Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

Dnia 16.02.2022 o 23:02, BlaBla Bla napisał:

Własnie sobie obejrzałam ich filmik "Dzień z nami - Spotkanie z Martą, zakupy z misiem i samotny wieczór" z listopada 2016 roku i jest to filmik, w którym ani razu go nie pokazała, facet miał zj...ny humor od początku, bo się spóźniła ponad 20 minut i musiał czekać, potem bezowocne zakupy prezentowe (dowiedziałam się, że babcia w tym roku w grudniu będzie miała 86 lat), jedli jakieś żarcie, które było zimne, ogólnie klęska za klęską, ale najlepsze było jego podsumowanie w 17:15 - ona mówi: "Jak zwykle wszystkiemu jestem winna", a on podsumowuje: "Całe zło tego świata jest przez ciebie." Kurde, on to już wtedy wiedział!!!

Komentarz buki pod filmikiem ze boi sue ze bart wypije za dużo alko i mu zaszumi w głowie i coś się wydarzy- dosłownie tak napisała to złoto xd dlatego chłop nigdzie nje chodzi a ona czeka na niego za każdym razem xd 

• Haha 1

17 godzin temu, BlaBla Bla napisał:

A masz może zapisane filmy Bartka z jego kanału: "Męski punkt widzenia"?

W starym mieszkaniu chyba cos mam na pendrajwach. Musze przeszukac. Jako ciekawostke dodam, ze ostatnio pisalem do berniego na fanpejcz https://www.facebook.com/mpwVlog/  czy beda nowe filmiki i wyswietlil. Czyli tam zaglada. 😛

3 godziny temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Właśnie miałam pisać, że na koronkę i tak nie ma leku więc lekarz może jej przepisać same leki bez recepty 😁

NO więc na uj to zgłaszala . I tak siedzi w domu. Endżi juz ma wprawe w sranie  na balkonie. Berni też by posiedział pare dni bez zabawy w kwarantanny.

• Like 2
  • Haha 2

3 godziny temu, wojciu440 napisał:

NO więc na uj to zgłaszala . I tak siedzi w domu. Endżi juz ma wprawe w sranie  na balkonie. Berni też by posiedział pare dni bez zabawy w kwarantanny.

Jeśli ona siedzi na kwarantannie to on też musi. Chyba, że Boczka go ukryła i powiedziała że mieszka sama 🙈

4 minuty temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Jeśli ona siedzi na kwarantannie to on też musi. Chyba, że Boczka go ukryła i powiedziała że mieszka sama 🙈

Szczepieni domownicy chyba już nie maja kwarantanny, dopiero skierowanie ich na test (jak w przypadku „męża”) automatycznie na nia kieruje. Akurat dobrze ze zrobił test, przy jego pracy dobrze mieć pewność.

Przed chwilą, blam napisał:

Szczepieni domownicy chyba już nie maja kwarantanny, dopiero skierowanie ich na test (jak w przypadku „męża”) automatycznie na nia kieruje. Akurat dobrze ze zrobił test, przy jego pracy dobrze mieć pewność.

Mają mają. Jestem na bieżąco z tematem. Dopiero test i negatywny wynik znoszą kwarantannę 🙂 Mam trzy dawki szczepionki i od razu nałożono na mnie kwarantannę.

• Like 1

12 minut temu, blam napisał:

Zwłaszcza jak styka się w pracy z dużą ilością ludzi

10 minut temu, Jagoda_Malina2 napisał:

To się chyba miało zmienić? Ze tylko chory się izoluje a domownicy normalnie chodzą? Ja już jestem oglupiała tymi zasadami

Ja kilka dni temu robiłam test. Właśnie po to, aby zdjęli mi kwarantannę (i żebym mogła legalnie wychodzić), ale robią to tylko przy negatywnym wyniku. Jak masz pozytywny, nakładają tydzień kwarantanny.

I jak zwykle Boczka nic nie wie i pyta ludzi jak ogarniali wychodzenie z psem. Otóż Boczusiu, albo wychodzą zaprzyjaźnieni sąsiedzi/rodzina albo można wynająć takich ludzi (oczywiście za opłatą 😜), którzy wyjdą z psem. Albo daje się psa do rodziny na ten czas (ona w ogóle ma genialnie, bo przecież jej rodzice mają dom). Nie dziękuj 😉

• Like 3

19 minut temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Mają mają. Jestem na bieżąco z tematem. Dopiero test i negatywny wynik znoszą kwarantannę 🙂 Mam trzy dawki szczepionki i od razu nałożono na mnie kwarantannę.

O widzisz, jestem w tyle z informacjami. Dzięki za naprostowanie 🙂

A czy Wasze psy jedzą rzwacze baranie?

• Haha 1

3 minuty temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

I jak zwykle Boczka nic nie wie i pyta ludzi jak ogarniali wychodzenie z psem. Otóż Boczusiu, albo wychodzą zaprzyjaźnieni sąsiedzi/rodzina albo można wynająć takich ludzi (oczywiście za opłatą 😜), którzy wyjdą z psem. Albo daje się psa do rodziny na ten czas (ona w ogóle ma genialnie, bo przecież jej rodzice mają dom). Nie dziękuj 😉

Jezuu ona zawsze o wszystko pyta, kierowniczka marketingu która nie potrafi używać wyszukiwarki. Gorzej niż dziecko. Przecież wyjścia z psem w tej sytuacji powinny być najmniejszym problemem. I najważniejsze- tydzień temu wielki problem bo nie chce jechać na SOR i dziś 👑

Każdy musi przejść w końcu covida, taka rzeczywistość. Ja też miałam i nawet nie musiałam pytać jak się wychodzi wtedy z psem. Ona z tego robi taki cyrk. Co śmieszne, po dramie, że bała się jechać na sor przez wirusa😅

• Like 2

Żeby tylko babcia była zdrowa.

