Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

Dnia 20.02.2022 o 12:58, BlaBla Bla napisał:

Bo Ciebie ogranicza umysł, a jej nie 😝

No, bardzo Ci dziękuję 😛 

Ona jest naprawdę tępa skoro nie łapie, że dodawanie płaczu na story a później pazurków jest nietaktowne i tu nie chodzi o to że ma „chodzić w worku pokutnym” czy nie myśleć o niczym innym tylko o sytuacji na Ukrainie. Mózg wyżarty przez hybrydki.

• Like 1

Wytłumaczy mi ktoś, co takiego złego napisała jej ta babka na priv? Bo nie czaje zbytnio 

Ale sie Buka wkurrrwiła na komentarz o tym jak ona moźe pomóc na koncie Andźeli

19 minut temu, Jabadabaduu napisał:

Wytłumaczy mi ktoś, co takiego złego napisała jej ta babka na priv? Bo nie czaje zbytnio 

Sorka, w komentarzu

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Jabadabaduu napisał:

Nie wiem, ale bardzo ją to ubodło, jak widać. Podobno najbardziej boli głośno wypowiedziana prawda, której nie chcemy znać 🙈🙉

Edytowano przez niematakiegonumeru
  • Like 1

Komentarz w sumie sprowadzał się do tego, żeby dała coś od siebie - tego już było za wiele! :classic_laugh:

• Like 4
  • Haha 3

34 minuty temu, Jabadabaduu napisał:

Szmaciuuurka z kafe/discorda(wiemy Buka, źe dokładnie śledzisz dyskusję na disc) śmiała jej napisać na koncie psiecka, jak Bu moźe osobiście pomóc uchodźcom z Ukrainy robiąc jakieś realne kroki a nie tylko ludwiczki namawiać do zbiórek.  I Buka się wkuuuurwiła, bo tak jak Niematakiegonumeru napisała- nic tak nie boli jak wygarnięcie komuś prawdy prosto w twarz. 
W dodatku poczula się dogłębnie urażona insynuacją że mogłaby coś dać od siebie materialnego( wpłatę na zbiórkę czy koc, już nie mówiąc o wózku).

A co w tym wszystkim najbardziej uderza, to to że Bu jest osobą, która na prawo i lewo chwali się tym że wpłaca na zbiórki. Podpisuje swoje ukryte kwoty donejtów swoim imieniem i nazwiskiem, żeby każdy widział ze to od niej(a zazwyczaj ludzie tylko imię wpisują).

• Like 2

Poziom jej bulwersu był taki jakby babka ją publicznie obraziła i zwyzywała, a tam najzwyklejszy w świecie komentarz. Jeszcze nagrywa o tym storkę, bo naprawdę jest wielce pokrzywdzona z tego powodu. Naprawdę wszystkich to w aktualnej sytuacji na świecie interesuje, powinniśmy jej współczuć. 

Napisano (edytowany)

Buka jest przebrzydlą zakałą internetu  i ludzi. Weszłam tam na chwilę, na odstresowanie, żeby zobaczyć co nasz kobieta niezależna porabia, a tam oczywiście żale nad sobą, że po dupie dostała za pazy. Babka jej nic złego nie napisała, ale buka najchętniej pomaga cudzymi rękami. Pomożecie??? Pomożecie?? Sama rusz to grube dupsko o pomóż. Oczywiście z Ukrainy według Boczki uciekają ludzie silni, niepełnosprawni są poszkodowani i zapomniani w tej całej sytuacji. Jak zwykle dyskryminacja ludzi niepełnosprawnych. Ja pi.erd..ole czy ona może zrobić przysługę nam i wy.je.bac w kosmos? Albo chociaż zamknąć mordę? Pomyśleć za nim coś się napisze? Potem pretensje do swiata, bo biedna Buka dostała po dupie. Naucz się Buko myśleć, a potem wypowiadaj w internecie, to może będziesz miec mniej krytyki. 

