Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NiebieskiKot

Kupiłam mieszkanie

Polecane posty

za gotówkę. Wątek chyba spadł? Co tam ostatnio było? Zatrzymałam się na plotach z M o obserwatorach.

o cyckowyzwaniu, że jeśli ktoś ma skłonności nowotwowe to taka codzienna stymulacja moze być szkodziwa i chyba więcej o M. i inspirowaniu się innymi

Ode mnie o tym, że M. daje bany za mniej wygodne pytania o jej ebooka

3 minuty temu, NudnaNazwa napisał:

to może M. zgłosiła temat o A. skoro tam zaczęło byc o niej?

Ale przecież wątek o M wisi 😀

48 minut temu, Turururu napisał:

Ale przecież wątek o M wisi 😀

Jaki ma tytuł? 

W wątku o Ance na CSI pojawił się post pewnej blogerki, że A wchodziła jej w cztery litery, a jak tamta dziewczyna jej coś wygarnęła to A przez miesiąc ją obsmarowywała gdzie tylko się dało. Skończyło się tak, że ta laska musiała ją wszędzie zablokować i że podobno kto ją poznał na żywo ten rozumie. I dodała, że więcej nic już nie powie bo znowu A jej nakupi fejków. 

Ładne bagienko. Każda twierdzi, że unika konfliktów, nie miesza się, a potem się okazuje, że co druga to niezła drama queen😐

• Confused 4

2 godziny temu, kafeteryjne napisał:

Jaki ma tytuł? 

Szukaj czegoś zwiazanego z modą ☺️

• Like 1

A propos tego ebooka M. o pielęgnacji, to nawet jeśli to jest kopiuj-wklej z insta czy bloga, to i tak moim zdaniem nie jest to zła opcja. W sensie masz całą tę wiedzę w jednym miejscu, nie musisz szukać, grzebać. Ja niby M. oglądam regularnie, dużo skrinow mam porobionych, a i tak czuję czasem, że mam mętlik w głowie w tym temacie. Jak ktoś tak nie siedzi w tym beauty świecie, nie czyta na własną rękę, nie uczy się, to taki ebook poskladany do kupy może być przydatny. I jak coś, to nie, nie mam jej e-booków i to nie jest reklama z mojej strony 😂

5 minut temu, Ailoma napisał:

A propos tego ebooka M. o pielęgnacji, to nawet jeśli to jest kopiuj-wklej z insta czy bloga, to i tak moim zdaniem nie jest to zła opcja. W sensie masz całą tę wiedzę w jednym miejscu, nie musisz szukać, grzebać. Ja niby M. oglądam regularnie, dużo skrinow mam porobionych, a i tak czuję czasem, że mam mętlik w głowie w tym temacie. Jak ktoś tak nie siedzi w tym beauty świecie, nie czyta na własną rękę, nie uczy się, to taki ebook poskladany do kupy może być przydatny. I jak coś, to nie, nie mam jej e-booków i to nie jest reklama z mojej strony 😂

Ja kupiłam ten drugi i uważam, że nie jest warty swojej ceny. Przecież tak jest treści ja parę stron, a reszta to zapchajdziury🙄

• Like 1

11 minut temu, Turururu napisał:

Ja kupiłam ten drugi i uważam, że nie jest warty swojej ceny. Przecież tak jest treści ja parę stron, a reszta to zapchajdziury🙄

idźcie z M do tematu o M, ten watek jest o A 😊

15 minut temu, NudnaNazwa napisał:

idźcie z M do tematu o M, ten watek jest o A 😊

My w sumie o MG piszemy, o której wątku nie ma 😂

• Like 1

4 minuty temu, Turururu napisał:

My w sumie o MG piszemy, o której wątku nie ma 😂

to może czas załozyc 😂

51 minut temu, Turururu napisał:

Odpowiem tylko i kończę z offtopem, tak że nie bijcie 😝

Ja o starzeniu też bym nie kupiła, ale ten o pielęgnacji włosów i cery kto wie, może bym się skusiła w przyszłości. Zwłaszcza jak widzę zdjęcia tych dziewczyn, co kupiły. Te plany pielęgnacyjne są kuszące. No i tak jak mówię, wiedza w jednym miejscu. Jasne, jest to pewnie wszystko w necie i dla chcącego nic trudnego, ale mnie się nie chce przekopywac tych forów i stron 😁

Napisano (edytowany)

To ja napiszę o Ani, żeby nie było, że tu tylko offtop 😄

Gdzie ona była na tym urlopie aka wyjeździe służbowym?

Edytowano przez Lola9090

6 minut temu, Lola9090 napisał:

To ja napiszę o Ani, żeby nie było, że tu tylko offtop 😄

Gdzie ona była na tym urlopie aka wyjeździe służbowym?

