Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ona powiedziała na livie, że nie przypomina sobie, żeby pokazywała Bulwę. No ciekawe🙄

• Confused 1

Mi sie podobalo:

Ostatnimi czasy usunęłam wiele osób

I nie powiemy już,że sami odeszli;) 

• Like 1

53 minuty temu, Koczkodan napisał:

Matko, ten szał kiedy ktoś zapytał czy nie wstyd jej wydawać takich produktów jak ebook tani to był wręcz epicki 🤯 jakie to było agresywne. 

Ostatnio wrzuciłam sobie z ciekawości jakiś jej stary haul na YT z czasów jak Baśka była jeszcze maluchem. To jest obecnie zupełnie inna osoba. Tamta dziewczyna była uśmiechnięta, sympatyczna, widać było że lubiła to co robi i nawet o jedzeniu mówiła z taką większą elokwencją. Tak mnie teraz uderzyła ta jej niezadowolona mina, sztuczna radość z jaką mówiła ebooku tanim. Widać że te livy są dla niej z przymusu i nie chce tego robić. Poza tym jest pasywno-agresywnej i zwyczajnie zdaje się być nieszczęśliwa. 

Tyle gadania o tym że teraz jest o wiele szczęśliwsza niż kiedyś i długo jej zajęło by prowadzić takie życie jak chce, ale jej postawa mówi coś zupełnie innego. Stara Alex była dużo szczęśliwsza. 

Ann powinna zrobic sobie wakacje. Naprawde. Miala zapewne ciezkie ostatnie lata i zamiast odpoczac, wylaczyc sie, tworzy zenade jak np. lajwy z balii, przygody bozeny, lekcje robienia loda, etc. Ale co ja tam wiem, jestem zwyklym kartoflem na etacie…

• Like 1

Żadnego Bulwy nie było, bo to się kupy nie trzymało, każda z Bulw wyglądała inaczej. Pewnie po prostu randkowała z jakimiś randomami, żeby wzbudzić zazdrość w Łukim, a tu niespodzianka, ma ją gdzieś

• Like 2
  • Thanks 1

2 minuty temu, Bieresie napisał:

Ja jeszcze mam teorie że na te randki zaczela zapraszac do siebie do domu, żeby mogła foty wstawić i opowiadać o związku od 4 miesiecy. 

Od ponad tygodnia do niej nie zaglądałam. Randki się skończyły? Nie wspomina już o Bulwie? 

Też miałam teorie, że sobie tą całą historię wymyśliła 🤦‍♀️ nic się nie kleiło 🤷‍♀️

Ona serio nie pyta Basi co chce zjeść? Nie wierzę,że nie wie, że dzieci naśladują dorosłych, również w jedzeniu i to jest zdrowe, że już półroczne dziecko wyciąga rękę do talerza matki.

Nie wiem jak wy ale ja bym sie wkurzyła, gdybym miała ochotę na kanapkę a ktoś by za mnie decydował,że muszę zjeść owsiankę.

• Like 2

Napisano (edytowany)

No pewnie tak, raz był niedźwiedź, raz "koks" z siłki, potem jakiś wymoczek. A ostatnio groziła przecież jeszcze, że nam Bulwę pokaże. Hmm to chyba prędzej ten ebook o własnej drodze wyjdzie.

Co do Basi to dopóki nie pokazała diagnozy to ja nie widzę powodu, żeby łykać to bezkrytycznie. Też się skłaniam ku teorii, że w przedszkolu ktoś zauważył, że dziecko ma problemy i zasugerował psychologa. Nigdy nie uwierzę, że Alocha, która twierdziła, że nie może mieć autyzmu, bo jest za mądra, sama by wpadła na pomysł takiej diagnozy u dziecka i siebie

Edytowano przez MiłaOsoba
  • Like 3

Dobrze z dzien się już skończył to będzie finisz z udowadnianiem że zajmuje się Baśka i wrzucaniem zdjęć/filmów na potwierdzenie. 

