Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

I jeszcze to, że ona nie czuła "emocjonalnej potrzeby", aby robić test z apteki WHAT?! 😂😂😂🤦‍♀️

I to stories gdzie są w trójkę, te miny, creepy 😱

• Like 1
  • Thanks 1

Cóż za poświęcenie dla ukochanej pracy! Buczka nie do zayebania. Gorączka, praca a i psie storiski ma czas wrzucić. Niesamowite. 

1 minutę temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

I jeszcze to, że ona nie czuła "emocjonalnej potrzeby", aby robić test z apteki WHAT?! 😂😂😂🤦‍♀️

Tez mnie to zastanawia. Co ma test z apteki do potrzeb emocjonalnych? Wtf? 😂😂😂

1 minutę temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Właśnie😂 co to właściwie znaczy??? Boczka to już sama nie wie co gadac, żeby się wytłumaczyć. 

Przed chwilą, Jagoda_Malina2 napisał:

Była kałetka to Buczka ozdrowiona 🙂

A jaki wynik?

29 minut temu, Zaba19 napisał:

Tez mnie to zastanawia. Co ma test z apteki do potrzeb emocjonalnych? Wtf? 😂😂😂

29 minut temu, Kartofelcia napisał:

Właśnie😂 co to właściwie znaczy??? Boczka to już sama nie wie co gadac, żeby się wytłumaczyć. 

Dokładnie. Też tego nie kumam 🤷‍♀️ Boczek by poszedł do apteki, zrobił Boczce test i by wiedziała co i jak i również wtedy mogłaby się udać do przychodni. W czym problem? Ahaaa ona nie czuła emocjonalnej potrzeby 🤣

Cos mi się nie chce wierzyć że ona z gorączka pracuje, ja przy temperaturze 39.stopni nie miałam siły ręki podnieść a co dopiero praca

• Like 1
  • Thanks 1

4 minuty temu, Natalia986 napisał:

Dewolaj zniknął z vimeo (*) 😭

No jak, przecież jest 🙂

• Like 2
  • Haha 2

1 minutę temu, Natalia986 napisał:

coś zle paczalam 🤦🏼‍♀️ Chwała bogu (nomen omen 😅)

Ale takie perelki mam zapisane. xd W kilku miejscach, dla przyszlych pokoleń 😛

• Like 2

Ooo, a może masz zapisane jakieś storki z czasow zdłady na łesołach? 😬 🙏

7 minut temu, wojciu440 napisał:

Ale takie perelki mam zapisane. xd W kilku miejscach, dla przyszlych pokoleń 😛

A masz może zapisane filmy Bartka z jego kanału: "Męski punkt widzenia"?

• Haha 1

Ojojki od ludwiczek poszły to Bu od łazu się lepiej czuje. Taka ojojana, że test musi wyjść tylko negatywny.

• Haha 1

Pierwsza minuta filmu i już roksanki lecom. 😆

• Haha 1

Nie czuła emocjonalnej potrzeby zrobić domowego testu, ale walić smutne minki do smutnej muzyczki miała i potrzebę i siłę. Durna baba w ciul. 

• Like 3

7 godzin temu, Creepy napisał:

Cos mi się nie chce wierzyć że ona z gorączka pracuje, ja przy temperaturze 39.stopni nie miałam siły ręki podnieść a co dopiero praca

Ja podczas covidu mialam „tylko” 38 i tez ledwo zylam. Nie bylam w stanie uzywac telefonu, a co dopiero stories nagrywac co chwile 

Kiedy Buka zaczęła "chorować"? Tuż po publikacji filmiku Ostrej Zvidy! Przypadek? Wątpię! Wydaje mi się, że Buka symuluje! Jaki ma w tym cel? Chce odwrócić uwagę od filmu Zvidy, zatrzeć złe wrażenie, wzbudzić współczucie i przy okazji przedłużyć sobie L4 😉

12 godzin temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Dokładnie. Też tego nie kumam 🤷‍♀️ Boczek by poszedł do apteki, zrobił Boczce test i by wiedziała co i jak i również wtedy mogłaby się udać do przychodni. W czym problem? Ahaaa ona nie czuła emocjonalnej potrzeby 🤣

Ja do niej napisałam żeby sobie zrobiła ten test z apteki / allegro. Na co mi odpisała że ta wirdza nic jej nie da. Ze ona chce iść do lekarza a nie wiedziećczy ma koronę. I że ten test nie zdejmie jej kwarantanny.

