Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ktoś jej napisał, żeby nie gadała jak żre 🤣

2 minuty temu, meduza31 napisał:

Chyba nieźle ją wkurzyłyście skoro live taki krótki.To w domu było czy gdzieś w knajpie?

W domu. Po trzech mlaskach się wyłączyłam z tego cyrku. 

„Nie rozumiem sarkazmu bo sarkazm to kłamstwo. A ja nie kłamie, wiec nie rozumiem” - To mój ulubiony fragment

• Haha 22
  • Confused 7

A. pokazała na live swoją asystentkę, bardzo młodo wygląda. 

Jak zwykle gulwa żarła na tym live, wydaje mi się, że ona nic innego nie robi poza wpychaniem w siebie jedzenia. 

11 minut temu, User_noname napisał:

„Nie rozumiem sarkazmu bo sarkazm to kłamstwo. A ja nie kłamie, wiec nie rozumiem” - To mój ulubiony fragment

Sarkazm jest właściwy ludziom o dużej inteligencji. Zarówno jeśli chodzi o celne sarkastyczne riposty jak i ich rozumienie...

• Like 5

26 minut temu, Anja89 napisał:

Ktoś jej napisał, żeby nie gadała jak żre 🤣

Ja. włączyłam ją w tle w trakcie pracy i aż mnie zmuliło... zdąrzyłam tylko szybko fake konto włączyć żeby komentarz napisać :D 

PS bana nie dostałam mimo sugestii koleżanki od invitro i pisania, że jestem zgniłym ziemniaczkiem :D

• Like 1

swoją drogą miałam prawie miesiąc detoksu od czytania Was siostry. Jestem w szoku, że Gulwa jeszcze istnieje! Po dzisiejszym lajwie zapragnęłam do Was wrócić :D

• Like 1
  • Thanks 1

35 minut temu, User_noname napisał:

Pokrętna logika. Chciałabym ją zrozumieć. Kłamstwem jest wszystko, czego ona nie rozumie, tak? 

• Haha 1

Przyjaciółki FrauIzabeli - invitro,Amanda fantazyjnie wegańską vegetą posypana i inne hejteropsiółki😉 powiedzcie-kto lub co odcięło zmienniczkę Violki od instagrama?

5 godzin temu, tTiancha napisał:

Ktoś podliczy ile razy występuje przepis na ten majonez w jej dziełach?

Po co liczyć. Ten majonez o idealnych proporcjach koniecznie musi być w każdym ibuczku, to jest przecież klasyk.

4 godziny temu, Kenailik napisał:

A w ogóle to w siostrach wielkiej wagi jedna mówi, że nie umie używać żelazka, a druga nie je żadnych warzyw oprócz sałatki ziemniaczanej, coś mi to przypomina ale nie wiem co 🤔

Ja tam się zastanawiam czy An nie sprząta dlatego że tak jak te dziewczyny potrzebowałaby usiąść żeby zamiastac siedząc. Ewentualnie nie dosięga do końca kuchenki żeby ją przetrzeć.

33 minuty temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Ja tam się zastanawiam czy An nie sprząta dlatego że tak jak te dziewczyny potrzebowałaby usiąść żeby zamiastac siedząc. Ewentualnie nie dosięga do końca kuchenki żeby ją przetrzeć.

Nie. Nie sprząta, bo została wychowana na leniwą, egoistyczną, roszczeniową, do wyższych celów stworzoną księżniczkę. 

• Like 2
  • Haha 1

1 godzinę temu, zgnilykartofel napisał:

Dziewczyny dajcie więcej smaczków z tego liva😂

Smaczków było niewiele. W skrócie:Anka ma dzisiaj imprezę więc szybko je i ma spotkanie z współpracownica więc je i kończy lajwa. Tym razem nie złość była powodem końca. 

Kupiła kilka słoików, naleśnika i 5 różnych smażonych kotletów i mówiła z pełnymi ustami.

Najbardziej podobało mi się że musimy wiedzieć że kocha wszystko morelowe. Tym samym dała Adzie pół łyżki dżemu a sobie walnęła kopiasta łyżkę marmolady do kotletów i kiszonek które wpychała. Zachwycała się nad naleśnikiem z marchewką po czym wszystko zagryzła sernikiem. Odpowiadała na komentarze ale jak zwykle tylko na tę które jej pasowało zauważyć.

