Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ela-ela-ela

Kogo oglądacie w 2022?

Polecane posty

18 godzin temu, maxmara napisał:

cam_myy

Lubię ją, aczkolwiek drażnią mnie jej miny, gdy nagrywa w ramach współpracy.

Gabrielle Lisowska, kayaszu, segritta, tazagorska, feminizm tak wypaczenia nie

• Like 1

1 godzinę temu, Fasolowa napisał:

Długo tkwiłam w pastelowej-feministycznej bańce na IG. W tym roku odkryłam profile, które pozwoliły mi bardziej krytycznie i z dystansem spojrzeć na to co serwują obserwatorom instagramowe "edukatorki". Ile można w kółko oglądać relacje o tym, że nie musisz się malować, nie musisz się goli, nic nie musisz tylko kochaj siebie. No ludzie, przecież to jest robienie z nas ...i. Żadnych odkrywczych treści tylko papka, po której następuje zazwyczaj reklama produktu. Dlatego polecam jak wyżej:

1. Gabrielle Lisowska

2. Jan Śpiewak

3. Martyna Jałoszyńska

• Like 1

8 minut temu, lilo24 napisał:

Długo tkwiłam w pastelowej-feministycznej bańce na IG. W tym roku odkryłam profile, które pozwoliły mi bardziej krytycznie i z dystansem spojrzeć na to co serwują obserwatorom instagramowe "edukatorki". Ile można w kółko oglądać relacje o tym, że nie musisz się malować, nie musisz się goli, nic nie musisz tylko kochaj siebie. No ludzie, przecież to jest robienie z nas ...i. Żadnych odkrywczych treści tylko papka, po której następuje zazwyczaj reklama produktu. Dlatego polecam jak wyżej:

1. Gabrielle Lisowska

2. Jan Śpiewak

3. Martyna Jałoszyńska

Dokładnie, ja też oglądam Janka Śpiewaka tylko zapomniałam o nim wspomnieć. 

dziekujebylopyszne, niekoniecznie_dietetycznie i dużo kont podróżniczych (dużo podróżuje i uwielbiam takie profile)

9 godzin temu, Fasolowa napisał:

Segritta lizała d-pe Kominkowi, naczelnemu mizoginowi blogosfery kiedy jej się to opłacało finansowo. 

Kominek - ten co zasłynął tekstem o trzydziestolatkach, które są złomem na rynku damsko męskim a ich rozlazłe c-pki są jak kisiel, wszyscy go znali z tego wpisu, co nie przeszkadzało Segricie włazić mu w 4 litery, bo te 10 lat temu trzymanie się z Kominkiem oznaczało lukratywne współpracę, np. z jedną z sieci komórkowych. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się