Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nike86

Dziwne krwawienia lub uplawy

Polecane posty

Od 3 miesięcy głównie w okolicach owulacji mam dziwne plamienia lub uplawy. Za pierwszym razem mialam plamienie typowo w połowie cyklu. Trwało 2,3 dni. Krwawienie skąpe. Drugi miesiąc to samo plus 1 dzien przed okresem mialam również skąpe plamienie. Dodam za każdym razem kiedy to następuje mam pobolewanie podbrzusza tak jak przed okresem lub w trakcie. Teraz jest ten trzeci miesiąc. Krwawienie również w trakcie owulacji trwało 2 dni. Krwawienie również skąpe,następnie 2 dni odpoczynku i znów teraz mam. Krew brązowa. 2 razy w roku odwiedzam lekarza. Ostatni raz bylam w październiku i było wszystko ok. Teraz wizytę będę miała w połowie lutego. A zaczynam się poprostu martwić vo się dzieje,a może któraś z dziewcxyn miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krwawienie w połowie cyklu może mieć związek z plamieniem owulacyjnym. Ale jeśli występuje częściej niż tylko w tym terminie zrobiłabym badania progesteronu, bo może być to jego niedobór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to był problem z estrogenami- przez to nie mogłam zajść w ciążę.  Lekarze tylko ciągle upierali się na progesteron ale to nie było to. Poradziła bym się ginekologa i zrobiła komplet badań hormonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Najlepiej zwrócić uwagę i zrobić badania na estrogen i progesteron. Tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koniecznie zapisuj to wszystko, niech lekarz ma cały obraz na wizycie, no i te wyniki zrób też. Info o cyklu możesz dokładnie zapisywać za pomocą komputera cyklu Cyclotest MyWay. To plus wizyty u lekarza dają większą możliwość szybkiej diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×