Edytowano przez Kartofelcia
  • Like 7
  • Thanks 4

I okazało się ze rodzina zrezygnowała. Ja jej nie wierze. Kolejna atencjuszka która wybija się na koszmarze na Ukrainie. 
niedobrze mi się robi jak na nią patrzę 

• Like 1

Ona się biedulka zaangażowała i jej przykro bo rodzina zrezygnowała. Co to za zaangazowanie? Udostępnienie storiskow? I proszenie ludzi o pomoc? 

• Like 2

Tutaj wyje z rozpaczy, a na koncie pieska kamyczek i wesole spacerki okraszone radosna piosenka. Jaka zaklamana baba…

• Like 3

Kuwa. Była w biedrze to nakupiła żarcia dla siebie. Będzie żreć i paść siebie, Bełta i psa i jednocześnie zaciskać dżdżownice i pierdzielić bueliady o pomocy. Mogła kupić coś dla potrzebujących. To nie wieczne JA JA. Buka najważniejsza. Obrzydliwy człowiek.

• Like 4
  • Thanks 2

Robienie tego cyrku z wojny to dno dna! Proponuje bojkot Buki! Odklikajmy jej konto- zobaczycie zniknie 1/4 obserwatorów ( bo większość to kafeteria) a jak ktoś będzie chciał niech znów ją polubi 

• Like 3

W sumie zabawnie wyszło, jak coś tam pisała na story, że kiedy jest się internetowym twórcą, o wszystkim trzeba informować, a zwłaszcza o tym, że się pomaga. I dalej było coś w stylu "z tym mam ogromny problem, bo ja nigdy nie pomagam..." i dopiero na kolejnym kafelku reszta zdania, że nie pomaga po to, żeby ktoś ją poklepal po ramieniu, no ale na pierwszy rzut oka myślałam, że to koniec zdania i że napisała, że nie pomaga 

4 godziny temu, Dark Evil👿 napisał:

Ale sie Buka wkurrrwiła na komentarz o tym jak ona moźe pomóc na koncie Andźeli

Ktoś bardzo  mądrze i dobrze napisał. To realna pomoc. 

• Like 2

Napisano (edytowany)
31 minut temu, BuczkaBoczka napisał:

Ktoś bardzo  mądrze i dobrze napisał. To realna pomoc. 

Wiem. W końcu to było na podstawie mojego komentarza napisane 😂

Edytowano przez Dark Evil👿
  • Thanks 3

Napisano (edytowany)
33 minuty temu, Dark Evil👿 napisał:

Wiem. W końcu to było na podstawie mojego komentarza napisane 😂

I co Buka robi? Buheliade. Wyszła na idi.o.tke, która wie co robić, ale w sumie goowno robi. Ona sama nie pomoże, tylko innym będzie gadać. Pokazała kolejny raz prawdziwą twarz. 

Edytowano przez Kartofelcia

No ale czego oczekiwać po człowieku, który sam siebie określa Aniołem... 🤦🏼‍♀️

• Like 3

8 godzin temu, Evil Bitch napisał:

W sumie zabawnie wyszło, jak coś tam pisała na story, że kiedy jest się internetowym twórcą, o wszystkim trzeba informować, a zwłaszcza o tym, że się pomaga. I dalej było coś w stylu "z tym mam ogromny problem, bo ja nigdy nie pomagam..." i dopiero na kolejnym kafelku reszta zdania, że nie pomaga po to, żeby ktoś ją poklepal po ramieniu, no ale na pierwszy rzut oka myślałam, że to koniec zdania i że napisała, że nie pomaga 

