Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NiebieskiKot

Kupiłam mieszkanie

Polecane posty

No to teraz się zacznie lans na spektrum autyzmu 😛 Nie miała pomysłu na siebie, to go znalazła.

• Like 9

Rozpoczął się nowy rozdział never ending story. "Psssst jestem A. kupiłam mieszkanie za gotówkę i jestem w spektrum autyzmu". Powtarzane tak z milion razy na tydzień. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 12

Coś z Wisłockiej ma, serio. Kiedys tak była nazywana na wątku. Tamta też możliwe,że aspergera miała, tak jak córka mówiła, że to rodzinne. Anka jak się na coś uprze to masakra, wibratory, segz no Wisłocka.

Czy w poście zrobiła przymulona minę lub cyce pokazała? Bo nie chce mu się wchodzić 🤣

Teraz będzie usprawiedliwienie wszystkich fakapow autyzmem, szok 

• Haha 2

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Entliczek_pentliczek napisał:

Rozpoczął się nowy rozdział never ending story. "Psssst jestem A. kupiłam mieszkanie za gotówkę i jestem w spektrum autyzmu". Powtarzane tak z milion razy na tydzień. 

Trzeba jej to wybaczyć, osoby w spektrum mają specyficzne zainteresowania, które pochłaniają je całkowicie: technika, biologia itp. Można też pasjonować się sobą. 

Edytowano przez 123nnn
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5

no to teraz zacznie się jazda bez trzymanki. Zaliczyłam fakap bo autyzm, musialam wyjsc z mieszkania podczas robienie prania bo mam autyzm, rozowy dres drugi tydzien bo jestem w spektrum. Wyjezdzam do azji bo mam chore oskrzela, musialam zrobic sobie dzemke bo dochodze do siebie po krojeniu mordki 😂 a w ogole na blogu wstawila zdjecie jak oparzyła sobie cztery litery (przez autyzm oczywiscie). Serio ona nawet cyka takie fotki swojej dvpy 😲

• Like 1
  • Haha 8
  • Confused 1
  • Sad 1

1 minutę temu, 123nnn napisał:

Trzeba jej to wybaczyć, osoby w spektrum mają specyficzne zainteresowania, które pochłaniają je całkowicie: technika, biologia. Można też pasjonować się sobą. 

Wszystko pasuje jak ulał🤪

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, hariet napisał:

no to teraz zacznie się jazda bez trzymanki. Zaliczyłam fakap bo autyzm, musialam wyjsc z mieszkania podczas robienie prania bo mam autyzm, rozowy dres drugi tydzien bo jestem w spektrum. Wyjezdzam do azji bo mam chore oskrzela, musialam zrobic sobie dzemke bo dochodze do siebie po krojeniu mordki 😂 a w ogole na blogu wstawila zdjecie jak oparzyła sobie cztery litery (przez autyzm oczywiscie). Serio ona nawet cyka takie fotki swojej dvpy 😲

.dvpa u niej na pierwszym planie😄

Edytowano przez edusia...

A widziałyście ten cyrk w komentarzach? "Dziękuję ci Aniu, że się tym z nami podzieliłaś,", "dziękuję, że o tym mówisz...", tak jakby dla niej to było coś, czym ciężko się podzielić ze światem 😄  Laska już praktycznie wszystko w necie pokazała a te wielce zaszczycone tym "newsem". Niech jej wycałują tę oparzoną doopę, naiwniaczki.

• Like 1
  • Haha 3

reklama czytnika, a kilka kafelków pozniej screen zamówienia na kilka ksiazek w "miekkiej okladce" xD to taki super ten czytnik czy jednak tylko hajs z reklamy ma się zgadzac? 😂

• Haha 5

4 minuty temu, NudnaNazwa napisał:

reklama czytnika, a kilka kafelków pozniej screen zamówienia na kilka ksiazek w "miekkiej okladce" xD to taki super ten czytnik czy jednak tylko hajs z reklamy ma się zgadzac? 😂

sprawdziłam losowo na jednej książce i "mozg autystyczny" jest do kupienia w legimi. to po co papier jak czytnik taki sztos?

3 minuty temu, NudnaNazwa napisał:

sprawdziłam losowo na jednej książce i "mozg autystyczny" jest do kupienia w legimi. to po co papier jak czytnik taki sztos?

Może chce to mieć na półce w mieszkaniu za gotówkę, w centralnym miejscu, żeby każdy kto do niej przyjdzie wiedział, że ona ma autystyczny musk xD

• Haha 10

W komentarzu pod najnowszym postem A. nie wie, czy będzie chciała dziecko sprowadzać na świat, bo może być tak samo jak ona w spektrum. No, ważne że na pewno tej zmutowanej mukowiscydozy nie odziedziczy 🤦

1 minutę temu, kotklakier napisał:

W komentarzu pod najnowszym postem A. nie wie, czy będzie chciała dziecko sprowadzać na świat, bo może być tak samo jak ona w spektrum. No, ważne że na pewno tej zmutowanej mukowiscydozy nie odziedziczy 🤦

Może zapomniała, że ją ma 😂

• Haha 6

I już się cyrk zaczyna. Chyba pozazdrościła takich rozkmin Janinie Daily, tylko że ta ma dwubiegunówkę, więc coś o wiele poważniejszego. Nosz kurde, niech cycance ktoś odetnie neta, bo się ośmiesza.

