Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, czkawka napisał:

Aż mnie świerzbią łapy żeby pod ostatnim okienkiem z pytaniem co to jest wpisać 💩😅

W końcu posprzątała po Pompim - przepraszam - musiałam 🤣

3 godziny temu, Annamariapotato napisał:

Jak poszła otworzyć drzwi Adzie, i w tle zobaczyłam wielką Coca Cole, i pełno toreb po zamawianym jedzeniu to padłam xD

Gotuje 6 potraw dziennie, a i tak zamawia żarcie. To się nie dzieje.

Ale to wyglada na coce zero

Napisano (edytowany)
45 minut temu, Olaboga napisał:

Myślę,że  do A. zaczyna docierać,że nie można bez końca rzucać słów na wiatr i dawać obietnic ,których się nie spełni.  Takie pytania jak dziś na lajwie może choć w minimalnym stopniu(na dużą zmianę nie liczę) uświadomią jej ,że odbiorcom należy się szacunek i ,że to ona jest dla odbiorców ,a nie odbiorcy dla niej. Koniec z łykaniem każdej jej "złotej myśli" ,której A. nawet często nie kończy i z której nic nie wynika. 

Wedle stawu grobla, Siostra chyba mówi o przeciętnie inteligentnej osobie z minimalnie niskim poczuciem przyzwoitości. Gdyby tak było po pierwszym bloku z którego sie nie wywiązywała całymi miesiacami, teraz by pilnowała i zrobiła go na odwal sie ze 2 tyg temu...

Anka niestety została wychowana w przeświadczeniu ze cały swiat sie myli, a tylko ona jedna ma rację. Co więcej, każdy kto sie przypierd*** oczywiscie nie ma racji...

ja po prostu kocham słuchać jak ona gubi sie w zeznaniach, kłamie nałogowo, dziś jej głos drżał i minimum 7 razy przerywała w pół zdania kłamstwa...na kazde pytanie ma gotową odpowiedź

do dzis pamietam jak dziewczyna na live napisała jej około listopada jak szly pierwsze alarmy inflacyne, że sie robi drogo i czy ann mysli o ebuku tanim...ona w pół sekundy mowi:tak, tak juz myslałam o ebuku tanim...wczesniej ni słowa o tym nie wspominała, co wiecej na tapecie byly inne 'projekty'

no kocham to!

Edytowano przez Manna

39 minut temu, Olaboga napisał:

Ciekawy był fragmemt jak A  próbowała od asystentki usłyszec potwierdzenie tego,że w kuchni ogarnia się nawet w bałaganie....dziewczyna jakoś nie do końca chciała to przyznać. Myślę ,że  asystentka ma duuuuuzo sprzątania po każdej wizycie u A. Obstawiamże już niedługo wytrzyma w tej pracy . 

Oj tak Ann pięknie na nią naciskała, jak kiedyś na Alinkę by ją pochwaliła...czy nikt jej nie powiedział, że to strasznie dziecinne.

• Like 1

Ona dzisiaj jakaś inna była. Nie było piskliwego, dziecięcego tonu, nie było jej właściwie typowego zachowania. Oczywiście negacja wszystkiego co nie jej jest non stop.

tam jest coś mocno, mocno nie tak. Już mnie to powoli przerażać zaczyna 

• Like 1
  • Thanks 1

Oczywiście musiał paść komentarz w odpowiedzi na któreś pytanie że ona też miała ciężki poranek z Baśka. Nie minęły trzy dni odkąd dziecko wróciło po ojca a ta już na nie narzeka 🙄 

• Like 1

1 minutę temu, Koczkodan napisał:

Oczywiście musiał paść komentarz w odpowiedzi na któreś pytanie że ona też miała ciężki poranek z Baśka. Nie minęły trzy dni odkąd dziecko wróciło po ojca a ta już na nie narzeka 🙄 

To samo pomyślałam. Ciężki poranek, bo trzeba zwlec zadek z łóżka i dziecko odprowadzić do szkoły czy tam przedszkola. 

Nie wiem z czego ten deser, ale wygląda jak rozgotowana kasza jaglana

4 godziny temu, meduza31 napisał:

Ale że Amanda?