Nawet, jeśli nie ma ochoty na pomaganie, o jakim piszecie (choć ten koc czy karimatę albo środki higieny zabrane z własnej szafki/pawlacza kupione na zapas to nawet ona mogłaby oddać na rzecz) to mogłaby też- po warunkach- oddać jakieś podstawowe kosmetyki, myjadła do twarzy i ciała czy mleczka, kremy niealergizujące (a potem nawet jakąś bazową kolorówkę). A mówię to po wysłuchaniu jakoś na początku tygodnia wypowiedzi koordynatorki pomocy kobietom ratowanym z przemocy: mianowicie jej organizacja zajmuje się zbieraniem i przekazywaniem im właśnie... kosmetyków. Robią takie paczuszki- prezenty dla tych kobiet, niewielkie, ale przemyślane i dobrze przygotowane, a przy tym estetyczne, kolorowe, przewiązane ładną wstążką...itd. Bo inne organizacje/fundacje dbają o te kobiety pod względem żywienia, dostarczają podstawowe środki higieny i jakieś (często używane) ubrania, a nikt nie widzi w nich Kobiet...a to bardzo ważny aspekt pomocy, bo one często w chwilę potem, gdy zostaną już zaopiekowane i poczują się bezpiecznie, stają do pracy z terapeutami nad właśnie takim problemem: nie czują się Kobietami. Ktoś w nich to zabił przemocą...I często jest to JEDYNY prezent, jaki otrzymują w ciągu całego roku, a nawet kilku lat. I mogą poczuć, że ktoś o nich pomyślał, jak o kobietach, a nie "biednych ofiarach" czy wręcz: czyimś worku treningowym. Więc- choć oczywiście tu jest inna sytuacja i te rzeczy, o których pisałyście, są ważniejsze i potrzebniejsze, to jeśli już nic innego nie, to chociaż to?

• Like 6

Dziś już Buka szczęśliwa. Nie ma depłesji i bueliad. Szczęśliwa, bo jedzie się nażreć.

9 minut temu, Przypau napisał:

Dziś już Buka szczęśliwa. Nie ma depłesji i bueliad. Szczęśliwa, bo jedzie się nażreć.

Nie udało się jej pomoc rodzinie z niepełnosprawnym dzieckiem, więc temat upadł. Bo przecież inni nie potrzebują pomocy, bo uciekają silni ludzie. Więc pogadała, że chciała pomoc, no ale się nie udało, ale to przecież nie jej wina. Ona chciała pomoc. Czyimiś rękami oczywiscie, no ale... 

1 godzinę temu, Regał na Janki napisał:

Nawet, jeśli nie ma ochoty na pomaganie, o jakim piszecie (choć ten koc czy karimatę albo środki higieny zabrane z własnej szafki/pawlacza kupione na zapas to nawet ona mogłaby oddać na rzecz) to mogłaby też- po warunkach- oddać jakieś podstawowe kosmetyki, myjadła do twarzy i ciała czy mleczka, kremy niealergizujące (a potem nawet jakąś bazową kolorówkę). A mówię to po wysłuchaniu jakoś na początku tygodnia wypowiedzi koordynatorki pomocy kobietom ratowanym z przemocy: mianowicie jej organizacja zajmuje się zbieraniem i przekazywaniem im właśnie... kosmetyków. Robią takie paczuszki- prezenty dla tych kobiet, niewielkie, ale przemyślane i dobrze przygotowane, a przy tym estetyczne, kolorowe, przewiązane ładną wstążką...itd. Bo inne organizacje/fundacje dbają o te kobiety pod względem żywienia, dostarczają podstawowe środki higieny i jakieś (często używane) ubrania, a nikt nie widzi w nich Kobiet...a to bardzo ważny aspekt pomocy, bo one często w chwilę potem, gdy zostaną już zaopiekowane i poczują się bezpiecznie, stają do pracy z terapeutami nad właśnie takim problemem: nie czują się Kobietami. Ktoś w nich to zabił przemocą...I często jest to JEDYNY prezent, jaki otrzymują w ciągu całego roku, a nawet kilku lat. I mogą poczuć, że ktoś o nich pomyślał, jak o kobietach, a nie "biednych ofiarach" czy wręcz: czyimś worku treningowym. Więc- choć oczywiście tu jest inna sytuacja i te rzeczy, o których pisałyście, są ważniejsze i potrzebniejsze, to jeśli już nic innego nie, to chociaż to?

