Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Pisze bo może ktoś tu miał w najbliższym czasie podobną sytuację. 26.12 miałam stosunek przerywany z partnerem nie skończył we mnie, natomiast kochaliśmy się dwa razy z rzędu . Oczywiście po fakcie doszło do mnie że ja mam akurat dni płodne ( w ten sam dzień przed stosunkiem mój śluz był gęsty i przezroczysty więc idealne warunki :/) po 12 h wzięłam ellaone. Na drugi dzień czułam się mega senna i zmęczona i tyle. Ale po tygodniu zaczęły się bóle żołądka i mdłości ( akurat psychika chyba też robi swoje bo nakręcam się jak szalona ) dziś jest 11 dzień po wzięciu tabletki, ale ja czuję się fatalnie. Czy to może być jeszcze efekt tabletki czy to już objawy ciąży ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mu wiadomo to te tabletki blokują owulację, więc marne szanse żeby doszło do zapłodnienia. Skutki uboczne tez mają te tabletki. Ale jeśli się martwisz, to Idź Po prostu na betę, albo zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak szybko wzięłaś tabletkę to nie powinnaś się martwić. Szkoda za często brać tabletki po, więc na przyszłość po prostu sprawdzaj czy na pewno masz dni płodne, możesz używać testera afrodyta na ślinę do sprawdzania poziomu LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość to sprawdzaj sobie dni płodne, ja używam cycloetstu MyWay, jest to certyfikowany komputer cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anka94 napisał:

Tak na przyszłość to sprawdzaj sobie dni płodne, ja używam cycloetstu MyWay, jest to certyfikowany komputer cyklu

dobrze działa? Nie jestem przekonana do takich wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ela-ela-ela napisał:

dobrze działa? Nie jestem przekonana do takich wynalazków

Nijak. Kasę mają z reklam, wbijają raz na czas, podbijają ten sam tekst we wszystkich tematach i kilka dni spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nijak. Kasę mają z reklam, wbijają raz na czas, podbijają ten sam tekst we wszystkich tematach i kilka dni spokoju.

Dzięki wielkie. Tak myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×