Czekajcie bo ja nie rozumiem, przeciez sama sobie nałożyła kwarantanne prosząc o test z NFZ 😅😅 to skoro nie chce wiedzieć czy ma koronę to po cholerę du.e zawraca.

Tyle już czeka na ten test I wynik że dawno by się do lekarza dostała.

Logika z podcovy

• Like 2

3 minuty temu, karolajna77 napisał:

Czekajcie bo ja nie rozumiem, przeciez sama sobie nałożyła kwarantanne prosząc o test z NFZ 😅😅 to skoro nie chce wiedzieć czy ma koronę to po cholerę du.e zawraca.

wiedza na temat stanu zdrowia jest drugorzędna wobec faktu, że masz kwarantannę państwową(!) i musisz na d* siedzieć na hołm ofis 😉

15 minut temu, karolajna77 napisał:

Ja do niej napisałam żeby sobie zrobiła ten test z apteki / allegro. Na co mi odpisała że ta wirdza nic jej nie da. Ze ona chce iść do lekarza a nie wiedziećczy ma koronę. I że ten test nie zdejmie jej kwarantanny.

Logika z podcovy

Dokładnie tak jak piszesz. U niej nic się nie klei i brak jest logiki 🙄

17 minut temu, karolajna77 napisał:

Logika z podcovy

Może dostała skierowanie na test bez proszenia, tzn. lekarz nie chciał jej przyjąć bez testu? Ale za jej tokiem rozumowania trudno nadążyć.

• Like 1

15 minut temu, niematakiegonumeru napisał:

Może dostała skierowanie na test bez proszenia, tzn. lekarz nie chciał jej przyjąć bez testu? Ale za jej tokiem rozumowania trudno nadążyć.

Tak tylko przecież tak zachwala te przychodnie z którą ma czy nie ma ( bo już nie ogarniam jej ) współpracę.

Nie wierzę, że lekarz oczekuje testu I nie chciał jej przyjąć. U mnie w Gdańsku lekarze normalnie przyjmują.

To chyba tym bardziej ten szybki by jej i lekarzowi podpowiedzial co jej jest i jak jej pomóc.  A PCR tylko po prostu by to potwierdził I ewentualnie nałożył izolację. Ale co ja tam wiem. Ja nie jestem kierowniczka marketingu i nie mam logiki z podcovy.

Dokladnie jak piszesz jej tok rozumowania to jakas abstrakcja.

Nie pyklo chyba I ludzie jej nie współczuja , jak na to liczyła. Ludzie pisza co powinna zrobic i ona juz sfochana.

20 minut temu, niematakiegonumeru napisał:

Buki nie ogarniesz, czekała na karetkę wymazowa, żeby zrobić wymaz, który da jej informacje której nie potrzebuje emocjonalnie xD 

1)Jak się czuła źle i zadzownila do lekarza na teleporade to on automatycznie dał jej kwarantannę i wynik testu go ściągnie ale może normalnie pracować w trakcie kwarantanny po zgłoszeniu tego pracodawcy.

2) buka może jechać na skierowanie na wymaz albo zrobić test w aptece, różnica jest taka że tylko po wymazie będzie miała status ozdrowienia który jej jest po nic bo ma szczepienia.

3)buka może równie dobrze poprosić barta o test z apteki, zrobić go (wiedząc, że ma kowid siedzieć na tyłku o co nie trudno i tak), nie ma już kwarantanny z kontaktu więc boczek idzie do pracy odpocząć, buka dostaje L4 od lekarza bo jest chora, wynik testu może ja jedynie ewentualnie zwolnić z kwarantanny ale po co skoro się źle czuje i tak będzie siedzieć w domu 🙂

• Like 2

Naprawdę iście podkovianska logika, nie potrzebuje wiedzieć że ma covid, ale chce iść do lekarza który po teleporadzie nałożył kwarantannę bo bardzo możliwe że ma covid 🤷

W sensie - nie czaję po co jej ta wizyta u lekarza. Zapalenie zatok, angina już nie mówiąc o zapaleniu płuc dają inne objawy. To albo koronka, albo przeziębienie albo grypa, tak czy siak żadne konkretne leki nie pomogą, siedzieć w domu, ewentualnie przeciwzapalne i jak nie będzie gorzej to nie zatruwać du py lekarzom sezonowymi przeziębieniami.

(Trochey bagatelizuje jej chorobę, ale nie mogę znaleźć tam żadnej logiki - od przeziębienia nic jej nie będzie, a jeśli się boi korony to pierwsze co powinna to zrobić test)

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.