Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

w sumie ciekawe, czy serio przeziebiona, czy przystawila se termometr do cieplej hełbatki, zeby nie musiec udawac, ze pracuje

• Like 1

Powtórzę się: mogła przoszczędzić i jechać na zwykły sor bo jak widać to w prywatnej klinice 👑 też bywa. 

• Like 2

Wlasnie mialam zakladac nowy temat. 😂 Przy przeziebieniu nie ma sie chyba az takiej temperatury - moze to ko wid ?

4 minuty temu, Zaba19 napisał:

Wlasnie mialam zakladac nowy temat. 😂 Przy przeziebieniu nie ma sie chyba az takiej temperatury - moze to ko wid ?

Może. Ale śmiejemy się, że wybuliła tyle kasy na prywatną klinikę, bo nie chciała jechać na państwowy SOR aby nie złapać 👑😂

A w poprzednim filmiku pisałam, że influ pełną gębą - nagrywa miny do smutnej muzyczki. Mam ciarki żenady serio.

• Haha 1

Jestem ciekawa co ile będzie zdawać update chorobowy, już czekam zniecierpliwiona. Chociaż z ta klinika ja urządzili- mieli wysłać kogoś kto zrobi jej test i nie ma. Przecież Buu sama na test nie pojedzie. Trzecia sytuacja w ciągu 2 tygodni kiedy przydałby się im samochód. 

• Like 3

Napisano (edytowany)

Przed chwilą pokazywałam chłopakowi ostatnie jej stories (możecie się domyśleć jaką miał minę 😂) i pokazałam mu zdjęcie jak Boczka leży na plecach z ręką w gipsie. On patrzy i mówi "ej to wygląda jak łapa kreta! Krety mają takie łapki!" 😂  Myślałam, że się zesikam ze śmiechu, bo on nie czyta tego forum i nie wiedział, że to określenie jest tu często używane 😂

Edytowano przez Makaron_z_boczkiem
  • Like 1
  • Haha 5

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, blam napisał:

Jestem ciekawa co ile będzie zdawać update chorobowy, już czekam zniecierpliwiona. Chociaż z ta klinika ja urządzili- mieli wysłać kogoś kto zrobi jej test i nie ma. Przecież Buu sama na test nie pojedzie. Trzecia sytuacja w ciągu 2 tygodni kiedy przydałby się im samochód. 

Tego trochę nie rozumiem. Przecież my, zdrowi ludzie normalnie jedziemy na test nawet z gorączką, czy złym samopoczuciem, bo jakoś dostać się trzeba. Ona nie może?

Edytowano przez Makaron_z_boczkiem

Napisano (edytowany)

Głupol pewnie myśli że karetka wymazowa przyjedzie do niej w 5 minut. Ona myśli, że taka karetka jedzie tylko do jednej Buki? Ona pewnie z pół Wawy obskakuje.  
Taka karetka wymazowa(jak sie taką opcję w formularzu zaznaczy) przyjezdza we własnym tempie i czasie. Oni się nie zapowiadają ani nie dzwonią. Buka i tak musi w domu siedzieć. To ze Buka sie zaszczepiła i być moze nie ma kwarantanny to nie znaczy ze ma latać  po całej Wawie. W dodatku powinna byc na tyle słaba i chora, ze nie moze jechac do punktu wymazowego, skoro sobie zazyczyla karetke wymazową

Mogla sobie zazyczyc zwykły wymaz w punkcie wymazowym, to wynik miałaby max jutro rano. Ale wielka kiełowniczka nie bedzie z plebsem czekac w kolejce na wymaz. No to teraz ma czekanie. Jakos siłę na krecęnie storiesów ma.

Edytowano przez Dark Evil👿
  • Like 1

5 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Głupol pewnie myśli że karetka wymazowa przyjedzie do niej w 5 minut. Ona myśli, że taka karetka jedzie tylko do jednej Buki? Ona pewnie z pół Wawy obskakuje.  
Taka karetka wymazowa(jak sie taką opcję w formularzu zaznaczy) przyjezdza we własnym tempie i czasie. Oni się nie zapowiadają ani nie dzwonią. Buka i tak musi w domu siedzieć. To ze Buka sie zaszczepiła i być moze nie ma kwarantanny to nie znaczy ze ma latać  po całej Wawie. W dodatku powinna byc na tyle słaba i chora, ze nie moze jechac do punktu wymazowego, skoro sobie zazyczyla karetke wymazową

Mogla sobie zazyczyc zwykły wymaz w punkcie wymazowym, to wynik miałaby max jutro rano. Ale wielka kiełowniczka nie bedzie z plebsem czekac w kolejce na wymaz. No to teraz ma czekanie. Jakos siłę na krecęnie storiesów ma.

Kwarantannę ma na bank, z automatu wskakuje jak tylko się człowiek zapisze na test 🙂

• Like 1

2 minuty temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Kwarantannę ma na bank, z automatu wskakuje jak tylko się człowiek zapisze na test 🙂

Buka podobno szczepiona jest. 

