Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ilo J

Mój pomysł na biznes co o nim myślicie?

Polecane posty

 Cześć,

Mam pewien pomysł na biznes i potrzebuję opinii, jeśli byłoby to możliwe.

 

Bardzo interesuje mnie moda i kocham piękne ubrania. Jestem Polką, więc mama nauczyła mnie znajdowania ubrań z doskonałymi szwami i materiałami. Niestety, kiedy byłam młoda, nie było zbyt wielu projektantów, więc musiałam wykazać się kreatywnością.

 

W tym czasie zaczęłam szukać niedrogich, dobrej jakości rzeczy od lokalnych projektantów i dostosowałem je do indywidualnych potrzeb, aby uzyskać ten ekskluzywny wygląd. Udało mi się to tak dobrze dla mnie i moich przyjaciół, że nadal to robię – krawiectwo kosztuje dużo, więc jest tego warte!

 

To świetny sposób na stworzenie naprawdę wysokiego poziomu stroju bez rozbijania banku. To też sprawia, że dużo mniej prawdopodobne, że wpadnę na kogoś noszącego to samo, bo wiele ubrań to małe partie od lokalnych projektantów 🙂

 

Ostatnio otrzymuję coraz więcej próśb od znajomych o pomoc w tym zakresie – i skłoniło mnie to do przemyślenia pomysłu na biznes. Zasadniczo myślałem o znalezieniu małych partii naprawdę pięknych ubrań od lokalnych polskich i europejskich projektantów i udostępnieniu usługi, w której dostarczymy je do klienta z krawcem, aby można je było dopasować. Oczywiście za pierwszym razem musielibyśmy wykonać pomiar osobiście. Myślę, że przedmioty mogą wyglądać świetnie, idealnie pasować i być dostępne w konkurencyjnych cenach z markami handlowymi w Wielkiej Brytanii / USA itp.

 

Czy chciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami, jeśli uważasz, że to może zadziałać?

 

Gdyby ktoś był zainteresowany rodzajem ubrań, mogłabym wysłać kilka niestandardowych list rekomendacji produktów ze sklepów i projektantów. Niestety nie sprzedaję żadnego z nich, ale tylko po to, żeby się zorientować, czy byłbyś zainteresowany tymi przedmiotami.

 

To mój wstępny plan, potrzebuję opinii kobiet czy to w ogóle byłoby pożyteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Ilo J napisał:

 Zasadniczo myślałem o znalezieniu małych partii naprawdę pięknych ubrań od lokalnych polskich i europejskich projektantów i udostępnieniu usługi, w której dostarczymy je do klienta z krawcem, aby można je było dopasować. Oczywiście za pierwszym razem musielibyśmy wykonać pomiar osobiście. Myślę, że przedmioty mogą wyglądać świetnie, idealnie pasować i być dostępne w konkurencyjnych cenach z markami handlowymi w Wielkiej Brytanii / USA itp.

Bardzo niepraktyczne rozwiązanie. Serio.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Niepraktyczne jest udostępnienie usługi z krawcem? Czy w takim wypadku wystarczyłoby wybieranie dobrej jakości ubrań i wysyłanie linków do klienta? np. co tydzień bądź raz w miesiącu otrzymujesz na maila unikatowe ubrania pasujące do Twojego typu urody i rozmiarów. Czy to byłoby wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest niezły, tylko musisz mieć marżę typu 800% bo to nie będzie masówka, a zapewne chciałabyś na tym zarabiać 😄 Więc początek inwestycji to skłonienie kilku celebrytów by pokazali się w twoich ubrankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Dobre spostrzeżenie 😄 Pomysł do dopracowania to napewno ... Okay, celebryci to też wezmę pod uwagę. Każda wskazówka jest tu pożyteczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×