Dzięki za odpowiedzi co do ilości posiłków Basi, dla mnie to trochę przerażające.. no ale nie moja sprawa, nie widzę wszystkiego no i jestem tylko żałosnym kartoflem na etacie wiec co ja tam wiem..

• Like 1

Gość Maarchewa
7 godzin temu, Takise napisał:

Mi sie podobalo:

Ostatnimi czasy usunęłam wiele osób

I nie powiemy już,że sami odeszli;) 

O to, to! Po jej ...nym happy kiddo w dniu wybuchu wojny uciekło kilkaset osób a ta twierdzi, że usunęła. 

No mistrzyni fejkow i zakrzywiania rzeczywistości. 

Bulwa - Benjamin Button - kochom tę teorię 😂😂

I ten bulwers, że ona bulwy nie pokazywała... Helllooo, dziewczyno może kołtun za bardzo ciśnie?? 

1 godzinę temu, Maarchewa napisał:

I ten bulwers, że ona bulwy nie pokazywała... Helllooo, dziewczyno może kołtun za bardzo ciśnie?? 

Za kilka dni z pewnością znów wrzuci tajemnicze zdjęcie z randomowym fragmentem męskiego ciała żeby utrzymać kłamstwo w mocy. I tak będzie zaklinać rzeczywistość pewnie do wiosny. Tak samo było z ukim. Segsowne śniadanka w wakacje, mizianie po nóżce w wawie, potem przemarsze ukiego za oknem 🤣 no robiła szopkę przez dobre kilka miesięcy. Z bulwiakiem też będzie. Związek (z kimkolwiek był) zakończył się po wycieczce do Poznania, a Pan tester - nastolatek, to już był chłopak/brat Ady asystentki. 

• Like 4

13 minut temu, Jaksieziemniakiugotuja napisał:

Nie znam się, ale dziwne wydało mi się, że terapeutka przyprowadza na terapię swoich synów 🤨

Powiem ci że ja też się z tym nie spotkałam. Wręcz zawsze się mówiło, że koledzy z klasy, rodzeństwo czy dzieci sąsiada to nie są terapeuci dzieci z zaburzeniami. Oczywiście jest coś takiego jak trening umiejętności społecznych, który odbywa się w grupie ale to są zajęcia terapeutyczne z ściśle określoną dynamiką, ustawione pod konkretne problemy. A przede wszystkim rodzic nie powinien być terapeuta swojego dziecka, to się tak nie odbywa.

• Like 3
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Kania-dzdzu napisał:

Za kilka dni z pewnością znów wrzuci tajemnicze zdjęcie z randomowym fragmentem męskiego ciała żeby utrzymać kłamstwo w mocy. I tak będzie zaklinać rzeczywistość pewnie do wiosny. Tak samo było z ukim. Segsowne śniadanka w wakacje, mizianie po nóżce w wawie, potem przemarsze ukiego za oknem 🤣 no robiła szopkę przez dobre kilka miesięcy. Z bulwiakiem też będzie. Związek (z kimkolwiek był) zakończył się po wycieczce do Poznania, a Pan tester - nastolatek, to już był chłopak/brat Ady asystentki. 

Ona skrętu macicy dostaje  jednocześnie ze skurczem muzgu. 

• Haha 1

7 godzin temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Dobrze z dzien się już skończył to będzie finisz z udowadnianiem że zajmuje się Baśka i wrzucaniem zdjęć/filmów na potwierdzenie. 

Dzięki za odpowiedzi co do ilości posiłków Basi, dla mnie to trochę przerażające.. no ale nie moja sprawa, nie widzę wszystkiego no i jestem tylko żałosnym kartoflem na etacie wiec co ja tam wiem..