Amanda to ja 🙂

13 minut temu, Puposzyja napisał:

Amanda to ja 🙂

To Ty byłaś w ciąży z Rudym?😂😂😂

6 godzin temu, zetka napisał:

Ktoś pyta, czy 6 dań w ciągu dnia to nie za dużo, królowa odpowiada, że przy 8 godzinnym trybie pracy to przecież nieco ponad godzina na każde danie XD

A na pytanie, kto to zjada wyjaśnia, że ma do pomocy Adę i pana Bulwę, a chwilę wcześniej mówiła, że on sam gotuje z jej przepisów i wysyła zdjęcia, to ja nie wiem, chłop ma taki spust, gotuje kilka potraw i jeszcze spieszy pomóc jeść Sapuli? 🧐

Masę robi 😉

12 minut temu, Turururu napisał:

To Ty się ciesz, że nie byłaś na live, bo ona tam wrzuciła nieobrobione zdjęcie. Na nim to dopiero było widać jakie ma jasne mieszkanie 🙈

Nawet w jasnym mieszkaniu możesz zrobić ciemne zdjęcie, wszystko kwestia ustwien. Zacznijmy od tego ze jej zdjęcia nie maja nic wspólnego ze słowem profesjonalne. Gdyby chciała zrobić profesjonalne aranżacje i zdjęcie to robiłaby max dwa dana dziennie. Ot zwykle foty żarcia lustrzanką. Ale nikt nie powiedział ze musza być profesjonalne. 

• Like 2

Dokładnie jak ktoś wspomniał- mi tez się wydaje ze te dania po zdjęciach obrastają pleśnią. Alexis jest fanka przetworzonego, gotowców i zamawiania z knajp i nie sadze żeby się zajadała potrawka z ciecierzycy bo to dla niej za zdrowe. No chyba ze polewa wszstko sosami majonezowym to może to zjadać 

Gość Maarchewa

Kiedyś mówiła, że rozdaje sąsiadom. Czyżby już powiedzieli pass temu mega kuźwa czad zdrowemu zarciu??? 

Teraz zjada ona, B (szczególnie, że dwa tyg jej nie było) , kartofel i asystentka... No wątpię... 

6 godzin temu, Śpiocha napisał:

Zastanawia mnie, jakim cudem Ona nie ogarnia sarkazmu? Przecież tam co drugi komentarz jest po to, żeby sprowokować odpowiedź, to już naprawdę trzeba się postarać żeby nie zauważyć podstępu 😅

BO MA ASPERGERA 🤣

6 godzin temu, Anja89 napisał:

Tez jakaś hejtereczka, tak jak ta - „w jasnych kolorach wyglądasz czysto i pachnąco” 🤣🤣🤣

Ja akurat nylam na przerwie śniadaniowej w pracy,po tym komentarzu byl pierwszy głośny ryk śmiechu 🤣

• Haha 2

Nieprzychylne komentarze już zniknęły, bany pewnie tez poleciały 🙂

20 minut temu, User_noname napisał:

Nieprzychylne komentarze już zniknęły, bany pewnie tez poleciały 🙂

Ale chyba nawet wierni fani zauważyli, że komentarze z live to raczej hejterzy pisali.

2 godziny temu, czkawka napisał:

To Ty byłaś w ciąży z Rudym?😂😂😂

Tak 😉

Pliska może być na priv niech się któraś zlituje i streści kto to Wiola i Amanda i co ta ciąża z Rudym 🙈

16 minut temu, Ramka napisał:

Pliska może być na priv niech się któraś zlituje i streści kto to Wiola i Amanda i co ta ciąża z Rudym 🙈

Jedna z fanek jest w ciąży z jej byłym facetem, stąd jego rozstanie z Ann

• Thanks 1
  • Confused 1

"wydanie ibuka planujemy na początek marca. To niesamowite yy jaka u mnie jest cykliczność" 😀😂 serio, naprawdę niesamowite 

Btw. W odbiciu kubka widać, jak skroluje i skroluje pytania a na lajwie gada i udaje jak to ig się psuje, że ich nie widać i coś tam 🤭🙃 

• Like 1
  • Haha 3

3 minuty temu, Plati napisał:

Btw. W odbiciu kubka widać, jak skroluje i skroluje pytania a na lajwie gada i udaje jak to ig się psuje, że ich nie widać i coś tam 🤭🙃 

Zawsze jak udaje, że myśli i marszczy czoło to wtedy kogoś blokuje 🤣

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 14

9 minut temu, Plati napisał:

Ty Sherlocku 🤪🤣

• Like 1

15 minut temu, Nieznam2 napisał:

Zawsze jak udaje, że myśli i marszczy czoło to wtedy kogoś blokuje 🤣

Ona się tak ciągle zawiesza, bo jest skupiona na banowaniu ludzi.

To co ? gdzieś tak koło 9-go marca świętujemy narodziny małej rudej ziemniaczanej bulwy i jednocześnie ibuka 😂.Co za podwójne święto .Kto będzie matką chrzestną ?

1 godzinę temu, Nieznam2 napisał:

Jedna z fanek jest w ciąży z jej byłym facetem, stąd jego rozstanie z Ann

Co wy pierdölita…lol

• Like 2
  • Haha 1

1 godzinę temu, myszorkowska napisał:

Ona się tak ciągle zawiesza, bo jest skupiona na banowaniu ludzi.

Ja zauważyłam, że jak się skupia i mówi "czekajcie" to klika na ekranie, więc bloki lecą 

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.