Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Polad254

Gdzie kupujecie nietypowe gadżety

Polecane posty

Szukam w sieci jakiegoś sklepu, gdzie można będzie spotkać nietypowe gadżety czy jakieś śmieszne pomysły na prezenty. Sporo niby tych propozycji jest, ale potem jak się to kupi to się często okazuje, że jakość tych produktów marna więc jak macie jakiś sklep, gdzie to wygląda nieco lepiej to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakieś śmieszne gadżety to zdecydowanie polecam zaglądać do oferty  panipanigadzet.pl. Świetnie wyposażony sklep, bardzo dużo ciekawych produktów i regularnie pojawia się coś nowego w sprzedaży. Poza tym dobre ceny, szybko wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielką fanką tak zwanych śmiesznych prezentów.Dostałam ich wiele na swoje 18 te urodziny i jedyhnie z niektórych z nich skorzystałam,Wiekszość wylądowała albo na dnie szafy albo na półce i nigdy z nich nie korzystałam, potem poszły do kosza. MOim zdaniem lepiej jest dawać prezenty personalizowane, zwracac uwage na to co danej osobie podobało się w trakcie roku. Na co zwróciła uwagę 🙂 

 O wiele lepszym i praktyczniejszym prezentem będzie ładne szkło

https://bokono.pl/pl/p/Komplet-6-kieliszkow-do-wodki-20-ml-Balance-Krosno/1628

Warto jest zerknąć sobie na szklane dodatki w ofercie Krosna. Mają wiele pięknych kompletów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie kupuję... na FB jest wiele grup rękodzielniczych np jeden gostek fajne figurki rzeźbi w drewnie widziałam więcej ciekawych pomysłów wystarczy się tylko rozejrzeć 

Stary temat : )

mniejsza z tym na YT jest masa filmików (także tych zagranicznych) które podsuwają niezle pomysły na 'zrób to sam' 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biel i drewno zawsze będzie modne. Jasno to przede wszystkim. Później zmieniasz tylko dodatki. Obecnie te szarości to już jest nudne i oklepane, bo gdzie nie wejdziesz same szarości no i chłodno jest w domu. Tapeta też się szybko nudzi.

Rób to co Ci się podoba.

Sama dodam, że jestem wielką fanką ceramiki Bolesławieckiej  https://andyceramika.pl/dzbanki Na stronie tej pracownio można przejrzeć sobie taką ręcznie malowaną ceramikę. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2022 o 14:45, wazerabasia napisał:

Nie jestem wielką fanką tak zwanych śmiesznych prezentów.Dostałam ich wiele na swoje 18 te urodziny i jedyhnie z niektórych z nich skorzystałam,Wiekszość wylądowała albo na dnie szafy albo na półce i nigdy z nich nie korzystałam, potem poszły do kosza. MOim zdaniem lepiej jest dawać prezenty personalizowane, zwracac uwage na to co danej osobie podobało się w trakcie roku.

Też tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie składane, silikonowe lejki, miski. Bez tego nie zmieściłabym się. Ponadto przydają sie u mnie te silikonowe , miękkie pokrywki na wszelkie naczynia.

Nie sprawdziły się podwieszane półki do lodówki.

A zamawiam najczęściej w sieci 🙂

Poluję na promocje w sklepach online:

https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategoria/dom-i-ogrod

Jak tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×