Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

6 minut temu, niematakiegonumeru napisał:

Tak, może nie stricte niewydolność w rozumieniu klinicznym, ale na pewno utrudnienia w oddychaniu z powodu deformacji klatki piersiowej. Dlatego też ma przeciwwskazania medyczne do noszenia maseczki. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak beztrosko dopuszcza do olbrzymiej otyłości w takiej sytuacji, to samo.bój.stwo na raty, sorry.

To że jest otyła to nie znaczy ze jest niewydolna oddechowo. Po prostu łatwiej się męczy podczas robienia nawet niewielkiego wysiłku jakim jest malowanie twarzy czy krojenie kotleta. Mogła o tym 30kilo temu pomyśleć. 
Co do p/wskazań do noszenia maseczki- to jest naciągane. Każdy lekarz jej taki świstek napisze, bo w tym wcale nie trzeba pisać konkretnie dlaczego ona ma przeciwskazania. 

• Thanks 2

1 godzinę temu, AnielKa napisał:

Uuuu, teścik pozytywny? Czyli jest 👑 na sorze w prywatnej klinice? 

Najprawdopodobniej tak 😳

2 godziny temu, Jagoda_Malina2 napisał:

Ciekawe ile jeszcze wstawi stories dziękując sąsiadce Natalii za wyprowadzanie armaty

Kto uwierzy, że dziś wyszła sąsiadka (najnowsze stories)? Który sąsiad co nie wychodzi z psem puszcza go luzem? Moi sąsiedzi nigdy nie puścili naszych psów, mimo że się pilnują. Po prostu się bali, że ich nie posłuchają i zwieją. I sąsiadka także kontynuuje to durne rzucanie kamienia? 100%, że wyszedł z nią Bart, tym bardziej że wychodził na test 😉

• Like 9
  • Thanks 1

23 minuty temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Kto uwierzy, że dziś wyszła sąsiadka (najnowsze stories)? Który sąsiad co nie wychodzi z psem puszcza go luzem? Moi sąsiedzi nigdy nie puścili naszych psów, mimo że się pilnują. Po prostu się bali, że ich nie posłuchają i zwieją. I sąsiadka także kontynuuje to durne rzucanie kamienia? 100%, że wyszedł z nią Bart, tym bardziej że wychodził na test 😉

W11 kafeteria na posterunku🤭 oj Buka 😂 i po co tak kłamać. 

2 minuty temu, Kartofelcia napisał:

W11 kafeteria na posterunku🤭 oj Buka 😂 i po co tak kłamać. 

Możliwe też, że Natalia nie istnieje. Przezornie wymyślona gdyby pojawiły się pytania o spacery. Bu się szybko uczy😉

• Like 1

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, mbu57 napisał:

Możliwe też, że Natalia nie istnieje. Przezornie wymyślona gdyby pojawiły się pytania o spacery. Bu się szybko uczy😉

Moja pierwsza myśl, i po co by "sąsiadka Natalia" by nagrywała filmiki z psem? I ta puszczona smycz i kamień, już widzę jak przekazują kobiecie instrukcje żeby rzucać psu kamień (w ogóle co to za pomysł z d**y dać psu kamień jako zabawkę)

Czekam na wyjaśnienie że filmik był stary i bu chciała tylko podziękować sąsiadce w ten sposób

Edytowano przez Toznowuja
PS może mam jeszcze uwierzyć że Bart przekazywał instrukcje pani sąsiadce? ;)
  • Like 1

A ja mam nadzieję, ze ta Natalia istnieje i Bełt poszedł razem z nią na spacer. Sam. Z inną kobietą. Bez skrzeczącej armaty.

• Like 3
  • Haha 1

7 minut temu, Przypau napisał:

A ja mam nadzieję, ze ta Natalia istnieje i Bełt poszedł razem z nią na spacer. Sam. Z inną kobietą. Bez skrzeczącej armaty.

I zlamal kwarantanne ? Niezbyt madre posuniecie 😉

15 minut temu, Zaba19 napisał:

Jeszcze by sąsiadke zarazil

Na pewno w najbliższym czasie pojawią się storiski z wyjasnieniami😂 czekamy🤭 Boczka nie zostawi tego odkrycia bez tłumaczenia z doopy

• Like 1

1 godzinę temu, Zaba19 napisał:

Mógł oficjalnie wyjść "na test". Więc wykorzystał sytuację i poszedł z psem-tak to widzę.

Dodam, że nie uwierzę że ten pies tak pięknie po rzucie kamieniem wrócił do sąsiadki z którą nigdy w życiu nie wychodził. I jeszcze to, że puściła go rzekomo gdy byli inni ludzie obok i rzuciła kamień. Aaa i jak tu trafnie zauważyliście sąsiadka nagrała specjalnie z tego stories. Haha oj Boczka Boczka 🤦‍♀️

• Like 2

Buczka to jest przedziwny przypadek, złamała rękę i zamiast od razu jechać na sor to dopiero na nastepny dzień poszła do lekarza, ma koronę, 40 stopni gorączki i niby pracuje, (przypominam że ta osoba mając okres robiła sobie wolne, ale przy gorączce i kaszlu pracuje) teraz sąsiadka widmo vel Bart. Bu prawde powie tylko jak się pomyli...

Mniami.....susi🤦🏻‍♀️ Poziom żenady wzrósł bardzo wysoko.Taka chora,ledwo żyje,ale jak zobaczyła żarcie to energii jakiej dostała🤣Jak ja jestem chora nie mam ochoty kompletnie na nic a już na pewno nie na żarcie.