• Like 2

Dlaczego ona mówi rzeczy w stylu: "odwinelam sobie bandaż", a dopiero po sprzeciwie ze strony Bartka poprawia, że jednak on to zrobił. Po co to? Kiedy mój facet np.umyje podłogę, mówię, że on umyl podłogę, a nie, że ja to zrobiłam. 

• Like 1

1 godzinę temu, Evil Bitch napisał:

Dlaczego ona mówi rzeczy w stylu: "odwinelam sobie bandaż", a dopiero po sprzeciwie ze strony Bartka poprawia, że jednak on to zrobił. Po co to? Kiedy mój facet np.umyje podłogę, mówię, że on umyl podłogę, a nie, że ja to zrobiłam. 

Buka jest samodzielna,nic jej nie ogranicza, więc sama wszystko robi, czasem potrzebuje tylko jakiejś minimalnej pomocy męża 🤦🏻‍♀️🤣

1 godzinę temu, Caramel napisał:

A czy Wasze psy jedzą rzwacze baranie?

Mój tylko końskie benizy.

Czyli co? Buka bala sie z ta niby zlamana reka pojsc na nfz do przychodni czy szpitala, bo tam panuje covid, wiec poszla do prywatnej kliniki, gdzie zarazila sie covidem? Gdzie tu sens i logika? 😂😂😂

• Haha 2

6 godzin temu, wojciu440 napisał:

W starym mieszkaniu chyba cos mam na pendrajwach. Musze przeszukac.

To jakbyś znalazł to ja poprosze o wrzucenie gdzieś (na chmurę?), żeby można było obejrzeć 🙏

29 minut temu, wojciu440 napisał:

Mój tylko końskie benizy.

😁

Ciekawe, czy autokołekta nie popławiła wyrazu rzwacze, czy to już mgła covidowa.

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
52 minuty temu, Zaba19 napisał:

Czyli co? Buka bala sie z ta niby zlamana reka pojsc na nfz do przychodni czy szpitala, bo tam panuje covid, wiec poszla do prywatnej kliniki, gdzie zarazila sie covidem? Gdzie tu sens i logika? 😂😂😂

U jabby ciezko z logika. Ale co do osądów gdzie się zaraziła to  bym się wstrzymał, bo tego pewnie nawet i sama nie wie.

35 minut temu, Caramel napisał:

😁

Ciekawe, czy autokołekta nie popławiła wyrazu rzwacze, czy to już mgła covidowa.

Nie ma żadnej mgły, już dawno opadła, jak to pani srusz tłumaczyła. 😛

Edytowano przez wojciu440

11 godzin temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Ja kilka dni temu robiłam test. Właśnie po to, aby zdjęli mi kwarantannę (i żebym mogła legalnie wychodzić), ale robią to tylko przy negatywnym wyniku. Jak masz pozytywny, nakładają tydzień kwarantanny.

Jak masz pozytywny to juz nie jest kwarantanna tylko izolacja 😉

1 godzinę temu, Zaba19 napisał:

Jak masz pozytywny to juz nie jest kwarantanna tylko izolacja 😉

Zwał jak zwał, i tak wyjść nie można 😉

Bosze, ile można narzekać na trudy zycia w chorobie. Nie ona pierwsza, nie ona ostatnia jest chora. Tako dramat, ale dla ludwiczek się nie poddaje i nagrywa storiski. O tym jak bardzo źle się czuje. Więc wyłącz Buko telefon i odpoczywaj. Ale nie, ona musi zdać raport. No i psi instagram sam się nie ogarnie. Taki tytan pracy, że aż chorować spokojnie nie może. 

• Like 4

Ja tam jej w sumie współczuję, bo w jej stanie zdrowia ( niewydolność oddechowa i otyłość) naprawdę może bać się przebiegu tego kowida, ale te ten turbo stres, turbo kaszel, turbo wszystko, a  i do tego dzielnie pracuję, bo tak kocham swoją pracę... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

• Like 3

15 godzin temu, niematakiegonumeru napisał:

Bu jednak dorobiła się w końcu korony, oby nie dopadły jej powikłania.

Uuuu, teścik pozytywny? Czyli jest 👑 na sorze w prywatnej klinice? 

28 minut temu, niematakiegonumeru napisał:

Ja tam jej w sumie współczuję, bo w jej stanie zdrowia ( niewydolność oddechowa i otyłość) naprawdę może bać się przebiegu tego kowida, ale te ten turbo stres, turbo kaszel, turbo wszystko, a  i do tego dzielnie pracuję, bo tak kocham swoją pracę... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ona ma niewydolnośc oddechową? Gdzie? Stekanie podczas krojenia devolaya to nie jest niewydolność

• Haha 9

25 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Ona ma niewydolnośc oddechową? Gdzie? Stekanie podczas krojenia devolaya to nie jest niewydolność

Tak, może nie stricte niewydolność w rozumieniu klinicznym, ale na pewno utrudnienia w oddychaniu z powodu deformacji klatki piersiowej. Dlatego też ma przeciwwskazania medyczne do noszenia maseczki. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak beztrosko dopuszcza do olbrzymiej otyłości w takiej sytuacji, to samo.bój.stwo na raty, sorry.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.