Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łuk00

Fetysz i żona

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem otóż moja żona twierdzi że jej seks nie jest do niczego potrzebny i żebym swoje potrzeby zaspokajał sam. Jesteśmy 5 lat po ślubie z dwójką dzieci (jedno z poprzedniego jej związku). Od początku jak się poznaliśmy to nie było seksu na pstryk tylko co jakiś czas. Dodam że mam fetysz stóp i ona go akceptuję nawet jeżeli dojdzie do zbliżenia to przejmuje władzę i dominuje bo wie że wtedy szybciej kończę. Uwielbiam ją pieścić oralnie ale rzadko  mi  pozwala. Kolejnym fetyszem jest facessitting (dla  nie wiedzących praktyka seksualna polegajaca na siadaniu na twarzy)  uwielbiam to  natomiast moja  ex że 3 razy dała się namówić na to i to takie trochę 69 zamiast porządny Facessitting.  Rozmawiałem już z nią że potrzebuje częstszych zbliżeń to mówi "że mam rączkę i tam jest łazienka". Niewiem już co myśleć o tym niechce zdrady czy czegokolwiek innego a testosteron mi buzuje a kochamy się raz na miesiąc.

4 minuty temu, Łuk00 napisał:

Witam wszystkich. Mam pewien problem otóż moja żona twierdzi że jej seks nie jest do niczego potrzebny i żebym swoje potrzeby zaspokajał sam. Jesteśmy 5 lat po ślubie z dwójką dzieci (jedno z poprzedniego jej związku). Od początku jak się poznaliśmy to nie było seksu na pstryk tylko co jakiś czas. Dodam że mam fetysz stóp i ona go akceptuję nawet jeżeli dojdzie do zbliżenia to przejmuje władzę i dominuje bo wie że wtedy szybciej kończę. Uwielbiam ją pieścić oralnie ale rzadko  mi  pozwala. Kolejnym fetyszem jest facessitting (dla  nie wiedzących praktyka seksualna polegajaca na siadaniu na twarzy)  uwielbiam to  natomiast moja  ex że 3 razy dała się namówić na to i to takie trochę 69 zamiast porządny Facessitting.  Rozmawiałem już z nią że potrzebuje częstszych zbliżeń to mówi "że mam rączkę i tam jest łazienka". Niewiem już co myśleć o tym niechce zdrady czy czegokolwiek innego a testosteron mi buzuje a kochamy się raz na miesiąc.

To jasne ze macie rozne temperamenty i potrzeby.Ja bym poszukal koc.hanki na boku do realizacji swych potrzeb.Zona widzi ze tobie to potrzebne i podnosi swoja cene a zwiazek to non-stop negocjacje  i wygrywa zawsze ten kto mowi ze moze odejsc gdy warunki mu sie nie podobaja.Tym ktory wygrywa w waszym zwiazku jest zona.Pozostaje ci nie napierac na nia i pozostawic jej inicjatywe.Ty zas szukaj sobie na boku przyjaciolki ktora nie bedzie stawiala warunkow stepnych 🙂

Inna sprawa jest ze kobieta rozklada nogi gdy cie lubi.To klucz do waszego se.ksu Gdy ma jakas anse do ciebie zamyka nozki.Trzeba wiec zone wiecznie uwodzic jak nastolatke.Zas uwodzenie to proces .Lapanie jej nagle za cyc.ek nie jest uwodzeniem:).Trzeba ja po prostu psychicznie nakrecic na to aby cie poza.dala.poprzez bycie milym .Facet ktory sie kloci z kobieta mowi jej nie wprost!  ze jej nie kocha!Nie wyklocaj sie wiec  z nia a czesciej okazuj zainteresowanie temu co ci mowi.Kobiety otwieraja sie poprzez proces mowienie wiec niech ci sie zwierza ze swoich spraw a ty okazuj zainteresowanie np co  jakis czas powtarzajac  jej ostatnie zdanie.Se.ks bedzie murowany! LOL 

Marineru dobrze prawi, niestety tak działa większość kobiet. Zgroza ale tak jest. Baby są dziwne. 

