Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A ja nie byłam na lajwie, nie będę oglądać jak ten babsztyl siedzi i ledwie łapie oddech. Mówię wam w tym tempie (jej tycia) era wciskania tego gunwna resztkom ziemniaczków zaraz dobiegnie końca. Narobila się, 30 min lajwa raz na tydzień. Rusałka idź se odpocznij bo od wyjazdu w góry tyle pracy nie wykonałas.

6 godzin temu, Kania-dzdzu napisał:

Zwróćcie też uwagę jak ona nie ma kompletnie wyobraźni i zmysłu aranżacji do prezentowania tych potraw. Wszystkie zdjęcia ta sama kompozycja: danie na nudnej zastawie stołowej, przybrane odrobiną zieleniny, wokół rozsypane składniki bazowe potrawy i to wszystko znowu na nudnej, szaro burej wymiętej ścierce. 

Na kwestii smaku piękne, kolorowe zdjęcia bez rozpraszaczy wokół, liczy się potrawa. Na moich wypiekach zdjęcia na bogato, często piękne i nietypowe tace, brytfanny, talerzyki , sztućce, na whiteplate minimalistyczne , rustykalnie, zdjęcia jak dzieła sztuki. Na wegannerd przepiękna zawsze zastawa stołowa i bogate tło, świetne niekulinarne dodatki. To tak na szybko z blogów które oglądam. A u Anki? Jak we wszystkim króluje bylejakość i brak stylu. 

No i ta jej asystentka tez ma mega zdjecia u siebie na profilu I fajne ma slodkosci. Sama zrobilam brownie z jej przepisu ale nie dal hej follow ani nic nie kupie za tą przyjaźń 🥳

A alexis mimo tego, ze przybylo pare ludzi to duzo odeszlo znowu.. lada dzien bedzie 59.9 k 🤡

6 minut temu, Olazbanowana19 napisał:

A alexis mimo tego, ze przybylo pare ludzi to duzo odeszlo znowu.. lada dzien bedzie 59.9 k 🤡

Ma 66k.

Za każdym razem kiedy zbliża się do 65k to magicznie napływa dużo nowych obserwatorów.

1 godzinę temu, Kasiakasia88 napisał:

Ja zauważyłam, że jak się skupia i mówi "czekajcie" to klika na ekranie, więc bloki lecą 

Niedługo zablokuje wszystkie ziemniaczki i będzie po karierze instagramerki.

Tak się zastanawiam… czemu ona po prostu się nie przyzna ze tak, ze jest jej ciężko po rozstaniu (właśnie po rozstaniu i powrocie do Polski tak upadła), ze się zaniedbała i nie daje rady, tylko brnie w to, ze jest tak mega kuźwa czad na siłę? Przeciez gdyby się przyznała sama przed sobą, a może tez przed ziemniaczkami to wyszłaby z tego z twarzą i może nawet by zebrała więcej obserwatorów za bycie autentyczną i prawdziwą. A tak to robi z siebie pośmiewisko. Mi jest autentycznie jej żal.

• Like 10

52 minuty temu, RozczeszKołtuna napisał:

Tak się zastanawiam… czemu ona po prostu się nie przyzna ze tak, ze jest jej ciężko po rozstaniu (właśnie po rozstaniu i powrocie do Polski tak upadła), ze się zaniedbała i nie daje rady, tylko brnie w to, ze jest tak mega kuźwa czad na siłę? Przeciez gdyby się przyznała sama przed sobą, a może tez przed ziemniaczkami to wyszłaby z tego z twarzą i może nawet by zebrała więcej obserwatorów za bycie autentyczną i prawdziwą. A tak to robi z siebie pośmiewisko. Mi jest autentycznie jej żal.

Bo jeszcze nie promuje książki o swojej drodze 😉

• Haha 4
  • Sad 1

myślicie ze zrobi ten WOŚP w tym tygodniu jak zapowiedziała dzisiaj? Czy przegnie pałe już totalnie?

3 minuty temu, Pupcis napisał:

myślicie ze zrobi ten WOŚP w tym tygodniu jak zapowiedziała dzisiaj? Czy przegnie pałe już totalnie?

Jak przegnie to będzie aferka, więc znając cykl życia A to musi dopiero dojść do afery, żeby coś zmieniła i tak w kółko. 

Czy któraś z Was wie dlaczego siostra z wyboru zrobiła sobie konto prywatne? 

1 godzinę temu, Plati napisał:

Jak przegnie to będzie aferka, więc znając cykl życia A to musi dopiero dojść do afery, żeby coś zmieniła i tak w kółko. 

A co ona zmieniła ostatnio? xd Alex jedyne co zmienia to wersje wydarzeń 

• Haha 1

A mnie bawi najbardziej w tym ostatnim live to: 

„ - w przepisach będzie gluten? 
- yyyy, eeeee, taaak ale można go śmiało zastąpić”

” - czy w przepisach będzie cebula i czosnek

- taaaak, ja lubie ale można nie dawać i wtedy będzie bez” 

„ - czy w przepisach będzie smażone wszystko? 
- nie ale nawet jeśli używam oleju to możecie go pomijać”

generalnie zamiast tani powinien się nazywać IDEALNY. Niczym nasza słodka An. 

