Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Koczkodan napisał:

Mnie tam po tych reklamach audiobooków zrobiło się szkoda B. Dla mnie czytanie książki przed snem to jeden z najbardziej budujących rytuałów z dzieckiem, gdzie się tulimy i często mi zasypia na ramieniu. Nie zamieniłabym na nich. Jakie smutne musi być gdy zamiast tego słucha się audiobooka. A wątpię by w jej wypadku był to wyjątek od reguły 

Dokładnie. Mam już prawie 9-letnia córkę i nie wyobrażam sobie wieczoru bez czytania jej. Od kiedy zaczęła naukę czytania, mamy deal, ze ona mi najpierw czyta kilka zdań i potem zamiana. Dzięki temu bardzo szybko zaczęła płynnie czytać. An tyle gadała o HP - ja przeczytałam Młodej cała serie, właśnie wieczorami, przed spaniem. Codziennie 1-2 rozdziały. Ebooki są na dni, kiedy z lekka niedomagam, jest ich moze kilka w roku. 

Edytowano przez Anja89
  • Like 2

Obstawiam że w okienku "co tam u was" będą same info, że jej książki na lepsze na świecie, że ktoś się nie może doczekać aż wyjdzie tani ebook no i oczywiście, że jest on za tani 🙈

• Like 1
  • Thanks 1

Skoro usunęła wczorajszą reklamę siostry z wyboru, to chyba ta siostra jednak jej tak za bardzo nie wybierze 😂🙄

• Haha 1

Napisano (edytowany)

Kucharka od siedmiu boleści. Czemu te naany są tak tluste? To się na suchej patelni robi, a jak się już teoche wysusza to się rzuca je na ogień po prostu. I później się LEKKO smaruje masłem, wiem, bo uczyłam się od Krisznowcow. 

Edytowano przez RozczeszKołtuna

7 minut temu, RozczeszKołtuna napisał:

Kucharka od siedmiu boleści. Czemu te naany są tak tluste? To się na suchej patelni robi, a jak się już teoche wysusza to się rzuca je na ogień po prostu. I później się LEKKO smaruje masłem, wiem, bo uczyłam się od Krisznowcow. 

Bo one muszą mieć poślizg, żeby móc je na raz wciągać. Ty wiesz ile to zaoszczędzonego wysiłku na gryzieniu? Jakby miała to dobrze przerzuć to by znowu kolejnego dnia musiała odpoczywać 💁‍♀️

• Haha 1

wiecie co? ja to już nie jestem w stanie z niej smieszkować. Anka ma problemy ze sobą na każdym polu, tam jest sztab specjalistów niezbędny 

tak sobie myślę że z jednej strony otoczenie powinno ją ogarnąć. z drugiej może oni też są z nią w jakiejś toksycznej relacji bardziej jako ofiary...

Luki i Marta są jacy są, ale coś mi się wydaje że probowali jej jakoś przemówić do rozsądku i mają jednak jakieś swoje granice

1 godzinę temu, Maarchewa napisał:

Kto odważny spyta w okienku kiedy WOŚP? I ibuk "podróżniczy" o drodze 😋😋😋

Ja jeszcze nie dojrzałam do bana 😂😂😂

Z serii pytań "kiedy....?" możnaby dodać pytania

1.kiedy WOŚP,

2.kiedy  ebuk  na temat "drogi"

3. Kiedy ciekawostki o HP

4. Kiedy kolejne minutki z emoji(zbierała od obserwatorów pomysły)

5. Kiedy gotowanie ze składników zaproponowanych przez instagramerki(pisała przecież do innych .m.in oznaczała Nomadmum)

6. Kiedy ,"fit wyzwanie"

7.kiedy  "tour dr placek"

8  kiedy spośród wszystkich ,którzy wpłacili do jej skarbonki WOŚP wybierze 4osoby i zorg warsztaty gotowania online

• Thanks 1
  • Haha 3

4 minuty temu, Olaboga napisał:

1.kiedy WOŚP,

5. Kiedy gotowanie ze składników zaproponowanych przez instagramerki(pisała przecież do innych .m.in oznaczała Nomadmum)

6. Kiedy ,"fit wyzwanie"

8  kiedy spośród wszystkich ,którzy wpłacili do jej skarbonki WOŚP wybierze 4osoby i zorg warsztaty gotowania online

Mnie jeszcze frapuje: "czy dotrzymuje słowa danego hejtereczkom i nie nosi majtek?" 🤢

17 minut temu, Olaboga napisał:

1.kiedy WOŚP,

6. Kiedy ,"fit wyzwanie"

Zapomniałaś jeszcze o wycieczce do Finlandii 

• Like 1

4 minuty temu, Kenailik napisał:

A mi się wydaje że dała tłuszcz bo jej się przypalają i nie umie kontrolować temperatury bez tłuszczu

To tylko świadczy o tym jaka jest świetna kucharka 

28 minut temu, Olaboga napisał:

1.kiedy WOŚP,

6. Kiedy ,"fit wyzwanie"

Spytalam o FIt

• Like 1

Napisano (edytowany)

Ona jest DVPA, a nie influencerka kulinarna. 

Wydałaby jakiegoś mini e-booka na tłusty czwartek z pączkami, faworkami i innymi wegańskimi pierdołami.

Opyliłaby go tanio za 5 zł ziemniaczkom, a taki tani to może nawet z 20 tys. osób by kupiło, albo i więcej.

VAT od e-booków to tylko 5%,, więc jeśli dobrze liczę, to miałaby 95 tys. na czysto. Nawet po zapłaceniu za skład, korektę i asystentce zostałoby jej sporo hajsu.
Ale jest na to zbyt leniwa.

