Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onija

Czy to będzie bardzo desperacki krok

Polecane posty

Dnia 17.01.2022 o 12:10, Onija napisał:

To nie chodzi o pieniądze. Zablokowałam go, i zrobilam parę innych rzeczy przez które on nie ma ze mną kontaktu. Pozamykałam wszystkie drogi kontaktu :/żałuję.

takie blokowanie to dziecinada 🙂 Choć ja moją ex zablokowałem na stavie, żeby nie miała dostępu do moich treningów biegania 😛

Ale fejs i wszystko inne jest. Nie interesuje mnie, po prostu ona ma swoje życie ja swoje 🙂

Chyba,żeby pisała coś głupiego u mnie 🙂 

1 godzinę temu, OnGrudziądz napisał:

takie blokowanie to dziecinada 🙂 Choć ja moją ex zablokowałem na stavie, żeby nie miała dostępu do moich treningów biegania 😛

Ale fejs i wszystko inne jest. Nie interesuje mnie, po prostu ona ma swoje życie ja swoje 🙂

Chyba,żeby pisała coś głupiego u mnie 🙂 

Aha czyli zablokowanie kogos aby ci nie mieszal w zyciu i zawracal glowy to dziecinada  ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

9 minut temu, Onija napisał:

Aha czyli zablokowanie kogos aby ci nie mieszal w zyciu i zawracal glowy to dziecinada  ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

No po prostu wiem że była bardzo ciekawa kiedy jak i z kim biegam . Poza tym nieładnie zakończyła związek.

10 minut temu, Onija napisał:

ale blokowanie ex zeby nie miala dostepu do twoich trenungów juz nie?

Tak. Ja też wiem że to dziecinada 🙂

2 godziny temu, lex napisał:

na podstawie tego co napisałas widze to samo co zawsze, a mianowicie to, że kiedy nie idzie po waszej kobiecej myśli to dostajecie lekkiej paniki. I wtedy staracie sie przedstawiać w lepszym świetle niż jesteście. Sluchaj laska, ja jestem od Ciebie staraszy pewnie dwukrotnie i troche tych scenariuszy przerobiłem. I z mojego doświadczenia wynika jeden wniosek, że to kobieta mąci, to kobiecie odpala kiedy jest zbyt dobrze, to kobieta próbuje wqu...wić faceta, by poczuć coś co da jej emocjeni napęd do życia. My jestesmy bardzo prości. faceci w większosci chcą mieć sukces zawodowy, finansowy i stałą kobiete, która UWAGA, będzie go wspierac by ON zadbał o calosc. Jak facet kocha to inne laski są przezroczyste. A skoro Twoj facet stwarza jakies problemy to znaczy, ktos to wywołuje, ktoś jest prowodyrem jego wycofania. I tyle, bo co można jeszcze dodać?  Jeśli on nie jest psychixzny, nie jest nałogowym kłamcą, roochaczem to raczej stawiam ze sie nie dogadujecie i żadne nie ma zamiaru odpuścic. Dla was kobiwt zacięcie na swoim jest typowe.

dałeś mi do zrozumienia, że mam szukać winy w sobie, że chłopak mnie zwodzi.... flirtuje, kokietuje, lubi atencję online i ma wyyy...e na spotkanie w realu 😕 zaangażowanie powinno być wspólne... A on jedynie wyzyskuje moją uwagę niestawiajac żadnych kroków. 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, OnGrudziądz napisał:

Tak. Ja też wiem że to dziecinada 🙂

Słuchaj jeżeli ktoś za bardzo wchrzania się w nasze życie i zamiast je osładzać to pcha się tylko po to żeby w nim namieszać to jak najbardziej masz prawo zablokować, to nie jest dziecinada, to ochrona swoich emocji. Skoro ta osoba dawała ci jakiś dyskonfort to po co miała ci przeszkadzać w życiu czy się w nie wtrącać.

Blokada to nie dziecinada, to ochrona siebie.

Edytowano przez Onija
.
  • Like 1

1 godzinę temu, królowa_dram napisał:

Wydaje mi się, że desperackim krokiem jest w ogóle blokowanie byłych, o Cię np. nie prześladują. Dlaczego? Bo blokowanie świadczy o tym, że jestes na niego wściekła, że nie jesteście razem, a więc świadczy to o jakiejś desperacji.

Teoretycznie to to nawet nie moj byly tylko osoba poznana przez internet. Mial toksyczne zachowania, ja zrywalam znajomosc on wraz sie odzywal potem ja sie odzywalam i gdy juz myslalam ze to koniec on znowu sie odezwal, sam stwierdzil ze lepiej zebym go zablokowala to nie bedzie mogl wtedy do mnie pisac wiec teroetycznie zablokowalam go na jego wlasne zyczenie, a ze znajomosc z nim mi nie sluzyla to nawet bylo mi to na rękę.

1 godzinę temu, królowa_dram napisał:

Wydaje mi się, że desperackim krokiem jest w ogóle blokowanie byłych, o Cię np. nie prześladują. Dlaczego? Bo blokowanie świadczy o tym, że jestes na niego wściekła, że nie jesteście razem, a więc świadczy to o jakiejś desperacji.

Na początku on mi imponował swoim opanowaniem, pracą, zajeciami pomyślalam mega wartosciowy facet, ale patrząc teraz jaką kobietą on się  interesuje,  to nawet cieszę się, że go zablokowałam. Bo widać jaki jest naprawdę. Odrzuca mnie od niego za kazdym razem gdy widze, ze lajkuje tej dziwnej lasce zdjecia czy wysyla iej serduszka. Odrzuca mnie to od niego coraz bardziej. Jesli takie kobiety mu imponują no to aż przykro. Stracił w moich oczach przez to duuuużo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się