Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onija

Czy to będzie bardzo desperacki krok

Polecane posty

8 minut temu, Lolka1975 napisał:

Ty zawsze zrywalas i czulas, ze masz kontrole, a ty facetowi na tobie nie zalezalo i to on ci powiedzial, zebys go zablokowala, mial to gdzies i podswiadomie wiesz, ze to tak naprawde on zerwal kontakt. To cie boli. Znajdz faceta w realu, z ktorym mozesz sie spitkac, przytulic, a nie kogos kogo nigdy nie widzialas na oczy...on moze pisac z 10kami dzieczyn, moze tez miec stala partnerke z realnym zyciu. Ty wzdychasz tylko do wyobrazenia o nim.  Zapomnij i sie nie katuj glupimi myslami.

To nie jest do konca tak, że on mnie całkowicie olał, bo mimo wszystko wlączyl tą obserwację,zaczal lajkowac posty a zablokowalam go, bo powiedział, że jesli go nie zablokuje to on niepowstrzyma się aby do mnie nie napisać. Także stąd ten mętlik. Gdyby po blokadzie mnie całkiem olał to i ja może bym się z tym pogodziła, a tak przypomniał o sobie właczając obserwacje gdzie przeciez nie musial tego robic mogl mnie obsereować jako anonim. 

Wszystko rozchodzi się o to co powyżej. Mnie jakby ktos nie obchodzil, to bym nie obserwowala tej osoby ani nie miala problemu z tym aby do tej osoby nie pisac.

"zablokowalam go, bo powiedział, że jesli go nie zablokuje to on niepowstrzyma się aby do mnie nie napisać" 

On jest jakiś nienormalny!

"Znajdz faceta w realu, z ktorym mozesz sie spitkac, przytulic, a nie kogos kogo nigdy nie widzialas na oczy...on moze pisac z 10kami dzieczyn,"

NO TAK! Na pewno sąsiadki same przychodzą i pukają. do drzwi

Na kota również można przelać swoją miłość- qnie dosłownie. Reszte pozostawmy wyobraźni. 

Przypomnij sobie ile razy myślałaś o innym mężczyźnie kochając się z własnym mężem w ciepłym łóżku 

32 minuty temu, Jesteś w trybie incognito napisał:

"zablokowalam go, bo powiedział, że jesli go nie zablokuje to on niepowstrzyma się aby do mnie nie napisać" 

On jest jakiś nienormalny!

"Znajdz faceta w realu, z ktorym mozesz sie spitkac, przytulic, a nie kogos kogo nigdy nie widzialas na oczy...on moze pisac z 10kami dzieczyn,"

NO TAK! Na pewno sąsiadki same przychodzą i pukają. do drzwi

Na kota również można przelać swoją miłość- qnie dosłownie. Reszte pozostawmy wyobraźni. 

Przypomnij sobie ile razy myślałaś o innym mężczyźnie kochając się z własnym mężem w 

Napisano (edytowany)

Wiesz przed tym zanim to napisal o tym blokowaniu powiedziałam mu, ze rozmowa i tylko rozmowa przez internet mnie nudzi i dziwnie sie czuje piszac tylko z kims w ogole go nie znam na zywo. Powiedzialam wiec zebysmy zakonczyli znajomosc i zeby do mnie wiecej nie pisal, ale on po jakims czasie zaczynal pisac i pisal mi wtedy, ze on wie ze ja nie chce z nim pisac, ale mimo to odzywa sie do mnie bo go ciagnie do mnie i zebym go zablokowala to wtedy nie bedzie mogl pisac. Taki byl kontent tej sytuacji. Z tym blokowanie nie wyszedl od czapy. 

Edytowano przez Onija
.

