Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Drpaolita

Skąd w Polsce taki wysyp otyłych niechlujnych ludzi ?

Polecane posty

Kiedys polki slynely z bycia pięknymi, teraz opasłe obrosniete tłuszczem ciała , byle jak ubrane, makijaż zamiast podkreślać urodę to tandeta i wielkie okropne rzęsy 

Skąd taki wysyp bezguscia ?

Jak oglądam seriale z lat 90 to jestem w szoku jak szczupłe jak gazele były kobiety a jak wyglądają teraz 

Ja tam nie widzę takiego wysypu. A gust cóż każdy ma inny

30 minut temu, Drpaolita napisał:

Jak oglądam seriale z lat 90 to jestem w szoku jak szczupłe jak gazele były kobiety a jak wyglądają teraz 

W dzisiejszych serialach aktorki też są szczupłe.

Serio myślisz, że skoro w serialu z lat 90 kobiety były szczupłe to oznacza, że wszystkie Polki takie były? 

Kiedyś pewnie też przykładały większą wagę do stylistyki, interpunkcji i składni, jak już zabierały się za napisanie czegokolwiek. A dziś... no cóż, wystarczy przeczytać twój post.

• Like 1
  • Thanks 1

Prawdą jest, że odsetek ludzi z nadwagą i otyłych w Polsce (i na świecie) z roku na rok rośnie. Najbardziej chyba wśród dzieci.

Na ubrania i makijaże nie zwracam zwykle uwagi, ale nie da się nie zauważyć, że ostatnio panuje jakaś dziwna moda na nienaturalnie przerysowane brwi.

1 godzinę temu, Iwna napisał:

W dzisiejszych serialach aktorki też są szczupłe.

Serio myślisz, że skoro w serialu z lat 90 kobiety były szczupłe to oznacza, że wszystkie Polki takie były? 

Kiedyś pewnie też przykładały większą wagę do stylistyki, interpunkcji i składni, jak już zabierały się za napisanie czegokolwiek. A dziś... no cóż, wystarczy przeczytać twój post.

No sorry ale ostatnio byłam we Lwowie na ukrianie , polki to przy nich dosłownie wieloryby nie mówiąc o braku stylu 

1 godzinę temu, Edit666 napisał:

Prawdą jest, że odsetek ludzi z nadwagą i otyłych w Polsce (i na świecie) z roku na rok rośnie. Najbardziej chyba wśród dzieci.

Na ubrania i makijaże nie zwracam zwykle uwagi, ale nie da się nie zauważyć, że ostatnio panuje jakaś dziwna moda na nienaturalnie przerysowane brwi.

Niestety jak się porówna polskie kobiety to ukrainek czy rosjanek to dosłownie jakby roslego chlopa koło kobiety postawił  

Ludzie tragicznie zmienili nawyki , praca siedzącą ciągle jazda autem , brak poruszania się na długie dystanse pieszo , ogromne ilości spozywanego jedzenia.

Współcześni Polacy robią fizycznie 2 razy mniej a żrą 2 razy więcej 

1 godzinę temu, Drpaolita napisał:

No sorry ale ostatnio byłam we Lwowie na ukrianie , polki to przy nich dosłownie wieloryby nie mówiąc o braku stylu 

Według danych statystycznych Ukrainie i w Polsce jest podobnie jeśli chodzi kobiety z nadwagą i otyłością, natomiast więcej facetów niż ma nadwagę lub otyłość. Wg. Ministerstwa Zdrowia nadmierną masę ciała w Polsce ma 66 % mężczyzn i 46 % kobiet.

Rosjanki czy Ukrainki w mojej ocenie styl mają mocno słaby. Ale co kto lubi. Mi się podoba bardziej styl sportowy i naturalny, komuś innemu inny.

ukraińcy są czyści i umyci i pachną czasem czymś ...takim męskim...połączeniem męskiego siodła , konia i uzdy. cuś pięknego polacy tacy nie są. oni są mechanikami w warsztacie przeważnie  

Hmm ja zauważyłam taką tendencję bardziej wśród panów niż pań. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się