Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
paulcia87

terapia u psychodietetyka

Polecane posty

hej wszystkim! czy ktoś z Was ma jakieś doswiadczenia w kwestii terapii u psychodietetyka ? chce zrzucić kilka kg ale to tak przy okazji, generalnie od dawna mam wrazenie, ze te moje relacje z jedzeniem nie do konca są takie jak byc powinny. chyba czas poszukac wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka terapie za soba i doswiadczenia jak najbardziej pozytywne. u mnie tez bylo tak, ze zajadałam stres, potem czulam sie winna bo z miesiaca na miesiac ta waga risla a ja w pewnym momencie juz nie moglam patrzec na swoje odbicie w lustrze... grunt to trafic do kogos, z kim będziesz się dobrze czuć, kto da Ci wsparcie i skuteczna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odwiedziłam kilku specjalistów i dopiero z Moniką z Jem co Chcę złapałam super kontakt i te spotkania rzeczywiście zaczęły dawać zamierzone efekty. w sumie to nawet cięzko mi powiedzieć jak to zrobiła bo to były głównie rozmowy ( takie na luzie) ale z każdym kolejnym dniem pojawiały się zmiany, które pomalutku wyprowadziły mnie na prostą. teraz w końcu cieszę się tym, że mogę normalnie zjeść czy to w domu czy na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Wam ślicznie za wszystkie informacje 🙂 poczytałam, sprawdziłam i pewnie skontaktuje się z Panią Moniką. Skoro mogę bezpłatnie skorzystać z pierwszej konsultacji to myślę, ze warto... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza konsultacja jest gratis? dobrze że tu trafiłam, też zadzwonię 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie aż tyle ale też tak 8 schudnąć byłoby idealnie, jestem na diecie 1800 kcal ale schudnąć nie mogę. Więc chyba dieta odło dietetyka to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2022 o 15:10, Jowita napisał:

mi też by się taka przydała tylko odwagi brak..

15kg na plusie od wrzesnia 😞

Jowita, a czego tu sie bac? sama siebie sie boisz? 🙂

Do boju dziewczyno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2022 o 15:20, Marlenka napisał:

U mnie nie aż tyle ale też tak 8 schudnąć byłoby idealnie, jestem na diecie 1800 kcal ale schudnąć nie mogę. Więc chyba dieta odło dietetyka to za mało

A nie podjadasz? Jesz takie porcje jak masz podane? Ważysz jedzenie w trakcie przygotowywania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podjadam jakoś dużo zdarza mi się to rzadko np. raz na 3-4 dni. Mam gotowe przepisy z wyliczonym ile gram czego użyć. Ale jak jestem na diecie to jakoś mało się ruszam, sporo czasu zajmuje mi przygotowanie jedzenia, unikam wyjść i obiadków rodzinnych i tak leżę tylko i seriale oglądam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jem co chcę? ja śledzę na instagramie - bardzo ciekawy kontent i wiele przydatnych informacji  😍😄😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×