Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ręka boga

UWAGA! W stadninie koni w Janowie Lubelskim zawitała nowa klacz o ksywce "Nimfette".

Polecane posty

7 minut temu, Garry Browary napisał:

a to daleko z łyszkowic do janowa? XD

jak ktoś się boi wyjść z  Domu to bardzo daleko 

Edytowano przez ręka boga

'Nymphette", jak już 😘 Nigdy nie zaboli mnie zniewaga od głupszego/głupszej ode mnie. Ani nie dam się takiemu/takiej wyzwać bez reakcji, no chyba że już bardzo nudzi mnie dana konwencja 😉 Z czym do ludzi 😉 

3 minuty temu, NotatkiOSkandalu napisał:

'Nymphette", jak już 😘 Nigdy nie zaboli mnie zniewaga od głupszego/głupszej ode mnie. Ani nie dam się takiemu/takiej wyzwać bez reakcji, no chyba że już bardzo nudzi mnie dana konwencja 😉 Z czym do ludzi 😉 

Ha ha no wiedziałem że tu codziennie wchodzisz zresztą tak samo jak Przemo. Pozdrawiam 😘

I skąd pomysł że to coś o tobie? Jesteś skarbie przewrażliwiona.Melise proponuję. 

Edytowano przez ręka boga

16 minut temu, ręka boga napisał:

Ha ha no wiedziałem że tu codziennie wchodzisz zresztą tak samo jak Przemo. Pozdrawiam 😘

I skąd pomysł że to coś o tobie? Jesteś skarbie przewrażliwiona.Melise proponuję. 

Jestem tu pierwszy raz od kilku dni. Skąd pomysł?  Ano z mojego ułomnie przez Ciebie napisanego w tym temacie nicka -  "Nimfette".

Melisa na mnie nie działa, nie mam 5 lat i głowy siedmiolatki, jeśli Ty takową posiadasz, to podziwiam i współczuję zarazem 😉 Mi możesz ewentualnie zaproponować klonika czy alprę, jak będę mieć chęć 😄 

Edytowano przez NotatkiOSkandalu

19 minut temu, NotatkiOSkandalu napisał:

Jestem tu pierwszy raz od kilku dni. Skąd pomysł?  Ano z mojego ułomnie przez Ciebie napisanego w tym temacie nicka -  "Nimfette".

Melisa na mnie nie działa, nie mam 5 lat i głowy siedmiolatki, jeśli Ty takową posiadasz, to podziwiam i współczuję zarazem 😉 Mi możesz ewentualnie zaproponować klonika czy alprę, jak będę mieć chęć 😄 

Byla też wersja "Naplette" ale to chyba nie ty...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować