Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tojaity23

Czy tak pisze ktoś komu zależy?

Polecane posty

Hej,

Zawsze to on do mnie pisał do mnie pierwszy ale ostatnio to ja zagadałam. On odpisuje od razu, konwersacja się ciągnie ciurkiem przez 2 godziny, jak kończy się temat to zarzuca zaraz nowy. No i zawsze między nami są długie rozmowy i pisanie przez niego jak jeden temat się kończy kolejnego żeby nadal się toczyła konwersacja. Pisałam mu teraz między innymi, że zmieniam pracę to on na koniec zarzucił ,,żebym dała mu koniecznie znać jak już zmienię" i żegnając się ,,cześć, do usłyszenia". Czyli wygląda na to że lubi ze mną pisać? 

Jesli to tem sam o ktorym pisalas kilka msc temu, to raczej jest to tylko kolezenska relacja, ktorej on nie chce bardziej rozwijac. 

Ludzie, którzy nie odpisują lub czekają na wiadomość są pieprznięci bo to tak nie działa, że zawsze ty pierwszy. Wymiana ma być jak oddychanie. Wobec tego nic z tego nie będzie mimo, że cię lubi. 

• Like 1

2 godziny temu, tojaity23 napisał:

Hej,

Zawsze to on do mnie pisał do mnie pierwszy ale ostatnio to ja zagadałam. On odpisuje od razu, konwersacja się ciągnie ciurkiem przez 2 godziny, jak kończy się temat to zarzuca zaraz nowy. No i zawsze między nami są długie rozmowy i pisanie przez niego jak jeden temat się kończy kolejnego żeby nadal się toczyła konwersacja. Pisałam mu teraz między innymi, że zmieniam pracę to on na koniec zarzucił ,,żebym dała mu koniecznie znać jak już zmienię" i żegnając się ,,cześć, do usłyszenia". Czyli wygląda na to że lubi ze mną pisać? 

Od " lubię z Tobą pisać, do " kochanie jestem w ciąży " droga nie aż taka daleka, ale i nie bliska. 

• Haha 1

3 godziny temu, tojaity23 napisał:

Czyli wygląda na to że lubi ze mną pisać? 

To, że lubi z tobą pisać to oczywiste. Tak jak ja lubię pisać na kafeterii, Ale czy kocham kafeterię?

• Like 1

4 godziny temu, OnGrudziądz napisał:

To, że lubi z tobą pisać to oczywiste. Tak jak ja lubię pisać na kafeterii, Ale czy kocham kafeterię?

Źle zadałm to pytanie. Chodziło mi o to czy jest mną zainteresowany.

50 minut temu, tojaity23 napisał:

Lubi pisać, zainteresowany jest ale czy związkiem to już nie wiadomo. Na pewno nie stracisz nic 🙂

1 godzinę temu, tojaity23 napisał:

Gdyby byl to po 3 latach znajomidci juz bys wiedziala. 

6 godzin temu, marineria napisał:

Patrz na dzialanie czyli akcje!  a akcje pokazuja ze jest toba zainteresowany..jednoznacznie !

Jednakze moj zmysl techniczny  sugeruje abys jak najszybciej sie z nim spotkala,  twarz w twarz ! bo takie pisanie to marnowanie potencjalu jaki sie kryje w bezposrednim kontakcie .Ludzie na drodze Ewolucji nauczyli sie ze bezposredni kontakt daje im najwiecej informacji o drugiej osobie .Chcesz cos wiecej ? to spotkaj sie z nim !  i zaprzestan marnotrawic energie ! poprzez bezproduktywne pisanie netowe !

Jakie akcje masz na myśli ?

9 godzin temu, królowa_dram napisał:

Pisząc w ten sposób daje Ci wyraźny znak, że jesteś dla niego tylko znajomą, z którą od czasu do czasu może sobie pogadać ( bo gdybyście mieli być w stałym kontakcie, to oczywiste, że wiedziałby kiedy ją zmienisz, bo często byście się kontaktowali i wiedzieli co u was słychać).

Jeśli odpowiada Ci taka relacja, to ok. Natomiast jeśli oczekujesz czegoś więcej, to raczej się zawiedziesz.

Inna opcja jest taka, że gość nie ma szczerych intencji i szuka atencji u kobiet. Niektóre niedowartościowane osoby się tym karmią, że ta i tamta na niego leci, a on ich trzyma w obwodzie. Jeśli wyczujesz takie coś, najlepiej nie zdawaj się z taką osobą, bo nie będzie Cię szanowała.

A z ludźmi, którzy nie mają do Ciebie szacunku najlepiej zrywać kontakt. W zasadzie to jedyne dobre wyjście. Niech otaczają Cię szczerzy, życzliwi ludzie, a nie bawiący się Tobą.

Niestety sama kiedyś mu pisałam jak częściej pisał żeby przystopował bo byłam jeszcze w poważnym związku... Teraz już nie jestem ale jeszcze o tym nie wie, nie wspominałam mu... :-( 

6 minut temu, TenX napisał:

Jeśli ktoś nie byłby zainteresowany, to po co miałby ciągnąć konwersację, a już na pewno by się nie wysiliłał by próbować ciągnąć rozmowę na inny temat. Jeśli ja nie jestem zainteresowany drugą stroną, to odpowiadam zdawkowo szybko kończąc rozmowę. Szkoda swojego czasu jak i czasu drugiej osoby...

No niby tak. Też tak w zasadzie mam...

Miałam niby dać mu znać jak zmienię tą pracę, ale jeszcze nie zdążyłam zmienić i on już do mnie zdążył zagadać. Zauważyłam, że jeśli ja już do niego jakoś zagadam, to on zawsze później pisze do mnie pod jakimś byle pretekstem parę dni później. Teraz tak zrobił i ostatnio też tak było.

Napisano (edytowany)
26 minut temu, tojaity23 napisał:

Miałam niby dać mu znać jak zmienię tą pracę, ale jeszcze nie zdążyłam zmienić i on już do mnie zdążył zagadać. Zauważyłam, że jeśli ja już do niego jakoś zagadam, to on zawsze później pisze do mnie pod jakimś byle pretekstem parę dni później. Teraz tak zrobił i ostatnio też tak było.

Jeśli facet jest zainteresowany pisze codziennie, a nie co pare dni i nie czeka na twoją inicjatywe.

Edytowano przez Onija
.

6 minut temu, Onija napisał:

Jeśli facet jest zainteresowany pisze codziennie, a nie co pare dni i nie czeka na twoją inicjatywe.

Pisze codziennie nawet jeśli myśli, że nadal jestem zajęta? 

1 godzinę temu, tojaity23 napisał:

Pisze codziennie nawet jeśli myśli, że nadal jestem zajęta? 

Tak jeśli mu zależy to tak. Jak to mówią nie ma wagonu którego nie dałoby się odczepic. Do mnie nie jeden zarywal jak byłam zajęta, do moich kolezanek też.

2 godziny temu, Onija napisał:

Chyba, że facet jest doświadczony i wie, że jak będzie się narzucał, będzie nachalny i przyczepi się jak rzep do psiego ogona, to dziewczyna będzie się chciała tylko od niego opędzić i będzie na jej łasce. Dlatego odzywa się rzadziej.

Choć na jego miejscu to czekałbym tez na jej inicjatywę, bo jak ktoś się narzuca a z drugiej strony zero zainteresowania to bez sensu

1 godzinę temu, Esjo napisał:

Chyba, że facet jest doświadczony i wie, że jak będzie się narzucał, będzie nachalny i przyczepi się jak rzep do psiego ogona, to dziewczyna będzie się chciała tylko od niego opędzić i będzie na jej łasce. Dlatego odzywa się rzadziej.

Choć na jego miejscu to czekałbym tez na jej inicjatywę, bo jak ktoś się narzuca a z drugiej strony zero zainteresowania to bez sensu

On może pisać rzadziej, bo kiedyś gdy pisał częściej byłam w poważnym związku i sama mu napisałam, żeby nie pisał tak często 😕Po takiej wiadomości przeczekał 7 miesięcy i napisał dopiero po takiej przerwie. Aktualnie w związku już nie jestem i chciałabym dopiero teraz żeby do mnie pisał intensywniej, bo jestem w końcu wolna. Od początku coś do niego czułam, ale próbowałam popracować nad poprzednim związkiem, więc nie chciałam wówczas żeby robił sobie niepotrzebne nadzieje. 

Zauważyłam, że się cieszy gdy to ja w końcu wyjdę z inicjatywą, bo wcześniej to tylko on do mnie pisał pierwszy (ja nie chciałam pisać pierwsza i dawać mu wtedy niepotrzebne nadzieje). 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się