Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ręka boga

Opłaca się obejrzeć Bruno z Sashą Baronem Cohenem. Lepsze niż Borat?

Polecane posty

Rozumiem, że wielkim intelektualistą nie jesteś, skoro na kafe przebywasz, więc opłaca się. Chyba, że jesteś fąfarąfa, to będziesz oburzenie zniesmaczony. #mjesmieszybex

• Thanks 1

2 minuty temu, ręka boga napisał:

Oglądał ktoś? 

Lepsze

1 minutę temu, SeksownyZadek napisał:

Beka w chui to jest polecam 

No najgorsze to jest gdyby było nieśmieszne. 

Nie musi to być dzieło sztuki, bo nie ma takie być. Ja takiego 13 posterunku czy Borata nie uwazam za wybitne arcydzieło, ale jest tak głupie że aż śmieszne. 

Przed chwilą, ręka boga napisał:

Nie musi to być dzieło sztuki, bo nie ma takie być. Ja takiego 13 posterunku czy Borata nie uwazam za wybitne arcydzieło, ale jest tak głupie że aż śmieszne. 

To jest chamskie, ordynarne, czasem obleśne i poyebane także moim zdaniem super zabawne. Zobacz i sam ocen. 

4 minuty temu, CodziennaBabciaBoża napisał:

Rozumiem, że wielkim intelektualistą nie jesteś, skoro na kafe przebywasz, więc opłaca się. Chyba, że jesteś fąfarąfa, to będziesz oburzenie zniesmaczony. #mjesmieszybex

Rozumiem, że ty za to jesteś skarbeńku :classic_sleep:

No ta bo w życiu trzeba arcydzieła tylko oglądać. Założę się, że część ludzi, którzy się zachwycają wybitnościami nawet nie ogarnia o co chodzi xD Często w kinie słyszę śmiech w momentach, które są tragiczne.

1 minutę temu, ręka boga napisał:

Ale mimo wszystko Borat ma jakiś przekaz, 13 posterunek to piertolenie głupot dla samego piertolenia. 

Przed chwilą, SeksownyZadek napisał:

To jest chamskie, ordynarne, czasem obleśne i poyebane także moim zdaniem super zabawne. Zobacz i sam ocen. 

No najśmieszniejsze są właśnie takie najgłupsze obleśne wręcz filmy. Niby gniot ale swoją rolę spełnia. Zresztą często są nawet dobrze przemyślane, taki Bruce Wszechmogący z Careyem -kojarzysz? Albo z Careyem film co był takim frajerem-kukoldem co mu karzeł żonę zapylił - nie pamiętam teraz nazwy 😛

3 minuty temu, ręka boga napisał:

Nie musi to być dzieło sztuki, bo nie ma takie być. Ja takiego 13 posterunku czy Borata 

Jednak Borat ma w sobie jakiś przekaz. Nie porównywałabym tego z 13 posterunkiem  polegajacym na pitoleniu dla samego pittolenia 🙂

Komedie z Jimem Careyem jakby tak się zastanowić to jednak inny typ komedii niż Borat. Mniej obleśne takie ale i tak śmieszne. :classic_biggrin:

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, ręka boga napisał:

No najśmieszniejsze są właśnie takie najgłupsze obleśne wręcz filmy. Niby gniot ale swoją rolę spełnia. Zresztą często są nawet dobrze przemyślane, taki Bruce Wszechmogący z Careyem -kojarzysz? Albo z Careyem film co był takim frajerem-kukoldem co mu karzeł żonę zapylił - nie pamiętam teraz nazwy 😛

Carrey ma coś przerażającego w aparycji co sprawia, że nie mogę oglądać z nim filmów ale oglądałem na netflixie taki strasznie głupi film, o gosciu, który uciął sobie nayebany fjuta i jego znajomi musieli tego dzyndzla przetransportować do szpitala. ‚Męska paczka’ się nazywa. Tragedia. 😆

Edytowano przez SeksownyZadek
  • Haha 1

Carrey ma coś przerażającego w aparycji co sprawia, że nie mogę oglądać z nim filmów ale oglądałem na netflixie taki strasznie głupi film, o gosciu, który uciął sobie nayebany fjuta u razem ze znajomymi musieli tego dzyndzla przetransportować do szpitala. ‚Męska paczka’ się nazywa. Tragedia. 😆

Ja tak mam z Kejdżem.

1 minutę temu, ręka boga napisał:

Komedie z Jimem Careyem jakby tak się zastanowić to jednak inny typ komedii niż Borat. Mniej obleśne takie ale i tak śmieszne. :classic_biggrin:

Ostatnio obejrzałam yes Man z Carreyem nawet nie miałam świadomości, ze on jest taki śmieszny 😜 jakoś to kojarzyłam jak przez mgle z jakiejś maski .

cuociaz w truman show był dobry tez 

Przed chwilą, CodziennaBabciaBoża napisał:

Ja tak mam z Kejdżem.

