Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WszystkoFajniepokoleżeńsku

Sex ze starszymi kobietami

Polecane posty

No to zależy które uważasz za starsze, i chodzi Ci o troszczenie się o to by na stare lata miały spokój i ewentualnie maści na odleżyny (samarytanin, wolontariusz....cichy sex włamywacz 😉). Czy starszą w sensie że masz 16 lat i myślisz że po trzydziestce to na wszystko poleci ? I masz rację. 👍😁Mów czego Ci trzeba 🦻👰🥰🖕🤳🧜‍♀️... 👊🥰

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 i szukasz starszych kobiet i to w necie? Ja gdybym facetem 😉w twoim wieku, to bym codziennie miała jakąś fajną.... No może co drugi dzień,góra trzeci. No chyba że jesteś sierotą wychowywaną przez zakonnice 🤔hmmm, zły przykład. Albo normalnie jesteś geriatra😷

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak się składa, że mam 38 lat i szukam młodego chłopaka do seksu 😁 Napisz do mnie prywatną wiadomość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pani fotograf napisał:

Po co Ci starsza Pani? 

Jesteś prawiczkiem czy brakuje Ci matki? 😁

Nie zawsze. Niektórzy maja takie upodobanie. Sam tez tak mam. Nie kręcą mnie dziewczyny/kobiety  w podobnym wieku do mojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mistle napisał:

Hej, tak się składa, że mam 38 lat i szukam młodego chłopaka do seksu 😁 Napisz do mnie prywatną wiadomość 🙂

następny koniotrzep udający kobietę🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ZIGI napisał:

następny koniotrzep udający kobietę🤣

A co, masz jakieś złe doświadczenia? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pani fotograf napisał:

Z taką kobietą byś się związał? Czy tylko chodzi o seks z dojrzałą kobietą? 😁

Tak i byłem w takim i było bardzo przyjemność zarówno życiowo jak i sprawy intymne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ciekawski.94 napisał:

Tak i byłem w takim i było bardzo przyjemność zarówno życiowo jak i sprawy intymne. 

Ile mieliście lat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2022 o 22:10, Ciekawski.94 napisał:

Nie zawsze. Niektórzy maja takie upodobanie. Sam tez tak mam. Nie kręcą mnie dziewczyny/kobiety  w podobnym wieku do mojego. 

Młodsze dziewczyny Ci się nawet nie podobają? Nie czujesz tego czegoś względem nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2022 o 11:51, Maciek ad rem napisał:

Jak się poznaliście ? 

Byłem kelnerem na jednej z dużych imprezę i tam „sie zauważyliśmy” 

 

9 godzin temu, Memed napisał:

Młodsze dziewczyny Ci się nawet nie podobają? Nie czujesz tego czegoś względem nich?

 

9 godzin temu, Memed napisał:

Młodsze dziewczyny Ci się nawet nie podobają? Nie czujesz tego czegoś względem nich?

to nie ze nie podobaj się ale nie czuje w ogóle pociągu jak do starszych kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio właśnie miło się zaskoczyłam,ostatnio poznałam inteligentnego chłopaka który jest młodszy niż ja. A zawsze byłam zdania, że wiek ma znaczenie i że wolę starszych. Mój byly maz był 9 lat starszy a ten chłopak jest 7 lat młodszy i też fajny kontakt mamy. Ale w sumie tylko się kolegujemy, nie wiem jak by było gdyby to byl związek. Ale i tak zmieniłam zdanie o młodszych facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Memed napisał:

A ja ostatnio właśnie miło się zaskoczyłam,ostatnio poznałam inteligentnego chłopaka który jest młodszy niż ja. A zawsze byłam zdania, że wiek ma znaczenie i że wolę starszych. Mój byly maz był 9 lat starszy a ten chłopak jest 7 lat młodszy i też fajny kontakt mamy. Ale w sumie tylko się kolegujemy, nie wiem jak by było gdyby to byl związek. Ale i tak zmieniłam zdanie o młodszych facetach.

Ile ma lat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23, więc młody. Ale bardzo inteligenty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Memed napisał:

23, więc młody. Ale bardzo inteligenty.

 

Ile się znacie ? Na razie tylko rozmawiacie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz na portalach randkowych. Ja miałem tylko konto i w sumie to sama do mnie napisała, 12 lat starsza. Już 1,5 roku znajomości i jest super. Tylko że ja wpisałem sie idealnie, bo gdybym miał mniej niż 20 lat to mówiła, że by nie napisała, bo za młodzi, ale pewnie są i kobiety co wolą nastolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×