9 godzin temu, MiłaOsoba napisał:

Żadnego Bulwy nie było, bo to się kupy nie trzymało, każda z Bulw wyglądała inaczej. Pewnie po prostu randkowała z jakimiś randomami, żeby wzbudzić zazdrość w Łukim, a tu niespodzianka, ma ją gdzieś

No jak. Przecież już 5 miesiąc jest w związku cudownie zakochana. Odnalazła swojego człowieka niedźwiedzia. Studencik może Lajfa Anki  odpalił i go wystraszyła. 

12 godzin temu, Kenailik napisał:

Jeżeli faktycznie siedzi do 17 w przedszkolu to pewnie ma obiady wykupione

Ona ma rozciągnięty żołądek,już jak była malutka jadła trzy dokładki żurku

8 minut temu, Kenailik napisał:

Dosłownie od tygodnia mam telewizor i zaczęłam oglądać"siostry wielkiej wagi" większość czasu jest mi strasznie szkoda tych kobiet, niesamodzielnych, zmęczonych tym że muszą pozamiatać podłogę, wszystko robią na siedząco. Ważą jakieś 100 kg więcej niż Alex, ale czy 100kg to tak dużo w jej tempie tycia?

Za rok o tej porze An będzie mogła sama prowadzić insta pod tytułem my 600 lbs life. 

Nie ma to jak być oburzonym, że ktoś pyta o jej związek, bo to jej sfera prywatna, by po 5 minutach mówić o bardzo prywatnych rzeczach związanych z diagnozą jej córki. Ona ma moralność z plasteliny, bo wszystko nagina jak chce. Najpierw mówi o intymnych rzeczach swojego związku, a potem się dziwi, że ludzie pytają. Następnym razem na live trzeba się jej zapytać czy pytanie o wagę jest bardziej kontrowersyjne od pokazywania gołego cip*** na transmisji live.

• Like 4

To nie jest moralność z plasteliny. To brak jakiejkolwiek moralności.

Najważniejsza jest tylko ona i głęboko ma uczucia, potrzeby i prywatność innych. Nic dziwnego, że wszystkie Bulwy się ulotniły- dawno nie widziałam baby z tak obrzydliwym charakterem

Napisano (edytowany)

hmm nie wiem dlaczego ale nie pojawiają sie moje posty niektore.. ja je widze  na rozowym tle, ale sa oznaczone jako ukryte, wiecie cos o tym?

Edytowano przez lukrecija

Gość Maarchewa
1 minutę temu, lukrecija napisał:

hmm nie wiem dlaczego ale nie pojawiają sie moje posty niektore.. ja je widze  na rozowym tle, ale sa oznaczone jako ukryte, wiecie cos o tym?

Jak ja mialam rózowe to były oczekujące na akceptację moderatora. 

2 minuty temu, Maarchewa napisał:

Jak ja mialam rózowe to były oczekujące na akceptację moderatora. 

dzięki, ciekawe bo nic tam takiego nie pisalam no moze slowo i d i . ot 

Gość Maarchewa
1 minutę temu, lukrecija napisał:

dzięki, ciekawe bo nic tam takiego nie pisalam no moze slowo i d i . ot 

Nie wiem od czego to zalezy.

Jak wrzuciłam link to zrozumiale, ze mnie wstrzymali, ale miewałam też na różowo pisząc bez żadnych załączników i wulgaryzmów 😛

1 godzinę temu, Kenailik napisał:

Dosłownie od tygodnia mam telewizor i zaczęłam oglądać"siostry wielkiej wagi" większość czasu jest mi strasznie szkoda tych kobiet, niesamodzielnych, zmęczonych tym że muszą pozamiatać podłogę, wszystko robią na siedząco. Ważą jakieś 100 kg więcej niż Alex, ale czy 100kg to tak dużo w jej tempie tycia?

Tammy jest dla mnie tak złośliwa i wiecznie wkurzona jak nasza spasi. Te same miny, te same zirytowane zachowania.

• Like 1

23 minuty temu, tTiancha napisał:

Nie ma to jak być oburzonym, że ktoś pyta o jej związek, bo to jej sfera prywatna, by po 5 minutach mówić o bardzo prywatnych rzeczach związanych z diagnozą jej córki. Ona ma moralność z plasteliny, bo wszystko nagina jak chce. Najpierw mówi o intymnych rzeczach swojego związku, a potem się dziwi, że ludzie pytają. Następnym razem na live trzeba się jej zapytać czy pytanie o wagę jest bardziej kontrowersyjne od pokazywania gołego cip*** na transmisji live.

Genialne określenie 💪👌🙏

38 minut temu, Maarchewa napisał:

Nie wiem od czego to zalezy.

Jak wrzuciłam link to zrozumiale, ze mnie wstrzymali, ale miewałam też na różowo pisząc bez żadnych załączników i wulgaryzmów 😛

dzieki z ainfo, nigdy tak nie mialam, nie przeszedl ten komentarz i nawet nie wiem dlaczego heh , niewazne w sumie

"Granice prywatności" to propozycja na tytuł przyszłego wątku na wypadek gdyby ilość stron obecnego wątku nie dogoniła wagi Anuli.

• Haha 2

Napisano (edytowany)
18 minut temu, lukrecija napisał:

dzieki z ainfo, nigdy tak nie mialam, nie przeszedl ten komentarz i nawet nie wiem dlaczego heh , niewazne w sumie

Zapewne użyłaś jakiegoś słowa, które dla Kafeterii jest problematyczne. Mi ostatnio nie przechodził post ze słowem pre...dent :-). Wywaliłam to słowo więc i wszedł post od razu :-).

Edytowano przez makowepole

Od dawna mnie zadziwia armia wiernych fanek Anki, które nie mają pretensji o to, że ona praktycznie nic nie wrzuca na swojego instagrama. Ostatnie zdjęcia są jeszcze ze starego roku! Nie licząc rolek i liveów (które i tak robi wg własnego widzimisię). Stories czasem są, a czasem nie ma przez 2 dni. Jak są, to po południu przeważnie. Nie ma q&a, nie ma hauli, a jak wrzuca okienka, to i tak nie udostępnia odpowiedzi albo udostępnia tylko 2-3 pochwalno-wielbiące. Ja naprawdę niewiele kont podglądam, ale nikt, ani matki wielodzietne, ani matki dzieci niepełnosprawnych, ani zawodowi, pracujący na 2 etaty lekarze, nie postuje tak rzadko jak Sapula!

• Like 1

Napisano (edytowany)

Pamiętacie akcje z drzwiczkami elfa? To chyba najlepiej pokazuje ze jedyna osoba które potrzebuje pomocy specjalisty jest Alex. Cytując Alex Ba zrobiła awanturę i przez godzinę był płacz i krzyki bez przerwy. Noo kuórwa, a wystarczyło to badziewie zdjąć ze ściany! Może ba poplakalaby minute a nie godzinę bojąc się tych drzwi i elfów. Ale nie! Bo przecież ma być tak jak chce Alex, wymyśliła sobie takie drzwi, tak chciała i tak ma zostać bo ma być tak jak chce nasza Lipidula. 

Edytowano przez Pupcis
  • Like 9
  • Thanks 5

1 minutę temu, Pupcis napisał:

Pamiętacie akcje z drzwiczkami elfa? To chyba najlepiej pokazuje ze jedyna osoba które potrzebuje pomocy specjalisty jest Alex. Cytując Alex Ba zrobiła awanturę i przez godzinę był płacz i krzyki bez przerwy. Noo köörwa, a wystarczyło to badziewie zdjąć ze ściany! Może ba poplakalaby minute a nie godzinę bojąc się tych drzwi i elfów. Ale nie! Bo przecież ma być tak jak chce Alex, wymyśliła sobie takie drzwi, tak chciała i tak ma zostać bo ma być tak jak chce nasza Lipidula. 

Lipidula. ❤️

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.