Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

BUKA MÓWI TERAZ NA SIEBIE MADRE XDDD?! Większa żenada niż to nieszczęsne mame 

• Haha 1

2 godziny temu, Olaolaola napisał:

Też na to zwróciłam uwagę. Przypominam że ona ma (jeśli się nie mylę) 32 lata, a odwala taki cringe w necie że aż nie mogę w to uwierzyć...

• Like 4

11 godzin temu, Olaolaola napisał:

Ogólnie wydaje mi się ze ENDZELA serio mniejsza się zrobiła. Choć dalej ciekawi mnie ta ciąża urojona skoro non stop są mizianki 🙂

Przecież w ciąży czy to normalnej czy zwykłej nie jest się non stop. Moja ... wymiotowała, zrobiła się agresywniejsza i cycki jej spuchły jak sobie ciąże uroila i trwało to 2tyg

4 godziny temu, Olaolaola napisał:

Aparycję ma bardziej na "abuela" 😛

• Like 2
  • Thanks 1

Od madre już niedaleka droga do mamasita.

Dnia 20.02.2022 o 15:10, Regał na Janki napisał:

Ja tego jednak nie ogarniam, może za głupia jestem. Bo jeść lubię, ale nie w chorobie, a i zdrowa po wtrząchnięciu takich rozmiarów (było kiedyś pokazywane, ile zamawiają) sushi wieczorem nie miałabym rano siły (ani ochoty) wciągnąć naleśników, najwyżej jakiś biały serek (i pewnie jeszcze bez chleba). Nie przyszłoby mi nawet do głowy tłustawe smażone.

Jestem zszokowana ile 2 osoby mogą zjeść suszi😳 ja mam  aż 182cm wzrostu i serio zjem z 6-7 kawałkow i mi wystarcza, jak buka o wzroście 140 pomiesci +20 kawałków?? Jakim ona jest masakrycznym żarłokiem 😵💫 dziewczyna na wózku inwalidzkim, z nadwagą wpiernicza 20 kawałków.  To jakaś paranoja. Ona żyje żeby jeść..  jakby mogła to by jadła cały dzień od rana do nocy. Niedługo będzie zbierać na nowy wózek bo przecież ten będzie za mały. Jedząc tak jak ona za chwilę wpadnie sporo nowym kilogramów. Dobije 40 ważąc 200kg . Ale i tak nadal wpiernicza jakby jutro był koniec świata. Co za obrzydliwy prosiak tyle jeść 

1 godzinę temu, Skowronkowa napisał:

Jestem zszokowana ile 2 osoby mogą zjeść suszi😳 ja mam  aż 182cm wzrostu i serio zjem z 6-7 kawałkow i mi wystarcza, jak buka o wzroście 140 pomiesci +20 kawałków?? Jakim ona jest masakrycznym żarłokiem 😵💫 dziewczyna na wózku inwalidzkim, z nadwagą wpiernicza 20 kawałków.  To jakaś paranoja. Ona żyje żeby jeść..  jakby mogła to by jadła cały dzień od rana do nocy. Niedługo będzie zbierać na nowy wózek bo przecież ten będzie za mały. Jedząc tak jak ona za chwilę wpadnie sporo nowym kilogramów. Dobije 40 ważąc 200kg . Ale i tak nadal wpiernicza jakby jutro był koniec świata. Co za obrzydliwy prosiak tyle jeść 

Gwoli ścisłości Bu mierzy niecały metr

• Like 1

Dziś już lepiej,apetyt wraca,ręka prawie nie boli, 👑 też odpuszcza,więc i humor lepszy😁

• Haha 1

Bejtowi to ta bransoleta na rece pęknie

30 minut temu, Aneta18061990 napisał:

Dziś już lepiej,apetyt wraca,ręka prawie nie boli, 👑 też odpuszcza,więc i humor lepszy😁

Twoje profilowe miazdzy 😂

• Like 3

1 godzinę temu, Dark Evil👿 napisał:

Twoje profilowe miazdzy 😂

Nie mogłam się powstrzymać.Bogusława ma tak bogatą mimikę,że długo nie wiedziałam na jakie się zdecydować profilowe🤔😉

32 minuty temu, AmbżelaElaEla napisał:

Buka ma nawet hot tego brata. 😋🔥

Fajne profilowe🏆

16 minut temu, Aneta18061990 napisał:

Fajne profilowe🏆

Z tego samej serii co Twoje. 😉

• Like 1

5 godzin temu, Skowronkowa napisał:

Och jej och jej wróbelku. Ja mam 173 cm mój partner podobnie i bez problemu zjadamy 40 kawałków, a uprzedzę- nie toczymy się, nie mamy nadwagi czy otyłości 😉 ty pewnie tez po dwóch kostkach czekolady masz dość słodkiego na miesiąc? 

• Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 1

A ja mam 165 centymetrów wzrostu i wpierdzieliłabym ze 40 kawałków, bo kocham sushi i kocham jeść. Całą pizzę też potrafię wpierdzielić, ale zdaję sobie sprawę, że niektórzy zjedzą tylko 2 kawałki. Według mnie, ona spokojnie mogłaby te 20 kawałków zjeść, tylko potem pewnie jeszcze je inne rzeczy, przez co kalorie rosną.

• Like 1

Nie zgodzę się. Ja jestem szczupła i aktywna ale potrafiłabym zjesc bez problemu 20 kawałków sushi, tak samo mogłabym zjesc 5 pączków na raz;) pewnie, że nie na co dzień, ale bez przesady,to nie jest jakaś ilość nie do zjedzenia i nie tylko grubasy tak jedzą 🤣

• Like 2

A ja bym nie potrafiła tyle zjeść na raz. Też jestem szczupła i nigdy nie miałam nadwagi. Jak kiedyś zrobiłam drożdżówki, które były super pyszne to owszem zjadłam 5, ale przez cały dzień i to była jednorazowa akcja i byłam obżarta. U mnie takie sushi to 8, max 10 kawałków.