7 godzin temu, Onija napisał:

Wiesz przed tym zanim to napisal o tym blokowaniu powiedziałam mu, ze rozmowa i tylko rozmowa przez internet mnie nudzi i dziwnie sie czuje piszac tylko z kims w ogole go nie znam na zywo. Powiedzialam wiec zebysmy zakonczyli znajomosc i zeby do mnie wiecej nie pisal, ale on po jakims czasie zaczynal pisac i pisal mi wtedy, ze on wie ze ja nie chce z nim pisac, ale mimo to odzywa sie do mnie bo go ciagnie do mnie i zebym go zablokowala to wtedy nie bedzie mogl pisac. Taki byl kontent tej sytuacji. Z tym blokowanie nie wyszedl od czapy. 

Może żeby przeżyć dobrze to "rozstanie", to pogadaj z nim szczerze. Jeśli go ty zablokowalas, na jego prośbę, to pokazałaś, że na prawdę nie chcesz mieć kontaktu, zobaczył że wiesz czego chcesz, może poczuł się odrzucony i zaczął zabiegać lekko o twoją uwagę. Może warto odblokować i porozmawiać szczerze. Albo w jedną, albo w drugą. Że zależy ci na znajomości z nim, ale chcesz ją przenieść do reala. Jeśli on nie będzie chciał, to niech wypieprza, albo ty się będziesz musiała pogodzić, że tylko przez neta.

• Like 1

12 godzin temu, Onija napisał:

Wiesz nikt nigdy mnie nie rzucał, to ja zawsze zrywałam i zazwyczaj tego nigdy nie żałowalam, a tutaj nie wiem dlaczego jest taki wielki żal, że pozbawiłam go kontaktu ze mną zupełnie tego nie rozumiem. 

"Pozbawiłam go kontaktu ze mną" 👍😀  Przecież on powiedział że mimo że wie iż chcesz się spotykać, to on nie chce, oraz ci polecił żebyś go zablokowała.

9 minut temu, Mizoandryczka napisał:

Nie widziałaś go ani raz na żywo? Nie chce się spotkać czy co? Jaki miałaś powod?

Dzieli nas 700 km gdy powiedzialam, ze rozmowa to za malo i ze mnie nudzi wiec stwierdzilam, ze jesli mu zalezy na tej znajomosci powiedzialam zeby kombinowal jak sie spotkamy. Powiedzial ze ok za jakis czas jak on bedzie mial urlop. Nie okreslil sie wiec stwierdzilam, ze nie jest zainteresowany i powiedzialam mu ze to koniec i zeby do mnie nie pisal. Po jakims czasie sie odezwal po alko ze chce mnie poznac, ze chce sie spotkac po zimie bo ma noge złamaną wiec po rehabilitacji bedzie mogl przyjechac. 

Ale ogolnie on strzelal fochami np potrafil sie zloscic gdy o cos go pytalam drugi raz. Niby nic mi nie zrobil, nie obrazil mnie ale strzelał fochami. Juz sama nie wiem 😕

11 godzin temu, Onija napisał:

To nie jest do konca tak, że on mnie całkowicie olał, bo mimo wszystko wlączyl tą obserwację,zaczal lajkowac posty

👍

18 minut temu, lessiewroc napisał:

"Pozbawiłam go kontaktu ze mną" 👍😀  Przecież on powiedział że mimo że wie iż chcesz się spotykać, to on nie chce, oraz ci polecił żebyś go zablokowała.

Nie powiedział, że nie chce tylko sie nie okreslil kiedy a zablokowalam go bo powiedzia, ze wie ze ja nie chce z nim juz rozmawiac to zebym go zablokowala bo inaczej dalej bedzie sie odzywal.

2 godziny temu, Onija napisał:

Nie powiedział, że nie chce tylko sie nie okreslil kiedy a zablokowalam go bo powiedzia, ze wie ze ja nie chce z nim juz rozmawiac to zebym go zablokowala bo inaczej dalej bedzie sie odzywal.

Szczerze, odczuwam jakąś irytację. A jestem bardzo spokojną osobą. 😃.  Sama pisałaś że facet powiedział Ci że wie, że chciałabyś czegoś więcej niż pisanie, a on nie, a więc doradza ci zablokowanie go. ( Żebyś się nie męczyła). Przeinaczanie ciągle wersji wydarzeń też ma granice. Idę się napić melisy. 😃

Napisano (edytowany)
17 minut temu, lessiewroc napisał:

Szczerze, odczuwam jakąś irytację. A jestem bardzo spokojną osobą. 😃.  Sama pisałaś że facet powiedział Ci że wie, że chciałabyś czegoś więcej niż pisanie, a on nie, a więc doradza ci zablokowanie go. ( Żebyś się nie męczyła). Przeinaczanie ciągle wersji wydarzeń też ma granice. Idę się napić melisy. 😃

Nie jestem zirytowana i ja mu powiedzialam, ze nie gadam zwykle dlugo z kims przez internet ze wole znajomosci w realu takze nie nastawialam sie na zwiazek odrazu. Czy chec spotkania z kims poznania kogos na zywo musi oznaczac chev zwiazku. Najpierw chcialam go poznac, malo tego on zadal mi takie dziwne pytanie co bedziemy robic na tym spotkaniu. Wydalo mi sie to mega dziwne i powiedzialam mu jak to co rozmawiać. Ogólnie on mi wczesniej mowil tez ze fantazjowal o mnie itp.

Edytowano przez Onija
.

43 minuty temu, Onija napisał:

Nie jestem zirytowana i ja mu powiedzialam, ze nie gadam zwykle dlugo z kims przez internet ze wole znajomosci w realu takze nie nastawialam sie na zwiazek odrazu. Czy chec spotkania z kims poznania kogos na zywo musi oznaczac chev zwiazku. Najpierw chcialam go poznac, malo tego on zadal mi takie dziwne pytanie co bedziemy robic na tym spotkaniu. Wydalo mi sie to mega dziwne i powiedzialam mu jak to co rozmawiać. Ogólnie on mi wczesniej mowil tez ze fantazjowal o mnie itp.

Ale ja tak 👍

44 minuty temu, Onija napisał:

malo tego on zadal mi takie dziwne pytanie co bedziemy robic na tym spotkaniu. Wydalo mi sie to mega dziwne

Dziwne, ciekawe co mógł mieć na myśli?

• Haha 1
  • Confused 1

5 minut temu, lessiewroc napisał:

Dziwne, ciekawe co mógł mieć na myśli?

No kurde bez przesady tu nie potrafi się określić   a tu myślal o seksie na pierwszym spotkaniu przecież niby rozmowy dla niego byly wystarczające i samo fantazjowanie o mnie to skad u niego w ogóle taka myśl, że seks. No chyba, że chciał mnie sprawdzic jak bardzo zdesperowana jestem.

Widzę, że nowo dodanej do znajomych teraz lajkuje zdjęcia. Trudno zablokowalam go, więc ma prawo do szczęścia i układania sobie życia z kimś innym.

To boli, mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie. 😕

Teoretycznie moglabym go odblokwować i przypomnieć mu o sobie, ale czy jest sens. 

8 minut temu, Ta_kruszynka napisał:

Jeśli kogoś blikowałaś, tzn że nie byłaś dokońca szczęśliwa w tej relacji. Nawet jeśli teraz tęsknisz, był jakiś powód...który sam magicznie nie zniknie. I też jeśli wrócisz do tej tej znajomości, dasz mu dostęp do siebie odblokowaniem go ... prawdopodobnie ten powód prędzej czy później się odezwie...

*Odblokowywanie jak dla mnie nie zawsze oznacza desperację... różnie może być interpretowane..dla kogoś może oznaczać chęć odnowienia znajomości, dla kogoś - obojętność (tak dokładnie, o ile po odblokowaniu już się nie będziesz odzywać) a dla kogoś innego że ktoś jest mega skrajny i z epodejmuje decyzję w emocjach ...albo jeszcze dla kogoś innego w zależności od kontekstu historii dlaczego kogoś zablokowałaś- może oznaczać ..że żałujesz zerwania kontaktu i że się stęskniłaś...

akurat ciężko wypowiedzieć się za kogoś, za tego chłopaka, którym tokiem myślenia on pójdzie. Jak on to zinterpretuje. 

