Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monika2334

Komunia, problem

Polecane posty

Witam. Chciałam się poradzić w sprawie przyjęcia komunijnego syna. Podczas rezerwowania sali na komunię, właścicielka poinformowała nas, że być może na salę (sala weselna) dojdzie druga komunia, jeśli znajdą się chętni. Zgodziliśmy się na to. Dzis pani zadzwoniła do mnie ponownie i poinformowała, że zarezerwowana została druga komunia, ale państwo chcą wynająć sobie dodatkowo grajka. Właścicielka (o co mam do niej trochę pretensje) podała tamtym ludziom mój nr telefonu i powiedziała, że mamy to ustalić między sobą, ponieważ my pierwsi rezerwowalismy tą salę i ona nie może decydować. Nie chcemy z mężem żeby muzyka leciała zza parawanu, wystarczy że będziemy słyszeć innych ludzi. Proszę pomóżcie, jak poprowadzić rozmowę z tymi ludźmi, tak żeby nie doszło do jakiegoś "większego konfliktu? " Nie jestem dobra w "te klocki". Jak będą usilnie obstawiać przy graniu?... Miał ktoś podobna sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monika2334 napisał:

Witam. Chciałam się poradzić w sprawie przyjęcia komunijnego syna. Podczas rezerwowania sali na komunię, właścicielka poinformowała nas, że być może na salę (sala weselna) dojdzie druga komunia, jeśli znajdą się chętni. Zgodziliśmy się na to. Dzis pani zadzwoniła do mnie ponownie i poinformowała, że zarezerwowana została druga komunia, ale państwo chcą wynająć sobie dodatkowo grajka. Właścicielka (o co mam do niej trochę pretensje) podała tamtym ludziom mój nr telefonu i powiedziała, że mamy to ustalić między sobą, ponieważ my pierwsi rezerwowalismy tą salę i ona nie może decydować. Nie chcemy z mężem żeby muzyka leciała zza parawanu, wystarczy że będziemy słyszeć innych ludzi. Proszę pomóżcie, jak poprowadzić rozmowę z tymi ludźmi, tak żeby nie doszło do jakiegoś "większego konfliktu? " Nie jestem dobra w "te klocki". Jak będą usilnie obstawiać przy graniu?... Miał ktoś podobna sytuację? 

Mialam mnóstwo podobnych sytuacji i zle do tego podchodzisz. Sala jest wynajęta 50/50 więc macie takie same prawa-to będzie nie fair z twojej strony jak się uprzesz. 

Możesz powiedzieć ze ty grajka nie chcesz, ale jeśli im zależy to przynajmniej ustalcie ze nie będzie dudniło jak na dyskotece i nie cały czas tylko np w określonych godzinach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kwestia jest taka, że to nie Ty powinnaś to załatwiać tylko właścicielka sali, która zwyczajnie przerzuca odpowiedzialność.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×