Dziewczyny w poprzednim wątku pisały, że w domu rodzinnym 😂

• Haha 2

w Stolcu, z drugiej strony kiedy pojawiły się takie sugestie, to zaczęła wrzucać storiesy łopatologicznie przekonujące, że jednak była w tym czasie w Warszawie (strasznie drażni właśnie łopatologiczność tych jej manipulacji, jakby chciała oszukać pięciolatka)- czyli jednak przyznała, że był wyjazd? 

• Like 2

Wczoraj mnie rozsmieszylo jak pytała, czy followersi chcą relacje z tego wyjazdu, skoro to już bylo. A ona i tak nie dodaje stories w czasie rzeczywistym i się z tym nie kryje, wkryjąiec jakby chciala, to by dodała.  Chodziło pewnie o to żeby móc udostępnić wyniki ankiety jak to ludzi to interesuje 😂

• Haha 1

W ogóle prowadzi tego swojego insta, jakby ją już całkiem pogrzało. Skoro była gdzieś na wyjeździe, zakładam, że zagranico, to przecież to jest ciekawszy content, niż jej narzekania o pokrojonej mordce... Na uja tę ankietę robi? Wiadomo, że ludzie są ciekawi tego wyjazdu. Powinna się raczej zapytać czy ludzie chcą słuchać o krojeniu mordki, albo o mieszkaniu kupionym ZA GOTÓWKĘ! XD

• Like 1

Była w Solcu  ale może wrzucić zdjęcia z jakiegoś wyjazdu, że to niby niedawno była i będzie ściemniać. Mnie już nic nie zdziwi.

• Like 1

Taak, ostatnio jest beznadziejny content: mortka 🔪 "jak jarosław" (samo okreslenie - żenada), mieszkanie za gotówkę "w A stylu", ktora kilka kafelkow dalej pisze ze nie ma wyczucia stylu i zleciła projektantce. Dalej - normalizowanie wszystkiego, co tylko nie jest standardowym zachowaniem, czesto niechlujstwa jak chodzenie w brudnych czy poplamionych ciuchach. Hitem dla mnie była promocja najnowszego ebooka pod szyldem "mam wywalone, powiem ze mam wywalone, bo się źle czuję to fanki kupią zeby mnie pocieszyc". Najgorsze, ze faktcznie tak było...

• Like 1

11 minut temu, Lola9090 napisał:

W ogóle prowadzi tego swojego insta, jakby ją już całkiem pogrzało. Skoro była gdzieś na wyjeździe, zakładam, że zagranico, to przecież to jest ciekawszy content, niż jej narzekania o pokrojonej mordce... Na uja tę ankietę robi? Wiadomo, że ludzie są ciekawi tego wyjazdu. Powinna się raczej zapytać czy ludzie chcą słuchać o krojeniu mordki, albo o mieszkaniu kupionym ZA GOTÓWKĘ! XD

Tak się buduje zasięgi - ruch na profilu 😬

• Like 1

59 minut temu, NudnaNazwa napisał:

Taak, ostatnio jest beznadziejny content: mortka 🔪 "jak jarosław" (samo okreslenie - żenada), mieszkanie za gotówkę "w A stylu", ktora kilka kafelkow dalej pisze ze nie ma wyczucia stylu i zleciła projektantce. Dalej - normalizowanie wszystkiego, co tylko nie jest standardowym zachowaniem, czesto niechlujstwa jak chodzenie w brudnych czy poplamionych ciuchach. Hitem dla mnie była promocja najnowszego ebooka pod szyldem "mam wywalone, powiem ze mam wywalone, bo się źle czuję to fanki kupią zeby mnie pocieszyc". Najgorsze, ze faktcznie tak było...

no to mieszkanie to hit, tyle co urządzanie a wygląda jak sprzed 20lat😂 ale ania ma tyle roznych nadwrazliwosci ze wszystko musiala pozmieniac i zrobic inaczej. Do tego to człowiek mem i fakap. Mysli ze bycie takim nieogarem zyciowym jest takie pocieszne jak w hollywoodzkim filmie. 

• Like 4
  • Thanks 1

Jak chodzi o pielęgnacje twarzy i w ogóle skory, to już bym wolała kupić ebooka inti skin, a nie MG.

• Like 1

A z A. to w ogóle hit, bo tak się zarzekała, że przez cały czas w Warszawie była 

A ten wyjazd "służbowy" nie odbył się po świętach?

5 minut temu, Ailoma napisał:

A ten wyjazd "służbowy" nie odbył się po świętach?

Ano, dodała teraz to zaległą relację 😄 Najlepsze jest to, że się pytała czy ma to zrobić, po czym wyskakuje reklama, którą tam nagrywała, więc i tak musiała zrobić ten wrzut, jprdl 😄 

• Haha 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się