Oczywiscie, że mogłaby, ale po co? Ona sama od siebie nic nie da, tylko gadać potrafi. O pomaganiu, którego nikt nie widzi. Atencjuszka chwali sie wszystkim tylko nie wymysloną praca i pomaganiem innym. 

• Like 3

czy moge prosic o discorda anielskiego lub redzkiego? tutaj lub priw?

Niech ona jednak tych kosmetyków nie daje, wyobrażacie sobie te przeterminowane, zbrylone i zaschnięte śmieci? Zamiast do śmietnika, to zutylizuje udając szlachetną. Przypomnijcie sobie jak sprzedawała używane szminki i nagrody w rozdaniach typu katalog kosmetyków i odsypka pudru. 

37 minut temu, Lavidaloca napisał:

Niech ona jednak tych kosmetyków nie daje, wyobrażacie sobie te przeterminowane, zbrylone i zaschnięte śmieci? Zamiast do śmietnika, to zutylizuje udając szlachetną. Przypomnijcie sobie jak sprzedawała używane szminki i nagrody w rozdaniach typu katalog kosmetyków i odsypka pudru. 

Ok, nie pomyślałam o tym. W wypowiedzi tej koordynatorki pomocy było jasno powiedziane, że są to rzeczy nowe, nieotwarte- prawdziwe prezenty, na dodatek takie na pewno potrzebne, nie jakiś wąskospecjalistyczne mgiełki do łokcia czy ucha czy coś równie zbędnego.

17 godzin temu, Kartofelcia napisał:

Ona się biedulka zaangażowała i jej przykro bo rodzina zrezygnowała. Co to za zaangazowanie? Udostępnienie storiskow? I proszenie ludzi o pomoc? 

Właśnie to pisałam w komentarzu, którego mi moderator nie dopuścił. Boczka jak zwykle wypuszcza stories i "robimy burzę mózgów, dawajcie pomysły". Wymyśliła sobie pomoc rodzinie, która jest na drugim końcu Ukrainy, wiedząc że sama nie zrobi NIC. Pisała, że jest z nimi w stałym kontakcie-ja się pytam jak, jak ona ma problem w wysławianiu się w języku polskim? 🤷‍♀️ No chyba że ta rodzina mówi po polsku. W każdym razie jak pisała, rodzina rzekomo zrezygnowała z pomocy. Też za bardzo nie chce mi się w to wierzyć. W obliczu wojny nie szukać kazdej opcji ucieczki to dziwne.

Napisano (edytowany)

Właśnie to pisałam w komentarzu, którego mi nie dopuścili. By jak zwykle wypuszcza stories i "robimy burzę mózgów, dawajcie pomysły". Wymyśliła sobie pomoc rodzinie, która jest na drugim końcu Uk.ra.iny, wiedząc że sama nie zrobi nic. Pisała, że jest z nimi w stałym kontakcie-ja się pytam jak, jak ona ma problem w wysławianiu się w języku pol.skim? 🤷‍♀️ No chyba że ta rodzina mówi po pol.sku. W każdym razie jak pisała, rodzina rzekomo zrezygnowała z pomocy. Też za bardzo nie chce mi się w to wierzyć. W obliczu wojny nie szukać kazdej opcji ucieczki to dziwne.

Edit. Chyba już wiem jakie słowa są zakazane "Uk.ra.ina" 🤦‍♀️

Edytowano przez Makaron_z_boczkiem

Jak tylko rzuciłam okiem na tę nową rolkę z psem i mignęło mi "przed i po" oraz "survivor" to aż mi przeszło przez myśl, że może Andżelika naprawdę schudła i to o to chodzi... 😄 ale nie, przetarłam oczy i jednak wszystko po staremu, a pies po prostu również poszedł na "pazy"(i skracanie futra).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.