Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil👿

Gorączka środowego popołudnia

Polecane posty

14 godzin temu, STOKROTKA napisał:

Skąd wiecie że bapka je tak mało, to że pokaże daną porcję na stories to nie znaczy że zje tylko tyle i nic więcej. 

Swoją drogą GDZIE JEST WATĘK O BAPCE, który to, albo czemu nie ma żadnego 😲 

Są aż 2 wątki 🙄🙄

No i gdzie pączki Buni? Ciekawe, ile zjadła 🤯

Dziś pewnie cisza na insta bo rzekomo wraca do płacy. Tęsknię za porannym „do płacy łodacy”, Buu wroc do tradycji. 

Po co ona psa karmi musem owocowym? 🤯

Endżi już w takim wieku, że próbuje nowe smaki, więc wjechały musiki 👶

Najważniejsze to żeby iść na paznokcie, ledwo wyzdrowiała, pierwsze co to umówiła się na paznokcie😕

3 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Najważniejsze to żeby iść na paznokcie, ledwo wyzdrowiała, pierwsze co to umówiła się na paznokcie😕

Kazdy ma swoje priorytety. Ja pierwsze co zrobilam po covidzie to odsniezylam samochod, bo akurat tamtej nocy sypnelo sniegiem, a Buka poszla na mani. 😂😂😂

4 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Lepsze to niż w pierwszej kolejności pójście do Lubaszki xD

Ale! Sama napisała, że najpierw poszła do lekarza, potem na paznokcie z potem do pracy. Serio !? Na zmiany pracuje?

34 minuty temu, Jagoda_Malina2 napisał:

Lepsze to niż w pierwszej kolejności pójście do Lubaszki xD

Ale! Sama napisała, że najpierw poszła do lekarza, potem na paznokcie z potem do pracy. Serio !? Na zmiany pracuje?

Tez mnie to zastanowilo. Pewnie po lekarzu i pazach wrocila do domu na home office i moze posiedziala godzine dluzej przed kompem i udawala, ze pracuje.🤪

W ogóle wczorajsze strony to według mnie jesten z bardziej żałosnych rzeczy. Radość, jakieś dziwne podskoki na wózku, nowe pazy a potem smutek i chęć niesienia pomocy czyimś rękoma. Jak zwykle, Buu nakręci a sama nic nie zrobi. Nie wiem czy to moje uprzedzenia do niej czy Wam tez jej wczorajsze story wydało się żałosne.

• Like 2
  • Thanks 1

Aż się nie dobrze robi. Chce pomagać Ukraińcom tylko jak zwykle czyimiś rękami. Jej krecie łapy mają nowe mani i jest super. Teraz smutek w oczach i udaje ze pomaga. Bu nie jesteś w stanie nic pomoc realnie więc zamilcz. 

• Thanks 1

27 minut temu, blam napisał:

W ogóle wczorajsze strony to według mnie jesten z bardziej żałosnych rzeczy. Radość, jakieś dziwne podskoki na wózku, nowe pazy a potem smutek i chęć niesienia pomocy czyimś rękoma. Jak zwykle, Buu nakręci a sama nic nie zrobi. Nie wiem czy to moje uprzedzenia do niej czy Wam tez jej wczorajsze story wydało się żałosne.

Dla mnie też było mega żałosne. Uważam, że każdy powinien trzymać się jednej narracji. A nie jak Boczka, jedno stories łzy w oczach, smutna muzyczka i jednoczenie się, na stories u psa "I feel good", a po południu jakieś śmieszne foteczki instagram vs rzeczywistość. I nie omieszkała zaznaczyć, że już się na nią wylały pomyje w związku z pazurami, a to była jej "namiastka normalności". Jasne kuź.wa. Boczka przestań kłamać... 

• Like 3
  • Thanks 2

Mnie akuratnie u Buki nic tak nie denerwuje, jak te Stroriski z karmienia Andzi z tego czerwonego czegoś. 🤮 Ciagle smaczki, ciagle jedzenie…Siebie mogą zażreć na śmierć, ale psa mogliby oszczedzic. I Buka dalej nie widzi, ze ma niezdrowy (lol) stosunek do jedzenia 🙈

Buka ma współpracę ze Stonką? 🤔 Afiszuje się, jakby robiła zakupy w ekskluzywnym sklepie na 5th Avenue w Nowym Jorku. 

• Haha 2

Buka napiszę to tutaj żebyś mogła przeczytać. Jesteś obrzydliwą hipokrytką.