Edytowano przez myszorkowska
  • Like 2
  • Thanks 1

Ja w ogóle często jem krukru, bywa że codziennie. Ale tak maks po łyżce do owsianki, bo wiadomo - kalorie. Robiłam zamówienie pół roku temu jakieś 10 razy mniejsze niż Alex. I nadal mam z połowę. 

Serio nie rozumiem jakim cudem ona to tak szybko pochłania. 😳

3 minuty temu, Spanielek napisał:

Ja w ogóle często jem krukru, bywa że codziennie. Ale tak maks po łyżce do owsianki, bo wiadomo - kalorie. Robiłam zamówienie pół roku temu jakieś 10 razy mniejsze niż Alex. I nadal mam z połowę. 

Ano takim cudem, że ma wbudowany funkcję odkurzacza. Każde vigan żarło wciąga jakby tydzień nie jadła.

• Like 3
  • Haha 2

Gość Maarchewa
11 minut temu, tara13 napisał:

Spytalam o FIt

Uuu, albo Cie zingoruje albo zeeegnajj! haha

Rozepchany żołądek, rozwalona gospodarka insulinowa i jedzenie emocjonalne - to chyba ten cud u An.

• Sad 1

2 godziny temu, Maarchewa napisał:

Kto odważny spyta w okienku kiedy WOŚP? I ibuk "podróżniczy" o drodze 😋😋😋

Ja jeszcze nie dojrzałam do bana 😂😂😂

Ja już dostałam z 4 bany, nowe konto zakładasz i jedziesz dalej xd

• Haha 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Spanielek napisał:

Mi i mamie zajęło 3 miesiące żeby opróżnić 2 słoiki kruku 😂 a to i tak wg mnie szybko 

Edytowano przez RozczeszKołtuna

A ona z tymi serwerami to serio??? Ale tak serio, serio??? Aż taki tłok i natłok kupujących przewiduje? Ktoś się jeszcze nabiera na takie manipulacje? Bo to jest tak jak z tymi sztandarowymi zdaniami influenserów: pytacie mnie często, lub wiele osób mnie pytało, ze względu na ogromne zainteresowanie, znowu pytacie mnie .... 😂🤣

• Like 4

W czeluściach lajwów królowej można znaleźć taki z zamawiania krukru. To kopalnia złota i diamentów. Dodaje kompulsywnie produkty do koszyka, następnie czyta komentarz zwracający uwagę na ogromną ilość zamówienia, więc spieszy pokazać koszyk, ja się doliczyłam ponad 20 pozycji, w tym nic prócz słodyczy, czekolady, batonów, past, olejów i 5kg mąki 🔥 Jeżu kryste, takie ilości słodyczy dla jednej kobiety i małego dziecka, mi się wydaje, że ona naprawdę jest odrealniona i dla niej to mało 😵

10 minut temu, zetka napisał:

że ona naprawdę jest odrealniona i dla niej to mało 😵

ona ma inna skalę..  patrzy na wszystko i wszystkich  z góry , więc wydają sie jej maluczcy , malutko je ma malutkie stópki itepe itede..

swoją droga jak Was czytam co tam u niej , to sobie mysle ile nerwów zaoszczedzilam blokując ją... wystarczą mi wasze relacje , ale juz nie musze angazowac sie emocjonanie..uff

• Like 1

3 godziny temu, kaszamasza napisał:

Mam nadzieję, że jutro będzie lajw na którym Ann pokaże nam swój z...sty odrost 3 tygodniowy 

Pal sześć z odrostem,jak była u rodziców to z psem do fryzjera miała pójść i nie poszła.Powiwdziała,że w Warszawie pójdzie i co?poszła?a gdzie tam.Zaczesze psu kołtuna na łbie na swój wzór i już.Dwa kołtuny pod jednym dachem będą.

• Haha 3

58 minut temu, makowepole napisał:

A ona z tymi serwerami to serio??? Ale tak serio, serio??? Aż taki tłok i natłok kupujących przewiduje? Ktoś się jeszcze nabiera na takie manipulacje? Bo to jest tak jak z tymi sztandarowymi zdaniami influenserów: pytacie mnie często, lub wiele osób mnie pytało, ze względu na ogromne zainteresowanie, znowu pytacie mnie .... 😂🤣

No, ale czy Ciebie jako potencjalnego klienta nie interesuje to czy serwery wytrzymają??? Bo mnie bardzo... Tyle co zeszłoroczny śnieg 🤪

• Haha 1

4 godziny temu, Maarchewa napisał:

Uuu, albo Cie zingoruje albo zeeegnajj! haha

Zablokowanam.

• Confused 2
  • Sad 2

4 minuty temu, tara13 napisał:

Zablokowanam.

Boi się żebyś jutro nie ruszyła tego na lajwiku i żeby temat znowu nie zszedł na fit wyzwanie i inne obiecanki cacanki, a wszak lajw ma być tylko o jedynym i niepowtarzalnym e-tanim gniocie 😄

7 minut temu, tara13 napisał:

Zablokowanam.

😂😂😂😂A co konkretnie jej napisałaś?😂😂😂

Coś czuje ze ten jutrzejszy live to tez będzie porażka a pytania o WOŚP ją zaleją. Zobaczycie jaki foszek pójdzie. Obecność obowiązkowa!!

17 minut temu, makowepole napisał:

😂😂😂😂A co konkretnie jej napisałaś?😂😂😂

Napisalam: "kiedy będzie fit wyzwanie?"

• Haha 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.