Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oreoo

Współuzależnienie

Polecane posty

Macie może jakieś sposoby "oderwania się" od osoby od której jest się uzależnionym. Osoba jest uzależniona od alkoholu. Może jest ktoś to dotknął tego problemu i może doradzić. Wiem, że oczywiście nie podacie mi sposobu na tacy. Ale może coś doradzicie,? Ciągle czekam z na nadzieją na zmianę która nie nadchodzi. 

1 godzinę temu, Oreoo napisał:

Macie może jakieś sposoby "oderwania się" od osoby od której jest się uzależnionym. Osoba jest uzależniona od alkoholu. Może jest ktoś to dotknął tego problemu i może doradzić. Wiem, że oczywiście nie podacie mi sposobu na tacy. Ale może coś doradzicie,? Ciągle czekam z na nadzieją na zmianę która nie nadchodzi. 

Polecam terapię dla osób współuzależnionych, DDA. Może któryś z twoich rodziców był uzależniony i powielasz schematy przyjmując rolę osoby współuzależnionej? Od siebie też mogę polecić książkę "toksyczne związki", gdzie autorka porusza temat współuzależnienia. 

Dla ciebie teraz przede wszystkim terapia.

3 godziny temu, Oreoo napisał:

A ja polecam spieprzać od takiej osoby jak najszybciej i jak najdalej.

Z własnego doświadczenia.

29 minut temu, Bimba napisał:

A ja polecam spieprzać od takiej osoby jak najszybciej i jak najdalej.

Z własnego doświadczenia.

Lol innym radzisz żeby uciekali od toksykow a jak ty lazisz za mną i wyzywasz od pro//tutek i sprzątaczek albo obrazasz wszędzie moje poglądy to jak siebie nazwiesz ? 

Dla mnie to żenada że osoba która prześladuje innych próbuje dawać komuś rady jak uciekać od agresywnych osób 

Jak na razie to ty za mną łazisz.

Napisano (edytowany)

Nie kłam byłas dosłownie pod każdym tematem gdzie pisałam i zawsze ohydne wyzwiska w moja stronę, więc jako osoba przesladujaca i toksyczna nie masz prawa komuś udzielać takich rad 

Najpierw to się sama zastosuj do tego co piszesz innym 

Na innych działach wysmiewasz i dreczysz ludzi a tutaj udajesz że dajesz dobre rady 

Edytowano przez Drpaolita

Napisano (edytowany)

To ty włazisz na każdy temat na którym ja coś napiszę i robisz awantury o sprawy sprzed kilku miesięcy w których miałam oczywistą rację. 

Przyjmij wreszcie prawdę i ją przełknij.

Edytowano przez Bimba

2 godziny temu, Bimba napisał:

To ty włazisz na każdy temat na którym ja coś napiszę i robisz awantury o sprawy sprzed kilku miesięcy w których miałam oczywistą rację. 

Przyjmij wreszcie prawdę i ją przełknij.

To nie jest sprawą sprzed kilku miesięcy przez rok lazilas za mną po calym forum i zastraszalas psychopatko

Do tej pory można znaleźć  na forum twoje wulgaryzmy w moja stronę i innych osób 

Więc się nie ośmieszaj z tymi wpisami bo sama jesteś toksykiem z osobowością przesladujaca

52 minuty temu, Drpaolita napisał:

To nie jest sprawą sprzed kilku miesięcy przez rok lazilas za mną po calym forum i zastraszalas psychopatko

Jak na razie to ty mnie straszyłaś jakimiś pozwami zbiorowymi i policjantami z twojej rodziny za to że uduwodniłam że kłamiesz we wpisach, podajesz różne zawody, różne kraje w których niby mieszkasz.

Raz pracujesz w korpo w Polsce, za parę dni jesteś pielęgniarką w Niemczech,  po kilku dniach zarabiasz najniższą krajową w Niemczech i odradzasz ludzie wyjazdy za granicę do pracy i non stop ta chora gadka jakie to Ukrainki i Rosjanki są piękne, jakie mądre że dają tyłka za kasę,  jak to super że doją facetów z pieniędzy.

Naprawdę masz poważny problem z głową i czas najwyższy umówić się do specjalisty.

12 minut temu, Bimba napisał:

Jak na razie to ty mnie straszyłaś jakimiś pozwami zbiorowymi i policjantami z twojej rodziny za to że uduwodniłam że kłamiesz we wpisach, podajesz różne zawody, różne kraje w których niby mieszkasz.

Raz pracujesz w korpo w Polsce, za parę dni jesteś pielęgniarką w Niemczech,  po kilku dniach zarabiasz najniższą krajową w Niemczech i odradzasz ludzie wyjazdy za granicę do pracy i non stop ta chora gadka jakie to Ukrainki i Rosjanki są piękne, jakie mądre że dają tyłka za kasę,  jak to super że doją facetów z pieniędzy.

Naprawdę masz poważny problem z głową i czas najwyższy umówić się do specjalisty.

Mieszasz fakty żeby się oczyścić, mogę wstawić tutaj wpisy gdzie mnie wyzywasz od prosty%%%tutek sprzataczek , mowisz ze rumunki i ukrainki to same dzi%%ki  , jestes rasistka i przesladowca który się próbuje oczyścić 

Masz umysł typowego manipulatora jak ktoś cię nakryje to próbujesz kogoś oczerniac a twoje wpisy rasistowskie oraz obrażające mnie są jeszcze na kaffe, A co do policji tak powiedziałam że to zgłoszę bo nikt nie będzie mnie oczernial w sieci że pracuje w domu publicznym 

Żałosne że udzielasz komuś rad o toksykach a tym samym na innych tematach ublizasz komuś i fałszywie oczerniasz 

żenada sama pojechała do Anglii a wyzywa rumunki i ukrainki od osób które się nadają tylko do domu publicznego , To jest RASIZM

Ty wyzywasz Polki i propagujesz prostytucję.

1 minutę temu, Bimba napisał:

Ty wyzywasz Polki i propagujesz prostytucję.

Akurat polakow to wyzywasz ty , sama pisałaś na forum zagranicznym że Polacy to dno i tylko z anglikami gadasz , klamco 

Użyłam słowa "dno"?

Sprawdź dokładnie zanim zaczniesz znowu kłamać. 

Moje doświadczenia na emigracji pokazały że na Anglików mogłam liczyć w razie problemów, na Polaków niestety nie.

Gdzie tu wyzywanie i rasizm?

Napisano (edytowany)

Przestań się już oczyszczac  , wysmiewasz każda osoba która mówi coś dobrego o Polsce albo chce do Polski wrócić , dreczysz każda osoba która ma dobre zdanie o Polsce ale też nienawidzisz każdego kto ma przyjaciół z Ukrainy i Rumuni , to jest rasizm

Za to wychwalasz Anglików i ponizasz polakow 

Edytowano przez Drpaolita

Tylko po co siedzisz na polskim forum skoro Anglia takie cudowna a polska i polacy dno i mówisz żeby się od nich trzymać z daleka ??

8 minut temu, Drpaolita napisał:

Przestań się już oczyszczac  , wysmiewasz każda osoba która mówi coś dobrego o Polsce albo chce do Polski wrócić , dreczysz każda osoba która ma dobre zdanie o Polsce ale też nienawidzisz każdego kto ma przyjaciół z Ukrainy i Rumuni , to jest rasizm

Za to wychwalasz Anglików i ponizasz polakow 

Widać że masz wielki problem ze zrozumieniem tego co czytasz i interpretujesz wszystko w chory sposób. 

Wszystkie twoje wpisy kręcą się wokół dyskredytowania urody i zachowania Polek za to gloryfikują cwaniacke postępowanie kobiet ze Wschodu.

Dla mnie namawianie kobiet do naciągania facetów na kasę i prezenty trąci prostytucją i nic tego nie zmieni.

Moim zdaniem kto do tego namawia to... niech każdy kto to czyta sam sobie dośpiewa.

Proszę więcej do mnie nie pisać wstretny krętaczu i odwalić się ode mnie!

Nie prawda , na zagranicznym forum pisałam że uważam że ukraińskie kobiety są prześliczne a ty dostałaś o to wielkiej piany dosłownie zaczęłaś nazywać mnie prosty///tkami tylko dlatego że zachwyciła się ich urodą , kretaczem to jesteś ty i boisz się że ktoś późną twoja prawdziwa twarz 

Lepiej powiedz jak wyzywasz ludzi od psycholi i pisowskich trolli tylko dlatego że ktoś napisał że polska się zmieniła na lepsze i warto wrócić, za każdym razem jak ktoś pochwali Polskę to dostajesz piany i atakujesz 

Żegnam ozięble. 

Proszę do mnie nie pisać i mnie nie zaczepiać.

To najpierw ty mnie nie zacziaj na innym dziale na którym mnie dreczysz od roku jak coś tylko miłego napiszę na temat polski to znsczywsz swoje teksty "wez leki " "lecz sie " "trollu"  

Przez rok za mną lazilas i obrazalas pod każdym tematem więc teraz ja pisze prawdę o twojej prawdziwej twarzy 

No to dawaj, pisz.

Teraz będę cię zachęcać, skoro nie rozumiesz słowa żegnam.

No, czekam, pisz!

Dnia 18.01.2022 o 18:31, Oreoo napisał:

I nie nadejdzie nigdy, życie z osobą uzależnioną to  zmarnowane lata, zszargane nerwy i Bóg wie co jeszcze. Dla własnego dobra odejść. 

• Thanks 1

22 godziny temu, Whit napisał:

"Koniec współuzależnienia", polecam niezmiennie, bo książka naprawdę świetna. No i film "Gdy miłość to za mało" oparty na faktach. A przede wszystkim, tak jak radzi przedmówczyni, terapia dla osób współuzależnionych. 

Jestem właśnie w połowie tej książki a film z chęcią obejrzę. Dziękuję 

Dnia 19.01.2022 o 23:58, Whit napisał:

Proszę uprzejmie. Gdybyś chciała, miała ochotę, to jest pierwsza część tego filmu pt. "Nazywam się Bill W.", a film który Ci poleciłam jest jakby kontynuacją. Skupia się na osobach współuzależnionych, a pierwszy na uzależnionych. 

Można obejrzeć gdzieś ten film w lepszej jakości niż w większości stron ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się