• Haha 5

Apropo niedotrzymanych obietnic to czy ona na koniec liva powiedziała że teraz się rozłącza, ale zrobi live już z gotowania czegoś? Przegapiłam ten live czy go jednak nie było? Przecież jak mówi to mówi czy nie?

6 godzin temu, SpaloneGary napisał:

Apropo niedotrzymanych obietnic to czy ona na koniec liva powiedziała że teraz się rozłącza, ale zrobi live już z gotowania czegoś? Przegapiłam ten live czy go jednak nie było? Przecież jak mówi to mówi czy nie?

Dokładnie tak mówiła a lajwa kolejnego nie było. Co więcej na początku mowila ze tak będziemy gotowały na pierwszym lajwie, a przecież musiala wiedziec, ze ma syf i że Ada zaraz przychodzi…niezła kłamczucha na każdem polu z niej wychodzi..

8 godzin temu, Plati napisał:

Bo przeciez ona jest taka cykliczna….

• Haha 3

Ale, że wątek nadal nam wisi, to jestem zszokowana :-).

Anula dzisiaj jest happy kiddo 😲 ona jest oderwana od rzeczywistości 

• Sad 7

Jej wybitny mózg nie ogarnął ze wojna  się zaczęła? Zero reakcji? 

• Like 2

Jej cera do słońca wygląda fatalnie... 

Serio? Zaczęła się wojna, giną ludzie a ona jest happy? My wszyscy siedzimy w pracy od rana przerażeni i nie możemy się za nic zabrać...

• Like 2

I czemu ona tak sapie jakby się wspinała? Toż Warszawa płaska i nizinna do groma? To ten smog tak jej dokucza, czy pomarańcze, czy co kuźwa jeszcze? 33 lata dziewczyna i chodzenie to dla niej wysiłek...

Gość Maarchewa
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, qrzaku napisał:

Serio? Zaczęła się wojna, giną ludzie a ona jest happy? My wszyscy siedzimy w pracy od rana przerażeni i nie możemy się za nic zabrać...

Happy kiddo... Wojna za rogiem a ona happy kiddo... Dramat... 

Teraz się tłumaczy, że jej profil itd... Że co ma teraz epatowć wojną i tragediami i publikować zbiórki...? 

Ann... Zbiórek to ty lepiej juz nie organizuj... Wszyscy wiemy jak to się kończy w Twoim wykonaniu... 

Ona musi teraz sprzedawać ibuka, więc... 

Edytowano przez Maarchewa

1 minutę temu, Maarchewa napisał:

Happy kiddo... Wojna za rogiem a ona happy kiddo... Dramat... 

Teraz się tłumaczy, że jej profil itd... Że co ma teraz epatowć wojną i tragediami i publikować zbiórki...? 

Ann... Zbiórek to ty lepiej juz nie organizuj... Wszyscy wiemy jak to się kończy w Twoim wykonaniu... 

Współczucie by wystarczyło.  Mogła by dziś zamilknąć a nie głupoty mówić. Jakie to przykre.

• Like 9

Właśnie mi nad domek przeleciały amerykańskie ogromne helikoptery chinooki. Mieszkam 30km od Jasionki.... Już od kilku dni latają. 

• Like 5
  • Sad 3

Przed chwilą, Kania-dzdzu napisał:

Właśnie mi nad domek przeleciały amerykańskie ogromne helikoptery chinooki. Mieszkam 30km od Jasionki.... Już od kilku dni latają. 

Boże jestem z tobą. Współczuję. Sama myśl jest przerażająca aż mam łzy w oczach. 

• Like 1
  • Thanks 1

Kuźwa, wojna na masową skalę się zaczęła dzisiaj w nocy. I tak, krwa, dzisiaj się nie da mówić o niczym innym tylko o wojnie!

Ręce mi opadły. Happy kiddo. To Twój koniec An. Ludzie umierają, dzieje się tragedia, a Ty jesteś po prostu bezczelna.

Nic mnie dawno tak nie wyprowadziło z równowagi na jej profilu... Nie musi przecież analizować syt. politycznej, nikt tego od jej analitycznego umysłu nie oczekuje. Ale jakieś minimum szacunku do ludzkiej tragedii. Jeden głupi kafelek z ukraińska flagą, który by pokazał, że An jest człowiekiem. Czy ona jako matką zwyczajnie się nie boi i nie współczuje? Mnie serce pękło jak na obrazkach z ukraińskich miast w tv widziałam w tle kobietę spacerującą z wózkiem po parku... Jak ona się musi bać...

Wiec bądź sobie An happy co tam chcesz. Pchaj w siebie kolejne tony żarcia i leć wesoło na dno. Z okazji wojny propnuje jeszcze wieczorem wesoły lajwik o Bulwie, jego małym przyjacielu i lodach.

• Like 18
  • Thanks 8

Alosze nie w smak wojna bo odwraca uwage od zakupu jej najnowszych wypocin

• Like 1

4 minuty temu, Trum11 napisał:

Boże jestem z tobą. Współczuję. Sama myśl jest przerażająca aż mam łzy w oczach. 

U nas końcówka ferii. Jutro mamy jechać na 3 dni w Bieszczady z dzieciakami. Na razie nie ulegam panice. No ale zobaczymy co to będzie. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.