33 minuty temu, Lola9090 napisał:

Może chce to mieć na półce w mieszkaniu za gotówkę, w centralnym miejscu, żeby każdy kto do niej przyjdzie wiedział, że ona ma autystyczny musk xD

A okładki beda miały dobrą fakturę żeby ich dotknąć? 😂

Teraz nagle wszystkie te influ mają autyzm jakby to była jakaś odznaka do kolekcjonowania. Jestem taka niezwykłą! 

• Like 3

i wogole ona dalej gada tak jak gadala - czy tylko mi sie to wydaje? dalej przez nos. nie widze zadnej poprawy po tej operacji. jak bylo tak jest.

10 godzin temu, Kasja78 napisał:

Teraz nagle wszystkie te influ mają autyzm jakby to była jakaś odznaka do kolekcjonowania. Jestem taka niezwykłą! 

Autyzm, WWO i ataki paniki.

Święte trio.

• Like 1
  • Thanks 3

i już nowa choroba jest pretekstem do wypisywania jaka to jest wspaniała 😂 bo inni autystyczni to są na rencie a ona pomimo swojej choroby pracuje na swoim, ma znajomych i sobie świetnie radzi, nawet diagonsta tak stwierdził 🤦‍♀️ Ten autyzm to dla niej swietne wytlumaczenie wszystkich wad a jednoczsenie moze sie nad soba zachwycac jak super sobie radzi 

• Like 2
  • Haha 2

11 minut temu, hariet napisał:

i już nowa choroba jest pretekstem do wypisywania jaka to jest wspaniała 😂 bo inni autystyczni to są na rencie a ona pomimo swojej choroby pracuje na swoim, ma znajomych i sobie świetnie radzi, nawet diagonsta tak stwierdził 🤦‍♀️ Ten autyzm to dla niej swietne wytlumaczenie wszystkich wad a jednoczsenie moze sie nad soba zachwycac jak super sobie radzi 

Ciekawe z jakimi zaleceniami będzie teraz lekarz dzwonić wieczorami.

• Haha 2

Ja dostaje białej gorączki, jakby się było czym chwalić. Ciekawe czy widziała kogoś kto naprawdę ma autyzm? Ci ludzie są często jak zwierzęta, nie mówią, są agresywni... Tak, wiem, spektrometrum jest szerokie. Ale ktoś naprawdę cierpi na poważne choroby, a taka influ sobie spija śmietankę wspaniałości, jak to ona sobie nie radzi bo przecież ona też ma autyzm. 

• Like 6
  • Thanks 3
  • Sad 1

Mnóstwo ludzi jest teraz diagnozowanych jako osoby w spektrum, nie tylko celebryci i infu, ale przeciętni Kowalscy również. Autystyczni ludzie zawsze istnieli, ale wiele lat temu lekkie przypadki były określane mianem dziwaka, osób specyficznych i jakoś sobie radzili w świecie. Cięższe przypadki były wywożone do rodziny na wieś i nie było tematu. 

Ja się cieszę, że ludzie się diagnozują. Jakby nie patrzeć to dziedziczne. Jeżeli ktoś wcześniej by wiedział, że jest w spektrum to może by się zastanowił czy spłodzić dziecko obarczone ryzykiem choroby. A tak zwykle to wychodzi kiedy diagnozuje się własne dzieci. 

• Like 3
  • Thanks 5

Autyzm to nie choroba. Natomiast w pełni się zgadzam z tym, by ludzie się diagnozowali zanim spłodzą dzieci. I to nie tylko w kierunku spektrum, ale każdych zaburzeń zdrowotnych. 

Ostatnio była na nią nagonka i widać, ze się pogubiła i jej peron odjechał, ale teraz wskoczyła na nowego konia i mogę się założyć, ze będzie EDUKOWAŁA o autyzmie i tłumaczyła nim wszystkie rzeczy, które się w jej życiu dzieją. Będą kampanie, zapraszanie ekspertów, spikna się z nomadową. Ona to wykorzysta na każdy możliwy sposób. Agnieszka z najpięknewłosy tez jest w spektrum, zrobiła na ten temat kilka stories i Q&A i żyje dalej i nie trąbi na prawo i lewo. A cycata będzie nawijała miesiącami.

• Like 9

Będzie eksploatować autyzm, tak jak wcześniej tajemniczą chorobę płuc, o której ostatnio cisza. 

Edytowano przez sosczosnkowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się