• Thanks 1

Dnia 20.02.2022 o 12:58, BlaBla Bla napisał:

Bo Ciebie ogranicza umysł, a jej nie 😝

No, bardzo Ci dziękuję 😛 

Ona jest naprawdę tępa skoro nie łapie, że dodawanie płaczu na story a później pazurków jest nietaktowne i tu nie chodzi o to że ma „chodzić w worku pokutnym” czy nie myśleć o niczym innym tylko o sytuacji na Ukrainie. Mózg wyżarty przez hybrydki.

• Like 1

Wytłumaczy mi ktoś, co takiego złego napisała jej ta babka na priv? Bo nie czaje zbytnio 

Ale sie Buka wkurrrwiła na komentarz o tym jak ona moźe pomóc na koncie Andźeli

19 minut temu, Jabadabaduu napisał:

Wytłumaczy mi ktoś, co takiego złego napisała jej ta babka na priv? Bo nie czaje zbytnio 

Sorka, w komentarzu

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Jabadabaduu napisał:

Nie wiem, ale bardzo ją to ubodło, jak widać. Podobno najbardziej boli głośno wypowiedziana prawda, której nie chcemy znać 🙈🙉

Edytowano przez niematakiegonumeru
  • Like 1

Komentarz w sumie sprowadzał się do tego, żeby dała coś od siebie - tego już było za wiele! :classic_laugh:

• Like 4
  • Haha 3

34 minuty temu, Jabadabaduu napisał:

Szmaciuuurka z kafe/discorda(wiemy Buka, źe dokładnie śledzisz dyskusję na disc) śmiała jej napisać na koncie psiecka, jak Bu moźe osobiście pomóc uchodźcom z Ukrainy robiąc jakieś realne kroki a nie tylko ludwiczki namawiać do zbiórek.  I Buka się wkuuuurwiła, bo tak jak Niematakiegonumeru napisała- nic tak nie boli jak wygarnięcie komuś prawdy prosto w twarz. 
W dodatku poczula się dogłębnie urażona insynuacją że mogłaby coś dać od siebie materialnego( wpłatę na zbiórkę czy koc, już nie mówiąc o wózku).

A co w tym wszystkim najbardziej uderza, to to że Bu jest osobą, która na prawo i lewo chwali się tym że wpłaca na zbiórki. Podpisuje swoje ukryte kwoty donejtów swoim imieniem i nazwiskiem, żeby każdy widział ze to od niej(a zazwyczaj ludzie tylko imię wpisują).

• Like 2

Poziom jej bulwersu był taki jakby babka ją publicznie obraziła i zwyzywała, a tam najzwyklejszy w świecie komentarz. Jeszcze nagrywa o tym storkę, bo naprawdę jest wielce pokrzywdzona z tego powodu. Naprawdę wszystkich to w aktualnej sytuacji na świecie interesuje, powinniśmy jej współczuć. 

Napisano (edytowany)

Buka jest przebrzydlą zakałą internetu  i ludzi. Weszłam tam na chwilę, na odstresowanie, żeby zobaczyć co nasz kobieta niezależna porabia, a tam oczywiście żale nad sobą, że po dupie dostała za pazy. Babka jej nic złego nie napisała, ale buka najchętniej pomaga cudzymi rękami. Pomożecie??? Pomożecie?? Sama rusz to grube dupsko o pomóż. Oczywiście z Ukrainy według Boczki uciekają ludzie silni, niepełnosprawni są poszkodowani i zapomniani w tej całej sytuacji. Jak zwykle dyskryminacja ludzi niepełnosprawnych. Ja pi.erd..ole czy ona może zrobić przysługę nam i wy.je.bac w kosmos? Albo chociaż zamknąć mordę? Pomyśleć za nim coś się napisze? Potem pretensje do swiata, bo biedna Buka dostała po dupie. Naucz się Buko myśleć, a potem wypowiadaj w internecie, to może będziesz miec mniej krytyki. 

Edytowano przez Kartofelcia
  • Like 7
  • Thanks 4

I okazało się ze rodzina zrezygnowała. Ja jej nie wierze. Kolejna atencjuszka która wybija się na koszmarze na Ukrainie. 
niedobrze mi się robi jak na nią patrzę 

• Like 1

Ona się biedulka zaangażowała i jej przykro bo rodzina zrezygnowała. Co to za zaangazowanie? Udostępnienie storiskow? I proszenie ludzi o pomoc? 

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.