, szczególnie że kobiecina siwieje. Przynajmniej z wyglądu byłaby sympatyczna. Choć do charakteru to rudy.

Ale przypomniałyście mi Panie reklamę Palette "Bez efektu kasku".

Pamiętam też  ta reklamę i stąd u niej ten kask na głowie 🤣 Ona na blond to by się nigdy nie zdecydowała. Ona tylko dużo gada, a mało coś działa.

• Like 1

Dnia 7.01.2022 o 17:02, Milutka napisał:

Akurat te garnki na indukcję nie są najgorsze. Ja mam podobne i są spoko. Tutaj bardziej chodzi o to, że niepotrzebnie szasta kasą. Jak widać kasa się u niej szybko rozchodzi. Jak sprzedała mieszkanie po matce to też szalała z kasą. Cóż cała malinka. 

Skoro sprzedała dwie nieruchomości to czemu nie nie zakomunikowali zeby to mieszkanie na większe zamienić chociaż 3 pokoje ?

2 minuty temu, Milutka napisał:

No zmiany jak się patrzy :classic_happy:

Co może zmienić Malyna:

1. Zasłonkę na inną

2. Zasłonkę na drzwi

3. Zacząć gotować od zera

4. Zmienić fryzurę

5. Przestać mówić o przeszłości

6. Zacząć chwalić Artura

7. Zacząć ćwiczyć

8. Zacząć otwierać się na ludzi

9. Przejść na dietę (niech nawet nagra wyzwanie "1 dyniowa (lub 3) głodówka lecznicza" ... Tylko co tam będzie jak nic nie robi poza jedzeniem 

10. Zmienić styl

11. Iść do pracy

• Like 2

7 minut temu, Milutka napisał:

Pamiętam też  ta reklamę i stąd u niej ten kask na głowie 🤣 Ona na blond to by się nigdy nie zdecydowała. Ona tylko dużo gada, a mało coś działa.

Ja się akurat zastanawiam nad taką zmianą. No gadane to ma. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować