Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onija

Czy to będzie bardzo desperacki krok

Polecane posty

Jeśli go zablokowalam, a teraz odblokuje?

To nie chodzi o pieniądze. Zablokowałam go, i zrobilam parę innych rzeczy przez które on nie ma ze mną kontaktu. Pozamykałam wszystkie drogi kontaktu :/żałuję.

Chcesz to usuń blokadę, nie wiem jak to działa czy jakieś powiadomienie o dostępności tej osobie przychodzi... zniesiesz ją a i tak może o tym nie wiedzieć (?) albo może nie mieć ochoty do Ciebie pisać... ale jakby mial taki plan to może skorzystać z okazji.

50 minut temu, Onija napisał:

To nie chodzi o pieniądze. Zablokowałam go, i zrobilam parę innych rzeczy przez które on nie ma ze mną kontaktu. Pozamykałam wszystkie drogi kontaktu :/żałuję.

Po co??? I tak z tego nic nie bedzie. Raz, ze on sie nue chce spotkac, a dwa i tak mieszkacie za daleko...Chcesz rozdrapywac rany? Dla niego to pewnie jedna z wielu znajomosci, a ty die wkrecilas. Daj spokoj. 

1 godzinę temu, marawstala napisał:

Chcesz to usuń blokadę, nie wiem jak to działa czy jakieś powiadomienie o dostępności tej osobie przychodzi... zniesiesz ją a i tak może o tym nie wiedzieć (?) albo może nie mieć ochoty do Ciebie pisać... ale jakby mial taki plan to może skorzystać z okazji.

Na messengerze bedzie widac moją dostępność.

38 minut temu, Lolka1975 napisał:

Po co??? I tak z tego nic nie bedzie. Raz, ze on sie nue chce spotkac, a dwa i tak mieszkacie za daleko...Chcesz rozdrapywac rany? Dla niego to pewnie jedna z wielu znajomosci, a ty die wkrecilas. Daj spokoj. 

Bo wolałabym żeby to on mnie odrzucił  oficjalnie wtedy nie miałabym tyle żalu w sobie i do samej siebie.

1 godzinę temu, Onija napisał:

Na messengerze bedzie widac moją dostępność.

Jeśli masz ją włączoną to tak, ale można wyłączyć (sama tak zrobiłam).

Strasznie mnie to męczy. Już wariuję 😕 nigdy tak nie miałam. To jest tak męczące, że aż spać nie daje. Pierwszy raz ktoś mi tak zawrócił w głowie, w realu tak nawet nie miałam jak teraz. Czy ja się zakochalam czy co 😞

6 godzin temu, Onija napisał:

nie blokowałam on mnie zablokował

Już pozamiatane chyba widzę, że dodał kolejną do znajomych, którą w dodatku ma bliżej. Nie wiem czy jest sens go odblokowywać. 😞

co ja zrobiłam😭

11 minut temu, Onija napisał:

Już pozamiatane chyba widzę, że dodał kolejną do znajomych, którą w dodatku ma bliżej. Nie wiem czy jest sens go odblokowywać. 😞

co ja zrobiłam😭

Pomysl ile ma kobiet na miejscu,pod reka...takich z ktorymi sie spotyka...daj sobie spokoj, ty bylas tylko umilaczem czasu. Musisz sobie z tego zdac sprawe, i tak nic z tegoby nie bylo. On nawet nie widzial sensu sie z toba spotkac. Po co sie tak meczysz??? Chyba tylko dlatego tak przezywasz, bo jemu nie zalezalo, a ty sie wkrecila na maksa.

• Sad 1

15 minut temu, CodziennaBabciaBoża napisał:

Kobieto skończ. Desperatka.

Wrzucilas tu całkiem niedawno ciekawy filmik i tak sobie jej posłuchałam z ciekawości bo spoko babeczka... i to chyba to nagranie będzie tu pasowało...

• Haha 1

Tylko trzeba obejrzeć w całości i wybrać to co ciekawsze : )

5 minut temu, CodziennaBabciaBoża napisał:

Szkoda ze juz nie ma na Polsacie tajemnic losu bo uwielbiam jej słuchac.

Nie owija w bawełnę... : )

29 minut temu, Onija napisał:

co ja zrobiłam😭

Ale że co , dokuczał Ci ? Nie chciał się z Tobą spotkać ? 

46 minut temu, Onija napisał:

co ja zrobiłam😭

Ale że co? Dodał kogoś do znajomych na messengerze to od razu pozamiatane? Nie do końca rozumiem.

Moja rada odblokuj go. Jak będzie chciał napisać to niech widzi że ma taką możliwość.

Jednak z tego co wcześniej pisałaś, to nie liczyłbym na Twoim miejscu na nic.

• Sad 1

Nie, to nie ma znaczenia. Teraz co zrobisz raczej nie zepsujesz już za bardzo. 

• Sad 1

39 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale że co , dokuczał Ci ? Nie chciał się z Tobą spotkać ? 

Sama nie wiem, bo teoretycznie pisal ze on by nic nie zmienial. Potem cos mowil o spotkaniu, że za jakis czas. Potem, ze chce mnie poznac, ze szkoda, ze nie dalam mu znac gdy byla w poblizu. Chyba sam nie był pewny. 😕

26 minut temu, Hellies napisał:

Ale że co? Dodał kogoś do znajomych na messengerze to od razu pozamiatane? Nie do końca rozumiem.

Moja rada odblokuj go. Jak będzie chciał napisać to niech widzi że ma taką możliwość.

Jednak z tego co wcześniej pisałaś, to nie liczyłbym na Twoim miejscu na nic.

a ta z tURbacza jednorazówka do wykorzystania?ale dno , brzydkie i naiwne

1 godzinę temu, Onija napisał:

Sama nie wiem, bo teoretycznie pisal ze on by nic nie zmienial. Potem cos mowil o spotkaniu, że za jakis czas. Potem, ze chce mnie poznac, ze szkoda, ze nie dalam mu znac gdy byla w poblizu. Chyba sam nie był pewny. 😕

Ale to chyba jeszcze nie wszystko stracone? 

Napisano (edytowany)
41 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale to chyba jeszcze nie wszystko stracone? 

Nie wiem zablokowalam go na messengerze i juz myslalam, ze o mnie zapomnial gdzie nagle zaczal obserwowac mnie na fb i tylko mnie .W obaserwowanych ma tylko jakies zespoly i sklepy, zaczal lajkowac moje posty wiec i mozliwosc obserwowawnia mu wylaczylam, bo  strasznie analizowalam  co dodaje. Łudze sie tym, ze moze ta obserwacja i to lajkowanie, to dawanie znakow abym go odblokowala. Tylko na messengerze mielismy kontakt, nigdzie indziej. Nie ma mojego tel.adresu nic. Tylko messenger. 

Edytowano przez Onija
.

11 godzin temu, Onija napisał:

Jeśli go zablokowalam, a teraz odblokuje?

kolejna rozkmina w wykonaniu szerloczek holmskich. Czy Ty uważasz, ze facet nic innego nie robi tylko analizuje Twoje posuniecia jak na szachownicy? żaden znajomy nie ma w nawyku rozmyslac co jedna zrobiła, z kim rozmawiała jakich słów użyła no i jaką miną miała kiedy wypowiadała słowo Cześć. Wy tworzycie sobie wirtualną rzeczywistosc. Z nudów pewnie

• Haha 1

5 godzin temu, marawstala napisał:

Tylko trzeba obejrzeć w całości i wybrać to co ciekawsze : )

Szamanka idealnie pasujące do rozkładania kart w tv. Głupia to ona nie jest ale mądra też nie. Ma swój świat i emanuje dziwną energią. 

Dobrze napisane "wybrać to co ciekawsze" w niektórych filmach zwyczajnie bredzi i nie da się jej słuchać 😛 

2 godziny temu, lex napisał:

kolejna rozkmina w wykonaniu szerloczek holmskich. Czy Ty uważasz, ze facet nic innego nie robi tylko analizuje Twoje posuniecia jak na szachownicy? żaden znajomy nie ma w nawyku rozmyslac co jedna zrobiła, z kim rozmawiała jakich słów użyła no i jaką miną miała kiedy wypowiadała słowo Cześć. Wy tworzycie sobie wirtualną rzeczywistosc. Z nudów pewnie

To co uwazasz, że powinnam zrobić? Zablokowalam go i nawet gdybym chciała z nim porozmawiać to nie mam jak 😕

Co ty jako facet bys sobie pomyslal  bo juz kilka razy zrywalam z nim kontakt pierwsza to stwierdzil, ze to nie jest dobre, ze tak czesto zmieniam zdanie 😕 znowu wyjdzie, ze powiedzialam ze definitywny koniec, zablokowalam go a teraz go odblokowuje. 

40 minut temu, Jesteś w trybie incognito napisał:

Szamanka idealnie pasujące do rozkładania kart w tv. Głupia to ona nie jest ale mądra też nie. Ma swój świat i emanuje dziwną energią. 

Dobrze napisane "wybrać to co ciekawsze" w niektórych filmach zwyczajnie bredzi i nie da się jej słuchać 😛 

Od strony wróżenia z kart to jej nie znam, czasem na YT wyświetla mi się Ennia Iri Zah tarot i bywa że 'slucham' leje wodę ale ma miły głos i pod nosem sobie podśpiewuje coś takiego do dobrej wróżki pasuje : ) 

A szamanka robi misz masz wszystkiego, ale przekazuje treści nad którymi może i warto się zatrzymać... jak ma się chęć i ochotę na takie treści życiowe : )

17 godzin temu, Onija napisał:

Bo wolałabym żeby to on mnie odrzucił  oficjalnie wtedy nie miałabym tyle żalu w sobie i do samej siebie.

Jakby był w nie twoim typie to nie miała byś go wcale.

• Like 1

"Bo wolałabym żeby to on mnie odrzucił  oficjalnie wtedy nie miałabym tyle żalu w sobie i do samej siebie"

Wtedy rowniez mialabys zal, ze tak dlugo cie zwodzil, dawal "sygnaly", ktore tylko ty widzisz, mowil o spotkaniu, ktore nigdy nie dojdzie do skutku. A jezeli nawet, to za rok zapytasz na kafeterii, dlaczego sie spotkal, jezeli nie odwzajemnia twoichu uczuc.

Wiec odblokuj, przepros, pisz z nim jeszcze rok, badz wierna sluchaczka, az sie on sie w koncu znudzi i placz potem, ze dawal nadzieje.

• Sad 1

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Jakby był w nie twoim typie to nie miała byś go wcale.

Nie jest ideałem, nie jest w 100 procentach w moim typie, zaczelismy rozmawiać przypadkiem tak poprostu i nie sądziłam, że mnie tak weźmie.

19 minut temu, expresis verbis napisał:

"Bo wolałabym żeby to on mnie odrzucił  oficjalnie wtedy nie miałabym tyle żalu w sobie i do samej siebie"

Wtedy rowniez mialabys zal, ze tak dlugo cie zwodzil, dawal "sygnaly", ktore tylko ty widzisz, mowil o spotkaniu, ktore nigdy nie dojdzie do skutku. A jezeli nawet, to za rok zapytasz na kafeterii, dlaczego sie spotkal, jezeli nie odwzajemnia twoichu uczuc.

Wiec odblokuj, przepros, pisz z nim jeszcze rok, badz wierna sluchaczka, az sie on sie w koncu znudzi i placz potem, ze dawal nadzieje.

Wiesz nikt nigdy mnie nie rzucał, to ja zawsze zrywałam i zazwyczaj tego nigdy nie żałowalam, a tutaj nie wiem dlaczego jest taki wielki żal, że pozbawiłam go kontaktu ze mną zupełnie tego nie rozumiem. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się