Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elaforbes

Tabletki antykoncepcyjne pytanie

Polecane posty

Witam! Mam bardzo ważne pytanie. Mam 19 lat, i chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne w celu zabezpieczenia się przed ciążą. Słyszałam jednak, że po takich tabletkach zmienia się biust, słyszałam głównie, że on rośnie co nie jest problemem ale… chodzi o to że moim problemem kilka miesiecy temu były duże otoczki sutkowe, które zoperowałam i są teraz normalne, a wcześniej były zbyt duże. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czy któraś z was po tabletkach zauważyła, że te otoczki wam się powiększyły? I sa wieksze niż przed stosowaniem tabletek?Nie chce ryzykować z tym, bo się nacierpiałam. Jeśli tak to jaką metodę antykoncepcji mam wybrać?:( cena nie gra roli. będę wdzięczna bardzo za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nic nie powiększyło przy tabletkach, a może i szkoda :classic_rolleyes: Natomiast otoczki z pewnością nie. Ogólnie tak dodam, że ja przy braniu antykoncepcji (brałam 2 lata, Jeanine) schudłam. Co do wybrania antykoncepcji to to najlepiej skonsultować z ginekologiem. 

Edytowano przez Peryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Peryl napisał:

Mi się nic nie powiększyło przy tabletkach, a może i szkoda :classic_rolleyes: Natomiast otoczki z pewnością nie. Ogólnie tak dodam, że ja przy braniu antykoncepcji (brałam 2 lata, Jeanine) schudłam. Co do wybrania antykoncepcji to to najlepiej skonsultować z ginekologiem. 

Tak tak wiem , pojde do ginekologa, ale chciałam tutaj jeszcze zapytać… dziękuje za odpowiedz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tanuka napisał:

Tak, otoczki moga nabrzmieć na tabletkach

😞 to jaką metodę mogę wybrać aby nie miało to wpływu na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, karusia90 napisał:

Jeśli tabletki są dobrze dobrane do organizmu, to zadne skutki uboczne nie wystepuja. Wiem, bo ja sama teraz stosuje drovelis i nie zauwazylam nic niepokojacego 🙂

Dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×