Czy naprawde jest tylu mezczyzn z fetyszem stop , czy tylko tu na tym forum taka plaga?

Druga sprawa czy jednym z powodow mniejszej ilosci seksu , nie sa twoje fetysze , moze poprostu ona tego nie chce , a ty oczekujesz tego   przy zblizeniach.

Obowiazki rodzinne , jezeli zaniedbujesz to tez moze miec wplyw.

No i tez mozecie sie roznic pod wzgledem libido .

😉

• Like 1

3 godziny temu, Łuk00 napisał:

Nie pytasz o rady więc wnioskuje że chcesz napisać do jakiejś laski na priv i walić do tego...

Standardowa praktyka tutaj.

• Haha 1

W ogóle słowo fetysz jest tu nadużywane, jest różnica między fetyszem a upodobaniem do jakiejś czynności seksualnej.

Wiadomo, że jeśli coś się tylko toleruje i robi dla partnera to prędzej czy później będzie się tego unikać

• Like 1

14 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nie pytasz o rady więc wnioskuje że chcesz napisać do jakiejś laski na priv i walić do tego...

Standardowa praktyka tutaj.

Jak bym miał walić to napewno nie pisząc z laska.

Co do obowiązków domowych to gotowanie, sprzątanie  prace domowe robię wszystko bo uważam że jestem od tego by pomóc żonie w obowiązkach domowych

Co do moich upodobań seksualnych to nawet jeżeli ich nie wprowadzam to i tak niema ochoty. Więc co może być przyczyną tak niskiego libido u niej.

Skoro z reszta ok ,to poprostu moze miec takie niskie libido i tyle . Wiele kobiet tak ma , u niektorych zwieksza sie z wiekiem . 

Tak kolo 40 powinno byc lepiej . :classic_biggrin:

😉

17 minut temu, Łuk00 napisał:

Co do moich upodobań seksualnych to nawet jeżeli ich nie wprowadzam to i tak niema ochoty. Więc co może być przyczyną tak niskiego libido u niej.

Kobietę trzeba rozbudzić. A nie rozbudzisz jej, wymuszając praktyki, których ona nie akceptuje.

Może trzeba z nią delikatnie? pocałunki, głaskanie po plecach? Tylko nie pchaj od razu łapy między uda i nie ugniataj biustu - chyba, że sama do tego zachęci

Edytowano przez Kindybał ante portas

Przychodzi do pocałunku a żona z tekstem" o masz już się zaczyna"

• Sad 1

5 minut temu, Łuk00 napisał:

Przychodzi do pocałunku a żona z tekstem" o masz już się zaczyna"

Nie fajnie, ale skoro od zawsze tak było, bo piszesz 'Od początku jak się poznaliśmy to nie było seksu na pstryk tylko co jakiś czas' to nie ma się czemu dziwić. Zawsze miała niskie libido, na początku jeszcze chciała Cię do siebie zachęcić, a teraz ma to w nosie. Smutne, że niektóre tak robią, ale nie bardzo teraz coś na to poradzisz.

No i to jest właśnie trudne. Kocham ją i nie pójdę w bok bo nie oto w tym chodzi.

Wersja pesymistyczna jest rzeczywiście taka, że ona potrzebowała tylko małżeństwa, więc seks był potrzebny do momentu spłodzenia wspólnego dziecka, a potem może nie istnieć.

Wersja optymistyczna jest taka, że po prostu nie znalazłeś dotąd klucza do jej cipki, ale wciąż możesz to zrobić

• Like 1
  • Haha 1

Co kobiecie zależy gdy widzi że mam wielką ochotę to nawet ręka mogła by coś zrobić co kolejek. To pomoc mojej żony wygląda idź do łazienki i po wszystkim wróć. czy wg was to jest właściwe podejście z jej strony?

1 minutę temu, Kindybał ante portas napisał:

Wersja pesymistyczna jest rzeczywiście taka, że ona potrzebowała tylko małżeństwa, więc seks był potrzebny do momentu spłodzenia wspólnego dziecka, a potem może nie istnieć.