A czego konkretnie żałujesz ? Czemu chcesz go odblokować ? 🤔

Bo tęsknie, brakuje mi go 😕 i moze boje sie, ze go stracę 😞

Dnia 17.01.2022 o 12:10, Onija napisał:

To nie chodzi o pieniądze. Zablokowałam go, i zrobilam parę innych rzeczy przez które on nie ma ze mną kontaktu. Pozamykałam wszystkie drogi kontaktu :/żałuję.

takie blokowanie to dziecinada 🙂 Choć ja moją ex zablokowałem na stavie, żeby nie miała dostępu do moich treningów biegania 😛

Ale fejs i wszystko inne jest. Nie interesuje mnie, po prostu ona ma swoje życie ja swoje 🙂

Chyba,żeby pisała coś głupiego u mnie 🙂 

1 godzinę temu, OnGrudziądz napisał:

takie blokowanie to dziecinada 🙂 Choć ja moją ex zablokowałem na stavie, żeby nie miała dostępu do moich treningów biegania 😛

Ale fejs i wszystko inne jest. Nie interesuje mnie, po prostu ona ma swoje życie ja swoje 🙂

Chyba,żeby pisała coś głupiego u mnie 🙂 

Aha czyli zablokowanie kogos aby ci nie mieszal w zyciu i zawracal glowy to dziecinada  ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

9 minut temu, Onija napisał:

Aha czyli zablokowanie kogos aby ci nie mieszal w zyciu i zawracal glowy to dziecinada  ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

No po prostu wiem że była bardzo ciekawa kiedy jak i z kim biegam . Poza tym nieładnie zakończyła związek.

10 minut temu, Onija napisał:

ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

Tak. Ja też wiem że to dziecinada 🙂

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, OnGrudziądz napisał:

Tak. Ja też wiem że to dziecinada 🙂

Słuchaj jeżeli ktoś za bardzo wchrzania się w nasze życie i zamiast je osładzać to pcha się tylko po to żeby w nim namieszać to jak najbardziej masz prawo zablokować, to nie jest dziecinada, to ochrona swoich emocji. Skoro ta osoba dawała ci jakiś dyskonfort to po co miała ci przeszkadzać w życiu czy się w nie wtrącać.

Blokada to nie dziecinada, to ochrona siebie.

Edytowano przez Onija
.

1 godzinę temu, królowa_dram napisał:

Wydaje mi się, że desperackim krokiem jest w ogóle blokowanie byłych, o Cię np. nie prześladują. Dlaczego? Bo blokowanie świadczy o tym, że jestes na niego wściekła, że nie jesteście razem, a więc świadczy to o jakiejś desperacji.

Teoretycznie to to nawet nie moj byly tylko osoba poznana przez internet. Mial toksyczne zachowania, ja zrywalam znajomosc on wraz sie odzywal potem ja sie odzywalam i gdy juz myslalam ze to koniec on znowu sie odezwal, sam stwierdzil ze lepiej zebym go zablokowala to nie bedzie mogl wtedy do mnie pisac wiec teroetycznie zablokowalam go na jego wlasne zyczenie, a ze znajomosc z nim mi nie sluzyla to nawet bylo mi to na rękę.

1 godzinę temu, królowa_dram napisał:

Wydaje mi się, że desperackim krokiem jest w ogóle blokowanie byłych, o Cię np. nie prześladują. Dlaczego? Bo blokowanie świadczy o tym, że jestes na niego wściekła, że nie jesteście razem, a więc świadczy to o jakiejś desperacji.

Na początku on mi imponował swoim opanowaniem, pracą, zajeciami pomyślalam mega wartosciowy facet, ale patrząc teraz jaką kobietą on się  interesuje,  to nawet cieszę się, że go zablokowałam. Bo widać jaki jest naprawdę. Odrzuca mnie od niego za kazdym razem gdy widze, ze lajkuje tej dziwnej lasce zdjecia czy wysyla iej serduszka. Odrzuca mnie to od niego coraz bardziej. Jesli takie kobiety mu imponują no to aż przykro. Stracił w moich oczach przez to duuuużo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się