25 minut temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Może. Ale śmiejemy się, że wybuliła tyle kasy na prywatną klinikę, bo nie chciała jechać na państwowy SOR aby nie złapać 👑😂

A w poprzednim filmiku pisałam, że influ pełną gębą - nagrywa miny do smutnej muzyczki. Mam ciarki żenady serio.

Tak, boi sie ko wida,  apotem smiga z rodzina po miescie podczas trwania L4. Super konsekwencja. 😄

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Szczepienie nie ma nic do tego. W chwili zapisania sie przez internet na test nakladana jest z automatu kwarantanna az do momentu wyniku testu. I wtedy albo izolacja albo sciagnieta kwarantanna = wolnosc. ; )

Edytowano przez Zaba19
  • Like 1

6 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Dopóki test nie wyjdzie negatywny nie zdejmują kwarantanny-jestem na bieżąco 😁

• Like 1

22 minuty temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Tego trochę nie rozumiem. Przecież my, zdrowi ludzie normalnie jedziemy na test nawet z gorączką, czy złym samopoczuciem, bo jakoś dostać się trzeba. Ona nie może?

Podejrzewam ze ona nie chce, trochę jak z jechanie na SOR. Jeżeli miałaby możliwość zrobienia testu w domu- super, akurat jestem za takim ułatwieniem żeby potencjalnie chora osoba nie tłukła się przez całe miasto komunikacja.

7 minut temu, Zaba19 napisał:

Szczepienie nie ma nic do tego. W chwili zapisania sie przez internet na test nakladana jest z automatu kwarantanna az do momentu wyniku testu. I wtedy albo izolacja albo sciagnieta kwarantanna = wolnosc. ; )

Nie wiem, te przepisy co chwile sie zmieniają a mnie i tak nie dotyczy

Przed chwilą, Dark Evil👿 napisał:

Mnie niedawno dotyczylo, dlatego jestem niestety na biezaco z przepisami ; )

Ostatnią rzeczą, jaka przyszłaby mi do głowy mając 40 stopni gorączki, to jebnąć focie termometrowi i wstawić ją na insta. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

• Like 6

4 minuty temu, AmbżelaElaEla napisał:

Ostatnią rzeczą, jaka przyszłaby mi do głowy mając 40 stopni gorączki, to jebnąć focie termometrowi i wstawić ją na insta. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Ale ty nie jesteś uzależniona od uwagi obcych osób

• Like 1

16 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Ja kilka dni temu właśnie zostałam zwolniona, bo wyszedł mi negatywny (mój chłopak ma pozytywny i dlatego od razu wskoczyłam na kwarantannę) 🙂

9 minut temu, AmbżelaElaEla napisał:

Jak oglądałam to stories to pomyślałam to samo, żenadometr wywalony 🙄

26 minut temu, AmbżelaElaEla napisał:

W ogóle ostatnią rzeczą jest nagrywanie swojego pseudocierpienia wymalowanego na twarzy na stories... 😄

jak ja miałam 40 stopni raz to niemalże traciłam przytomność. 

Ona jest uzależniona od współczucia 

• Like 1

10 minut temu, Zaba19 napisał:

W ogóle ostatnią rzeczą jest nagrywanie swojego pseudocierpienia wymalowanego na twarzy na stories... 😄

Dokładnie... Nigdy tego nie zrozumiem 🙈😂

27 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

40 stopniowa gorączka potrafi zwalić z nóg, ale nie Buke! Buka lansuje się z termometrem na insta i żali się jak bardzo jest cierpiąca. Dla Buki nawet gorączka jest idealnym pretekstem, żeby sobie trochę pogwiazdorzyć. Ciekawe co zobaczymy na stories, jak Buka będzie miała biegunkę. 🤷🏻‍♀️

1 minutę temu, BartGoślak napisał:

jak miała biegunkę to było story z karetki xD 

Poważnie? Była już akcja z biegunką? 😂

2 minuty temu, AmbżelaElaEla napisał:

Poważnie? Była już akcja z biegunką? 😂

Nieee, to były wymioty, dostała lek na który okazała się uczulona i z wstrząsem anafilaktycznym jechała do szpitala 😱

9 minut temu, WankaWstanka napisał:

jak ja miałam 40 stopni raz to niemalże traciłam przytomność. 

Ona jest uzależniona od współczucia 

Dokładnie, dlatego powątpiewam w 40 stopni gorączki. Gdyby miała 40 stopni gorączki, to leżałaby i kwiczała a nie myślała czym zapchać sobie stories. 

• Like 1

6 minut temu, BartGoślak napisał:

miała jakieś zatrucie pokarmowe, wzięła lek na załagodzenie objawów i była na niego uczulona, nie mogła złapać oddechu coś tam, jest całe story na jej ig 18-19.06.2021 

Straszne. W tym przypadku szczerze bym jej współczuła. 

3 minuty temu, BartGoślak napisał:

też jej współczuję, bo każde złe samopoczucie jest do bani, ale po co się z tym afiszować 

Jest jakiś dysonans między jej złym samopoczuciem a aktywnością na insta. Właśnie to najbardziej razi w tym wszystkim. Chyba że ten typ tak już ma. 🤷🏻‍♀️

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.