Wersja optymistyczna jest taka, że po prostu nie znalazłeś dotąd klucza do jej cipki, ale wciąż możesz to zrobić

Chyba ta pierwsza wersja jest bardziej prawdziwa. Bo jeżeli od biedy się kochamy to ona odlatuje pierwsza

6 minut temu, Łuk00 napisał:

Co kobiecie zależy gdy widzi że mam wielką ochotę to nawet ręka mogła by coś zrobić co kolejek. To pomoc mojej żony wygląda idź do łazienki i po wszystkim wróć. czy wg was to jest właściwe podejście z jej strony?

Widzisz są takie, które lubią seks o każdej porze dnia i nocy i nawet jak sama nie może to zajmie się swoim partnerem i takie dla których seks może nie istnieć(albo tylko w okolicach owulacji i dla spłodzenia potomka)

Ps. Jeśli bierze tabletki to niech je rzuci w cholerę bo one potrafią odebrać chęci każdej kobiecie

Edytowano przez ONA83

Nie bierze bo powiedziałem że nie będzie się truła prochami.

43 minuty temu, Łuk00 napisał:

Nie uwodzisz jej.! Twoj grzech nr 1

Kobiety kochaja byc w "love story".Trzeba od "switanca " tworzyc atmosfere nabrzmiala erotyzmem to ona bedzie tak wieczorem podkrecona ze sama sie na ciebie rzuci.Trzeba wciaz okazywac jej czulosc, milosc i to ze jest dla ciebie wazna, ze cie podnieca.

Przytul ja na dzien dobry ,pocaluj w szyje , ale nie nepieraj naseks jelsi nie ma ochoty.Wyczuj to! Potem w czasie sniadania czy krecenia sie po domu uszczypmnij delikatnie w tylek, przytulaj, mow czule skowka .Z pracy wyslij jakis czuly lub pikantny sms, po pracy powitaj z zarem jakbys 100lat jej nie widzial itd itp.Duzo mow jej cieplych i seksownych slow , mozesz ja objac i szepnac no"zerznalbym cie mala dz.iw.ko na stole ! " Kobiecy seks jest w glowie .takie zachowanie pobudza wciaz jej wyobraznie i powoli jej libido sie nakreca  aby wieczorem  sie wyzwolic.Mozesz tez ja "napiac"nieco jak luk  i wieczorem tylko buziaczek!  i nie zadac seksu tylko sie przytulic.Rano sama cie zerznie  o ile nie zrobi tego sama wieczorem!  🙂 

Liczy sie atmosfera ktora stworzysz ktora prowadzi do seksu.Pozniej juz sam mysl ja bedzie krecila co bedzie wieczorem ale na dzis to musisz powrocic do uwodzenia je.To proces a nie akt jednostkowy .Kobieta jest jak zegarek Musisz ja nakrecac seksualnie🙂 

• Like 1
  • Haha 1

Gwoli uzupelnienia 

Liczy sie atmosfera ktora stworzysz ktora prowadzi do seksu.Takie wieczne jej prowokowanie.Pozniej juz sama mysl ja bedzie krecila co bedzie wieczorem ale na dzis to musisz powrocic do uwodzenia jej.To proces! a nie akt jednostkowy .Kobieta jest jak zegarek Musisz ja nakrecac seksualnie ale delikatnie ! aby nie zlamac sprezyny  

Najgorsza antyseksowna sprawa jest klocenie sie z kobieta lub nie wsluchiwanie sie w to co mowi.To tak jakbys mowil jej"nie kocham cie!" .jak widzisz ze nakreca sie na klotnie przytul, caluj i zadaj aby powiedzila co ja uwiera.Nie sprzeciwiaj sie tylko sluchaj i obiecuj poprawe !

28 minut temu, Łuk00 napisał:

Za bardzo napierasz na seks a nie stwarzasz atmosfery do seksu.Atmosfery nabrzmialej seskualnie  takiej za u niej wystapi samozaplon  od tego co ty jej mowisz 🙂 

Wyluzuj z napieraniem a wiecej poswiec uwagi uwodzeniu jej przez caly dzien 🙂 Kobieta  aby chcial seksu potzrebuje maksymalnego wyluzowania sie mentalnego i pobudzenia jej wyobrazni  sugestywnymi np slownymi opowiesciami  ktore tworza w jej glowie obrazy 🙂 Naucz sie wiec tak opowiadac aby to pobudzalo jej wyobraznie.

