Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KE125

Zwykle zakładasz buty sportowe na skarpety czy na bose stopy?

Polecane posty

Witam. Zwykle zakładacie buty sportowe na skarpetki czy na bose stopy? 

Ja zakładam na skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na skarpetki. Bez nich  stopa bardzo się poci.  Szukam skarpetek, które raczej będą pochłaniały wilgoć. Testowałam skarpetki z różnych sklepów. Ostatnie, które kupiłam chyba najlepiej zdały egzamin. 3 pary za niecałe 25 zł. Białe, szare i czarne gładkie z małym napisem Cross Jeans o strony podeszwy. Sięgają do kostek. Nie uciskają. No i po praniu nie kurczą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zawsze nosi bez skarpetek ale w buty zawsze wkłada wkładki. Ostatnio kupiła bambusowe w Kauflandzie które można prać. Jeszcze nigdy nie miała spoconych stóp, ani żadnych odcisków. Szpilki tak zwane czółenka na obcasie też, ale tylko ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że skarpetki są praktyczne, bo buty przy nich nie obcierają stop. Poza tym nogi nie pocą się zbytnio, a jeśli już to łatwiej uprać i wysuszyć skarpetki niż buty. Ale zauważyłam, że jest tendencja aby zakładać trampki na bosą nogę, albo na stopki, które są niewidoczne. Przejrzałam wiele zdjęć w necie i modelki reklamujące buty czy spodnie, albo bloggerki mają ,,bose" stopy. Może to wygląda lżej, elegancko, albo szpanersko? Każdy wybiera to co lubi i co dla niego ważniejsze. Praktyczność uroda, czy zdrowie. Jak będzie cieplej wybiorę stopki, bo się sprawdziły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na skarpetki. Bez skarpet wydaje mi się niehigienicznie, i stopa pewnie się mega poci. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, 1 2 3 napisał:

Ja uważam, że skarpetki są praktyczne, bo buty przy nich nie obcierają stop. Poza tym nogi nie pocą się zbytnio, a jeśli już to łatwiej uprać i wysuszyć skarpetki niż buty. Ale zauważyłam, że jest tendencja aby zakładać trampki na bosą nogę, albo na stopki, które są niewidoczne. Przejrzałam wiele zdjęć w necie i modelki reklamujące buty czy spodnie, albo bloggerki mają ,,bose" stopy. Może to wygląda lżej, elegancko, albo szpanersko? Każdy wybiera to co lubi i co dla niego ważniejsze. Praktyczność uroda, czy zdrowie. Jak będzie cieplej wybiorę stopki, bo się sprawdziły. 

Są skarpetki "stópki" takie mocno wycięte, albo nawet wycięte jak do balerinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×