Tekst o balansowaniu octem przeczytała na głos co zaowocowało tekstem o tym że sarkazm to ściema. 

A i jeden hajlajt. Sama przyznała że ciągle nosi niebieska bluzę z hm. Wiemy an, masz 3 bluzy w które się mieścisz.

• Thanks 4
  • Haha 3

tak, to by się kleiło - nie sprząta bo nie może się schylić i dosięgnąć. Korekta to będzie kopiuj wklej na stronę ortograf lub jakąś inną. Korekta kosztuje 😉 A co się stało z cud hajzero? To było tylko do zachwalania i zabrali?

Krukru zrobiło q&a, może ktoś ciekawy czemu wybrali A na ambasadorkę? 😂

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

1 godzinę temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Smaczków było niewiele. W skrócie:Anka ma dzisiaj imprezę więc szybko je i ma spotkanie z współpracownica więc je i kończy lajwa. Tym razem nie złość była powodem końca. 

Kupiła kilka słoików, naleśnika i 5 różnych smażonych kotletów i mówiła z pełnymi ustami.

Najbardziej podobało mi się że musimy wiedzieć że kocha wszystko morelowe. Tym samym dała Adzie pół łyżki dżemu a sobie walnęła kopiasta łyżkę marmolady do kotletów i kiszonek które wpychała. Zachwycała się nad naleśnikiem z marchewką po czym wszystko zagryzła sernikiem. Odpowiadała na komentarze ale jak zwykle tylko na tę które jej pasowało zauważyć.

Tekst o balansowaniu octem przeczytała na głos co zaowocowało tekstem o tym że sarkazm to ściema. 

A i jeden hajlajt. Sama przyznała że ciągle nosi niebieska bluzę z hm. Wiemy an, masz 3 bluzy w które się mieścisz.

Łyżka vegan majonezu z przepisu Ann dla Ciebie 😘

• Like 1

2 godziny temu, meduza31 napisał:

Przyjaciółki FrauIzabeli - invitro,Amanda fantazyjnie wegańską vegetą posypana i inne hejteropsiółki😉 powiedzcie-kto lub co odcięło zmienniczkę Violki od instagrama?

Tego to nawet Azja nie wie 😉 a nawet jak się to nie powie 😉

43 minuty temu, Tyryryry napisał:

Krukru zrobiło q&a, może ktoś ciekawy czemu wybrali A na ambasadorkę? 😂

Mów

• Like 1

4 godziny temu, User_noname napisał:

ona nie kłamie, ona tylko delikatnie mija się z prawdą 😅

• Haha 1

2 godziny temu, walkingdead napisał:

ona nie kłamie, ona tylko delikatnie mija się z prawdą 😅

Pomijam to że się zgadzam, ale rozbawiło mnie to stwierdzenie. Mijać się z prawdą delikatnie to tak jakby być trochę w ciąży 😂

Dziewczyny który temat jest o pudelijiii

12 minut temu, xtina napisał:

Dziewczyny który temat jest o pudelijiii

Spadł gdzieś na dół w wyszukiwarce znajdź: pudlowa oszustka.

7 godzin temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Ma imprezę? To trochę słabe chwalić sie tym w obliczu tego co sie dzieje na świecie. Rozumiem, ze życie życiem ale ewidentnie ma gdzies wojnę, liczy sie ona i żarcie. Wcześniej biedna chora, a to tylko wymówka żeby nic nie pomagać, teraz już ozdrowiała, wpiep*rza kotlety na wizji i spacery na Powiślu od knajpy do knajpy (nota bene prawie obok siebie). Oczywiście wszystko jest idealne co stworzy. Żałosna atencjuszka. 

• Like 1

7 godzin temu, Kania-dzdzu napisał:

Nie. Nie sprząta, bo została wychowana na leniwą, egoistyczną, roszczeniową, do wyższych celów stworzoną księżniczkę. 

No ja tam pamietam jak odkurzała pod komodą siedząc na podłodze 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.