On też straszny, dla mnie to nie są ludzie tylko roboty. XD 

2 minuty temu, SeksownyZadek napisał:

On też straszny, dla mnie to nie są ludzie tylko roboty. XD 

Boję się go. A film o aniołach coś tam był straszny po prostu.

Boję się go. A film o aniołach coś tam był straszny po prostu.

Miasto Aniołów XD Niektórzy ludzie serio są jak z wosku, jaszczury, roboty w powłoce biologicznej. 

Miasto Aniołów XD Niektórzy ludzie serio są jak z wosku, jaszczury, roboty w powłoce biologicznej. 

To te hybrydy, co Ci wysłałam. Ostatnia scena była tak tandetna i amatorska, że nie mogłam uwierzyć.

1 minutę temu, CodziennaBabciaBoża napisał:

To te hybrydy, co Ci wysłałam. Ostatnia scena była tak tandetna i amatorska, że nie mogłam uwierzyć.

To taki film dla starych bab, niektórzy ludzie nie mają żadnych wymagań. Poważnie i najbardziej widać to gdy coś tworzysz i musisz mieć kontakt z klientem. Robisz coś pod tandetę, która się sprzeda, bo ludzie nie maja gustu albo robisz coś bardziej ambitnego i nie wiesz czy się sprzeda srajac pod siebie. XD życie 

5 minut temu, crazy_little_blond_lady napisał:

Ostatnio obejrzałam yes Man z Carreyem nawet nie miałam świadomości, ze on jest taki śmieszny 😜 jakoś to kojarzyłam jak przez mgle z jakiejś maski .

cuociaz w truman show był dobry tez 

Zdaję się , że "nasz" Cezary Pazura swego czasu się dość mocno inspirował Jimem Carreyem (fakt, podwójne r, mój błąd :classic_sleep:).

8 minut temu, SeksownyZadek napisał:

Carrey ma coś przerażającego w aparycji co sprawia, że nie mogę oglądać z nim filmów ale oglądałem na netflixie taki strasznie głupi film, o gosciu, który uciął sobie nayebany fjuta i jego znajomi musieli tego dzyndzla przetransportować do szpitala. ‚Męska paczka’ się nazywa. Tragedia. 😆

No z opisu to scenariusz tragedia ten film...

Carrey przerażający? Pierwsze słyszę. Ja po znajomych widzę, że albo go ludzie bardzo lubią, ale wręcz przeciwnie. Nie jest neutralny zdecydowanie. 

Ja go lubię jak gra głupola, największego frajera w mieście, no to mu wychodzi.

A jeszcze sobie przypomniałem "Głupiego i głupszego" no to był odjazd totalny 😆

1 minutę temu, SeksownyZadek napisał:

To taki film dla starych bab, niektórzy ludzie nie mają żadnych wymagań. Poważnie i najbardziej widać to gdy coś tworzysz i musisz mieć kontakt z klientem. Robisz coś pod tandetę, która się sprzeda, bo ludzie nie maja gustu albo robisz coś bardziej ambitnego i nie wiesz czy się sprzeda srajac pod siebie. XD życie 

Stare baby co innego oglądają. Kiedyś oglądałam nałogowo takie komedie romantyczne xD sraka. 2 filmy mi się bedą podobać na zawsze.

18 minut temu, CodziennaBabciaBoża napisał:

Często w kinie słyszę śmiech w momentach, które są tragiczne.

To prawda. Ostatnim razem jak bylam na filmie to ludzie smiali sie w momencie samobojczej smierci bohatera. Publika jest nieprzewidywalna. 

Przed chwilą, Poetka napisał:

To prawda. Ostatnim razem jak bylam na filmie to ludzie smiali sie w momencie samobojczej smierci bohatera. Publika jest nieprzewidywalna. 

Może było tragikomicznie akurat.

Stare baby co innego oglądają. Kiedyś oglądałam nałogowo takie komedie romantyczne xD sraka. 2 filmy mi się bedą podobać na zawsze.

Z moją matką byś sie dogadała. Ona tez ogląda i wszedzie wielkiej milosci szuka. Mi też pjerdoli, że sie wielce zakocham kiedyś. Niedoczekanie jahahah

Może było tragikomicznie akurat.

Ja czasem reaguje śmiechem w poważnych momentach albo smutnych ze stresu. Nie panuje nad tym i się czuje później jak debyl. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować