Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niby normalny

Kobiety tak jak i faceci

Polecane posty

Nie lubią osób które wszystko potrafią, czyli sam żyje, gotuje sprząta, prasuje, pracuje,naprawi tym bardziej jak nie zależy mu za bardzo na sexie.

• Confused 1

Sugerowanie, że nikt mnie nie lubi jest poniżające i lekceważące oraz godzi w moje ego. Tak się nie robi...

• Haha 1
  • Confused 1

15 minut temu, Siedem napisał:

Sugerowanie, że nikt mnie nie lubi jest poniżające i lekceważące oraz godzi w moje ego. Tak się nie robi...

Do związku.

Oprócz tego seksu to opisałeś mojego wymarzonego partnera

9 minut temu, Niby normalny napisał:

Do związku.

To znaczy. 

9 minut temu, sara_tancredi napisał:

Człowiek przy takiej osobie może poczuć się niepotrzebny.

Otóż to.

Ja tam lubię, bo wtedy można robić wspólnie albo się przy okazji wyręczać, a to bardzo przydatne. Spraw seksu nie liczę, bo jak nie ma chemii fizycznej, to coś jest nie tak zdecydowanie. 

7 minut temu, Qwrty82 napisał:

A po co mu wtedy ty ?

Szczególnie dotyczy to osób, które przed dłuższy czas były same, więc wszystko było na ich głowie. Wtedy ciężko zmienić pewnie nawyki, wprowadzić podział obowiązków. Moze im się wydawać, że sami zrobią to lepiej 😀

• Like 1

9 minut temu, Qwrty82 napisał:

Mojego w całości opisał. Mimo, że lubię sex. Ale też mi w sumie aż tak nie zależy.

Przed chwilą, Srennie napisał:

Ja tam lubię, bo wtedy można robić wspólnie albo się przy okazji wyręczać, a to bardzo przydatne. Spraw seksu nie liczę, bo jak nie ma chemii fizycznej, to coś jest nie tak zdecydowanie. 

Są osoby którzy nie myślą ...em i nie ważne czy to by nie była średnia dziewczyna czy dziewczyna marzeń to nie mają zbytnio potrzeb sexualnych.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

A po co mu wtedy ty ?

Nie po to aby się uzupełniać, a z wyboru.

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

A po co mu wtedy ty ?

do przytulania

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Są osoby którzy nie myślą ...em i nie ważne czy to by nie była średnia dziewczyna czy dziewczyna marzeń to nie mają zbytnio potrzeb sexualnych.

Ja tez w gruncie rzeczy seksem nie myślę tylko chce poznać kogoś kto będzie dla mnie dobry i zaradny żebyśmy mogli się uzupełniać w jakiś sposób aczkolwiek sprawy łóżkowe też są dla mnie ważne. Gdybym nie czuł zainteresowania w tej sferze od partnera, to raczej bym się z nim na dłużej nie związał. Ludzie są różni i sęk w tym żeby się możliwie jak najlepiej dopasować, a jak nie to trudno. Lepiej być samemu niż się męczyć. 

Przed chwilą, Qwrty82 napisał:

do przytulania

No tego nie da się zastąpić,dlatego ludzie przygarniają substytuty typu kot czy pies ale to tylko substytut.

7 minut temu, accessible napisał:

Nie po to aby się uzupełniać, a z wyboru.

A Jeśli radzisz sobie z tym wszystkim.

Edytowano przez Niby normalny

W sumie ja nie rozumiem takiej generalizacji na pewne sfery i samo funkcjonowanie, bo dla mnie związek powinien być głównie połączeniem dusz, dążeń, jakimś wspólnym trybikiem, który sprawi, że będzie żyło nam nie nie tylko łatwiej ale i w miarę możliwości szczęśliwie. Nigdy nie ogarnę związków ludzi z odmienną wrażliwością, bo to niesamowicie męczące aczkolwiek związek dwóch osób wysoko wrażliwych też może być nie do zniesienia. Życie to nie ramki, nie da się nad wszystkim zapanować i nie rozumiem szukania ideału.

44 minuty temu, Niby normalny napisał:

Nie lubią osób które wszystko potrafią, czyli sam żyje, gotuje sprząta, prasuje, pracuje,naprawi tym bardziej jak nie zależy mu za bardzo na sexie.

Ludzie samowystarczalni to tragedia do związku.

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

A Jeśli radzisz sobie z tym wszystkim.

Napisałem: z wyboru.

Przed chwilą, Kocham Elciee napisał:

Jak chcesz niańczyć to sobie dziecko zrób. Dorosły człowiek powinien być samowystarczalny żeby z ręka w nocniku nie skończyć gdy się związek spyerdoli.

1 minutę temu, Srennie napisał:

W sumie ja nie rozumiem takiej generalizacji na pewne sfery i samo funkcjonowanie, bo dla mnie związek powinien być głównie połączeniem dusz, dążeń, jakimś wspólnym trybikiem, który sprawi, że będzie żyło nam nie nie tylko łatwiej ale i w miarę możliwości szczęśliwie. Nigdy nie ogarnę związków ludzi z odmienną wrażliwością, bo to niesamowicie męczące aczkolwiek związek dwóch osób wysoko wrażliwych też może być nie do zniesienia. Życie to nie ramki, nie da się nad wszystkim zapanować i nie rozumiem szukania ideału.

Ideałów nie ma. Natomiast w przypadku osób z odmienną wrażliwością może to być pewnego rodzaju kompensacja, jeśli ktoś potrzebuje.

1 minutę temu, Kocham Elciee napisał:

Bo nie można ich szantażować w stylu "gdyby nie ja i to że (coś zrobiłem/biłam) to byś zginął/a beze mnie.

• Like 1
  • Haha 1

1 minutę temu, accessible napisał:

Ideałów nie ma. Natomiast w przypadku osób z odmienną wrażliwością może to być pewnego rodzaju kompensacja, jeśli ktoś potrzebuje.

Moim zdaniem i tak i nie. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że wyższa wrażliwość też nie ma zawsze takiego samego nasilenia. Może bardziej o empatię mi chodzi niż samą wrażliwość. 

3 minuty temu, Srennie napisał:

Jak chcesz niańczyć to sobie dziecko zrób. Dorosły człowiek powinien być samowystarczalny żeby z ręka w nocniku nie skończyć gdy się związek spyerdoli.

Jeśli jedno nie potrzebuje drugiego to związek upada albo się do niego nie dąży.

1 minutę temu, Kocham Elciee napisał:

Jeśli jedno nie potrzebuje drugiego to związek upada albo się do niego nie dąży.

Przecież można potrzebować siebie pod względem emocjonalnym, moim zdaniem to jest najważniejsza z potrzeb. 

3 minuty temu, Srennie napisał:

Przecież można potrzebować siebie pod względem emocjonalnym, moim zdaniem to jest najważniejsza z potrzeb. 

to jest za słabe

8 minut temu, Niby normalny napisał:

Bo nie można ich szantażować w stylu "gdyby nie ja i to że (coś zrobiłem/biłam) to byś zginął/a beze mnie.

Jeśli jest to związek dwóch kalek to właśnie tak to wygląda

Po co ci osoba którą musisz za sobą za uszy ciągnąć bo czegoś nie umie . 

Spoko jak jest to jakaś mało istotna rzecz ale jeśli to są podstawowe funkcje życiowe to bez sensu taki związek 

A seks to można mieć i nie mając związku , płatny lub nie ... 

Edytowano przez Korpo_Szynszyla

Przed chwilą, Kocham Elciee napisał:

to jest za słabe

Moim zdaniem to jest właśnie najsilniejsze ale może mam wypaczony obraz życia i zbyt romantyzuje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować