Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IgaA

O jakiej porze najczęściej uprawiacie sek

Polecane posty

Może głupie pytanie, ale zawsze z mężem chodziliśmy późno spać ok24 i przed spaniem wiadomo były jeszcze igraszki itp.. Kiedy pojawiły się dzieci, ja nie daje rady tyle siedzieć i idę wcześniej. Mąż przychodzi i budzi mnie bo a ochotę. Na propozycje by wcześniej się położyć jest oburzony bo on nie będzie już o22 w lozku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najdzie nas ochota. Rano, po południu, wieczorem, w nocy. A czasem bywa tak, że wcale. Ale nie mamy dziedzi więc też mamy większą swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, IgaA napisał:

Może głupie pytanie, ale zawsze z mężem chodziliśmy późno spać ok24 i przed spaniem wiadomo były jeszcze igraszki itp.. Kiedy pojawiły się dzieci, ja nie daje rady tyle siedzieć i idę wcześniej. Mąż przychodzi i budzi mnie bo a ochotę. Na propozycje by wcześniej się położyć jest oburzony bo on nie będzie już o22 w lozku. 

Ot rodzicielstwo. No chyba, ze dzieci nie byloby w domu.😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Migotka95 napisał:

Jak najdzie nas ochota. Rano, po południu, wieczorem, w nocy. A czasem bywa tak, że wcale. Ale nie mamy dziedzi więc też mamy większą swobodę.

Tak samo, ale najczęściej to chyba rano 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marineru napisał:

Ja nie jestem zdolny calkowicie tylko w fazie REM., czasem jednak zdolny! LOL 

Maz twoj zas jest totalny egoista i jasno mu to powiedz. w twarz!

Ludzie tak nas traktuja  jak im na to pozwalamy ! gdy nie pokazujemy swoich granic.Musisz mu te granice jasno postawic mowiac jasnym tekstem : nie ma seksu po 2200 i ole ! To ty jestes wartoscia w zwiazku ! a nie on ! 

Zdaje sobie sprawę, że jego zachowanie jest egoistyczne. Teraz najczęściej przychodzi wcześniej, ale brakuje mi takiego spontanu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×