Polecam ksiazke "Zywoty Pan Swawolnych "  Pierre de Bourdeille Brantôme w tlumaczeniu Boya -Zelenskiego .Mozesz jej opowiadac rozne pikantne historyjki 🙂 

35 minut temu, marineru napisał:

Kobieta jest jak zegarek Musisz ja nakrecac seksualnie🙂 

O to to 

Tylko jak autorowi trzeba tłumaczyć takie oczywistości to marnie to widzę w jego wykonaniu

• Haha 1

Przed chwilą, ONA83 napisał:

O to to 

Tylko jak autorowi trzeba tłumaczyć takie oczywistości to marnie to widzę w jego wykonaniu

Skoro wszedl na kafe i zaczal pisac to moze jest jakas nadzieja ?:) Nie skreslajmy go ! LOL 

Miloby bylo gdyby podzielil sie co jakis czas jakims krotkim raportem o systuacji na newralgicznym froncie 🙂 

8 minut temu, marineru napisał:

Skoro wszedl na kafe i zaczal pisac to moze jest jakas nadzieja ?:) Nie skreslajmy go ! LOL 

Miloby bylo gdyby podzielil sie co jakis czas jakims krotkim raportem o systuacji na newralgicznym froncie 🙂 

No niech tam mu się wiedzie.

Autorze powodzenia w odkrywaniu seksualności żony😉

Edytowano przez ONA83

3 godziny temu, Łuk00 napisał:

Uraz poporodowy niezaleczony? Jak miała wcześniej niskie to mógł jeszcze dołożyć psy objawy. Hormony. Badała się?

To bywa samonakrecajaca się zabawka. Hormo dają niskie, jak takie to się nie chce, jak się nie chce i robi na siłę rodzą się zle skojarzenia, potem trauma..

Do lekarzy sugeruje. Ogólny badanie ogólne krwi, skiero na badania hormonów, dalej w zależności co wykryte, psy-sexuolog, ale najpierw może być zwykły

6 godzin temu, marineru napisał:

Nie uwodzisz jej.! Twoj grzech nr 1

Kobiety kochaja byc w "love story".Trzeba od "switanca " tworzyc atmosfere nabrzmiala erotyzmem to ona bedzie tak wieczorem podkrecona ze sama sie na ciebie rzuci.Trzeba wciaz okazywac jej czulosc, milosc i to ze jest dla ciebie wazna, ze cie podnieca.

Przytul ja na dzien dobry ,pocaluj w szyje , ale nie nepieraj naseks jelsi nie ma ochoty.Wyczuj to! Potem w czasie sniadania czy krecenia sie po domu uszczypmnij delikatnie w tylek, przytulaj, mow czule skowka .Z pracy wyslij jakis czuly lub pikantny sms, po pracy powitaj z zarem jakbys 100lat jej nie widzial itd itp.Duzo mow jej cieplych i seksownych slow , mozesz ja objac i szepnac no"zerznalbym cie mala dz.iw.ko na stole ! " Kobiecy seks jest w glowie .takie zachowanie pobudza wciaz jej wyobraznie i powoli jej libido sie nakreca  aby wieczorem  sie wyzwolic.Mozesz tez ja "napiac"nieco jak luk  i wieczorem tylko buziaczek!  i nie zadac seksu tylko sie przytulic.Rano sama cie zerznie  o ile nie zrobi tego sama wieczorem!  🙂 

Liczy sie atmosfera ktora stworzysz ktora prowadzi do seksu.Pozniej juz sam mysl ja bedzie krecila co bedzie wieczorem ale na dzis to musisz powrocic do uwodzenia je.To proces a nie akt jednostkowy .Kobieta jest jak zegarek Musisz ja nakrecac seksualnie🙂 

super extra xD ! 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się