Ja też akurat sushi potrafię zjeść więcej. Ale moje drogie, nie zapominajcie że to jest Boczka i dla niej to jest kosmiczna ilość kcal 😉

Dobra, dobra. Ja też na spokojnie mogłabym zjeść 20 krążków sushi. Tylko że ja nie siedzę na tyłku cały dzień- zupełnie bez ruchu. Jestem tez wyższa od Bu ponad 60cm.

I tu jest problem Bu- ona je dużo za dużo w porównaniu do swojego wzrostu i trybu życia. No nie ma opcji zeby ona to wszystko spaliła w ciągu dnia. Dlatego tyje. Bo jest wiecznie na dodatnim bilansie kalorycznym. A chciałaby jeść jak sprawna i aktywna fizycznie osoba.

Ja nie mogłabym zjeść ani jednego, bo nie lubię sushi. Szach mat! 

• Like 2
  • Haha 2

3 godziny temu, AmbżelaElaEla napisał:

Buka ma nawet hot tego brata. 😋🔥

Rudy onion był? 😛

Za pare minut tłusty czwartek, pamiętaj bu aby dzień święty święcić💃💃

Napisano (edytowany)

Ja ogólnie zjem kilka kawałków i dokładam Ramen lub miso lub inne rzeczy. Nie no jem jak normalny człowiek. Wróbelkiem nie jestem😅 Może to źle ujęłam, ale chodziło mi o to, że  jak osoba, która jak piszecie ma mniej niż metr wzrostu pomieści 20 kawałków sushi?! Przecież jej żołądek jest mały. Otra je pół kanapki na śniadanie i jest najedzona. Przecież przy takim wzroście ma się mała pojemność żołądka. Ja rozumiem osoby o normalnym wzroście, mój mąż też wcina masę sushi na raz, poza tym człowiek chodzi rusza się, nasze żołądki są większe niż jej. Widząc ile ona je, mam wrażenie, że żołądek boczkowej jest 2x wiekszy niż żołądek przeciętnej dorosłej osoby. To jest jakaś paranoja !! Takim wżeraniem ona sobie rozciągnęła żołądek. To tak jakby dziecko miało zjeść 20 kawałków a przecież wiadomo, że nie zje bo ma mały żołądek. Przy jej wzroście gdzie ona to miesci !! 

Edytowano przez Skowronkowa
Literówka
  • Like 1

3 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Ja ogólnie zjem kilka kawałków i dokładam Ramen lub miso lub inne rzeczy. Nie no jem jak normalny człowiek. Wróbelkiem nie jestem😅Może to źle ujęłam, ale chodziło mi o to, że  jak osoba, która jak piszecie ma mniej niż metr wzrostu pomieści 20 kawałków sushi?! Przecież jej żołądek jest mały. Otra je pół kanapki na śniadanie i jest najedzona. Przecież przy takim wzroście ma się mała pojemność żołądka. Ja rozumiem osoby o normalnym wzroście, mój mąż też wcina masę sushi na raz, poza tym człowiek chodzi rusza się, nasze żołądki są większe niż jej. Widząc ile ona je, mam wrażenie, że żołądek boczkowej jest 2x wiekszy niż żołądek przeciętnej dorosłej osoby. To jest jakaś paranoja !! Takim wżeraniem ona sobie rozciągnęła żołądek. To tak jakby dziecko miało zjeść 20 kawałków a przecież wiadomo, że nie zje bo ma mały żołądek. Przy jej wzroście gdzie ona to miesci !! 

Wlasnie nie. Tułów Bu ma wielkosci mniej wiecej przecietnego człowieka. Żołądek potrafi tez sie rozciągnąć/skurczyc. 
A ona ma taką budowę ciała że ma bardzo krótkie nogi- przez to traci duzo cm wzrostu(przyrównując do nawet niskiego wzrostu u kobiet). 

5 minut temu, Dark Evil👿 napisał:

Wlasnie nie. Tułów Bu ma wielkosci mniej wiecej przecietnego człowieka. Żołądek potrafi tez sie rozciągnąć/skurczyc. 
A ona ma taką budowę ciała że ma bardzo krótkie nogi- przez to traci duzo cm wzrostu(przyrównując do nawet niskiego wzrostu u kobiet). 

A ja się pod nosem śmieję, że już mały nie jest bo rozciągnięty taką ilością jedzenia🤣

48 minut temu, Makaron_z_boczkiem napisał:

A ja się pod nosem śmieję, że już mały nie jest bo rozciągnięty taką ilością jedzenia🤣

I dziwne, że bapka z Redy tak mało je i już najedzona,  a buka ktora jest w tym samym wieku, ma to samo schorzenie je 10x więcej niż ona. Jak jej żołądek musi być rozepchany😐

31 minut temu, Skowronkowa napisał:

I dziwne, że bapka z Redy tak mało je i już najedzona,  a buka ktora jest w tym samym wieku, ma to samo schorzenie je 10x więcej niż ona. Jak jej żołądek musi być rozepchany😐

Dokładnie.

W ogóle oglądałam dziś kawałek vloga Magdy i ona normalnie jeździ samochodem, może pójść do sauny itd. A Boczka? Nic. Przez swoją obrzydliwą otyłość, którą sobie sama funduje. Wtórna niepełnosprawność.

• Like 1

Ciekawe ile dziś zjedzą pączków!! 😳 Znając tych dwóch żarłokow, pewnie po 10 na głowę 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.