• Like 2

Sushi w czasie choroby? Normalnie kocham, podczas przeziębienia bym nie tknęła 🤢

Bu rosołu byś zjadła a nie zimny obiad

Nie rozumiem połowy z tego, co ona pisze o pracy. Dostała zwolnienie na złamaną rękę, nie pracowała. Potem do wciąż złamanej ręki dołączyła jakaś infekcja i Buka twierdzi, że pracuje, bo kocha swoją pracę. Dwa minusy dały plus i poprzednie zwolnienie zostało anulowane?

2 minuty temu, MrocznyMuffin napisał:

Nie rozumiem połowy z tego, co ona pisze o pracy. Dostała zwolnienie na złamaną rękę, nie pracowała. Potem do wciąż złamanej ręki dołączyła jakaś infekcja i Buka twierdzi, że pracuje, bo kocha swoją pracę. Dwa minusy dały plus i poprzednie zwolnienie zostało anulowane?

Ona gada byle coś gadać,myślę, że sama już się gubi w swoich kłamstwach i nie pamięta co mówiła kilka dni temu.Powinna sobie zapisywać.A nie sorry,Bałtek powinien.

1 godzinę temu, Jagoda_Malina2 napisał:

Miała L4 do piątku, popracowała nie wiem dwa dni? I zaczęło ja brać coś tam ale była twarda i płacowała bo to płacą jej marzeń !!!!!

Złamana kończyna jest zwykle wyceniana na jakiś miesiąc zwolnienia lekarskiego, więc niestety i tak nie kumam. Gdyby jej naprawdę zależało, to by tego zwolnienia po prostu nie brała, jeśli tak czy tak pracuje z domu, zawsze to 20% dniówki mniej.

1 godzinę temu, Jagoda_Malina2 napisał:

Jak miała złamana rękę to chyba nie pracowała tylko odpoczywała. Teraz przy chorobie nie ma L4 tylko zdalna praca. Ale jak to możliwe jak chyba z automatu się wrzuca zwolnienie przy pozytywnym teście?

Wrzuca się z automatu, ale ona pracowała (umierająca) wg mnie do momentu wyniku.

5 minut temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

Wrzuca się z automatu, ale ona pracowała (umierająca) wg mnie do momentu wyniku.

Można normalnie pracować jeśli twój stan zdrowia na to pozwala pomimo izolacji, wiadomo że dotyczy to tylko tych którzy mają możliwość pracy zdalnej, sama ostatnio tak robiłam.

Ja nie wierzę, że ona się tak źle czuje.. jak ja byłam jakiś czas temu chora to przez trzy dni głównie spałam i nie jadłam praktyczie nic, przez cały dzień męczyłam miseczkę zupy - a nawet nie miałam gorączki.

Boczka przy złamanej ręce była taka umęczona i mówiła, że organizm domaga się snu, a przy tej niby gorączce nagle ten sam organizm domaga się pracy i sushi? Oj Buka...

• Thanks 1

3 godziny temu, Jagoda_Malina2 napisał:

Jak miała złamana rękę to chyba nie pracowała tylko odpoczywała. Teraz przy chorobie nie ma L4 tylko zdalna praca. Ale jak to możliwe jak chyba z automatu się wrzuca zwolnienie przy pozytywnym teście?

Dostajesz L4, ale (jeśli chcesz) składasz wniosek u pracodawcy o chęć i zdolność do pracy zdalnej. Jeśli ktoś ma naprawdę te 40 stopni gorączki, to zaganianie go do pracy przed komputerem byłoby nieludzkie. 

• Like 1
  • Thanks 1

na tym wczorajszym story widac, ze osoba rzucajaca kamien ma pomalowany paznokiec. obstawiam pania behawiorystke.

• Like 1

A ja śmiem twierdzić, że sąsiadka Natalia istnieje i od dawien dawna wyprowadza Andżelę, kiedy Bart jest w pracy 😁

• Thanks 2

38 minut temu, niematakiegonumeru napisał:

A ja śmiem twierdzić, że sąsiadka Natalia istnieje i od dawien dawna wyprowadza Andżelę, kiedy Bart jest w pracy 😁

Zgadzam się, to na pewno nie są pierwsze spacery ENDŻI z Natalia. Kierowniczka nie przyzna się ze potrzebuje pomocy, przecież ogranicza ją tylko umysł. Chociaż Natalia nie wydaje się najbardziej rozgarnietą osobą skoro praktykuje zabawy z kamieniem. 

1 godzinę temu, tortex napisał:

na tym wczorajszym story widac, ze osoba rzucajaca kamien ma pomalowany paznokiec. obstawiam pania behawiorystke.

Buka Edyty juz dawno nie pokazuje ani Edyta Andzeli, raczej maja kose. 

17 minut temu, Zaba19 napisał:

Buka Edyty juz dawno nie pokazuje ani Edyta Andzeli, raczej maja kose. 

Co, już? Szybko poszło...

21 minut temu, Ciaglemniesuszi napisał:

Jestem w szoku ze ten mąż jeszcze z nią jest 😉 

Nie kracz, nie kracz... 😛  

• Haha 2

21 minut temu, Ciaglemniesuszi napisał:

Jestem w szoku ze ten mąż jeszcze z nią jest 😉 

Były kiedyś głupawe dowcipy o łańcuszku, okowie na nogę i kaloryferze... 😉 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.